.P.H.U. Pimstal – Michał Wawrzonowski

Opinie o .P.H.U. Pimstal – Michał Wawrzonowski

grucha

Firma pimstal jest dość dziwnie zarządzana. Zmiany na stanowisku dyrektora (lub też kierownika) zakładu nie wpływają dobrze (średnio ok. 1 rok pracuje jeden kierownik/dr zakładu) warunki pracy - średnie. jeśli chodzi o wynagrodzenie moja ocena to 2/10 o rozmowę w sprawie podwyżki trzeba się upominać, a jak już się ma termin to trzeba dosłownie wyszarpywać swoje. dyrektorzy mają procent od OBROTU firmy - można sobie wyobrazić jakie zlecenia wchodzą i w jakich terminach realizacji. Firma dobra dla młodych ludzi bez doświadczenia - popracować rok i uciekać gdzie indziej z nowym doświadczeniem

Zostaw opinię o .P.H.U. Pimstal – Michał Wawrzonowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie .P.H.U. Pimstal – Michał Wawrzonowski