Eurogips Sp. Z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Eurogips Sp. Z o.o.

andrzej

Bardzo niedokładni i niechlujni...szkoda się rozpisywać - zresztą czego oczekiwać, ich profil to głównie sklepy w galeriach, a tutaj z reguły robi byle kto i byle jak...A szkoda, bo materiały mają dobre. Tylko ludzie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To nie są fachowcy godni polecenia. W dodatku nie są najtańsi.

Pracowałeś lub miałeś do czynienia z firmą Eurogips Sp. Z o.o. lub jej usługami? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat firmy.

Zostaw opinię o Eurogips Sp. Z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurogips Sp. Z o.o.