MASTER ŻURAWIE WIEŻOWE

Opinie o MASTER ŻURAWIE WIEŻOWE

kamikaze
użytkownik zarejestrowany

wiesz firma działa od 2002 roku więc jednak moim zdaniem wciąż w pewnym sensie jest młoda na rynku ale trzeba oceniac ją przez pryzmat tego ile już osiągnęła

ado 84

Nie jest źle,jak komuś nie pasuje umowa to niech dzialalnosc zalozy tak jak ja.wystawiam fakturę i płacą bez łaski. A ilu operatorów to nagminnie podpadacze albo piją albo chodzą jak chca

Operator Mastera

Kłamczuch i kręt. Rok już czekam na kasę!!! Wypłate po 3 msc zaczyna płacić. Nie polecam!!! Szkoda nerwów.

kogut

Ludzie jaka firma, chłop z pod Zwolenia dostał trochę roboty u szwagra i uruje.

master

właściciel bez honoru kompletnie. Skłóca pracowników i nie ma nawet 150 zł żeby zapłacić za robotę.

strajk!

Słowem zakończenia warto dodać iż firma dzięki prowadzeniu swej nieudolnej polityki zatrudnienia, cierpi na chroniczne braki kadrowe. Skutkiem czego jest ryzyko narażenia inwestora na straty i przestoje. Biznes z Tą firmą to gra w kotka i myszkę.

gość

haha "fajny system socjalny" facet podstawowej umowy nie chce dać!! Spóźnia się z wypłatami a co niektórym zalega z płatnościami kilka miesięcy w wstecz. Ludzie piszą wulgarnie bo zwyczajnie są zirytowani w jaki sposób są traktowani. Naprawdę dziwię się że nie ma instytucji która by skutecznie się zajęła takimi pracodawcami!!!

ajnaty
użytkownik zarejestrowany

To racja, lepiej uwazac na to co się pisze, zwłaszcza, by nie używac czyiś danych osobowych, bo jeszcze posądzą o pomówienia. Napiszcie proszę, jak obecnie master - żurawie wieżowe traktuje swoich pracowników. Czy opłaca się dla nich pracować, czy tez lepiej poszukac pracy w innej firmie. Macie jakiś fajny system socjalny?

Adam

zatrudni KAZDEGO , dlaczego ? Bo na tych ludzi ma bat . Gdzie Cie wezma jak wszedzie podpadles ? 6

stanisław

...no i tak jak napisałem wyżej pozytywna opinia zostawiona. Jak pisałem wyżej że facet nie płaci ludziom wypłat to wpis usunięto ...super :)

stanisław

..."super fajna uczciwa firma" teraz pewnie nie usuniecie tego wpisu bo same pozytywne zostawiacie!!!

Karloa

A gdzie ich nie ma, cala budowlanka tsk dziala. Ja pracowalem u paru gosci i kilku mi nie wyplacilo z ost miesiecy i co zrobie jak juz padli.

operator

Panowie ja kiedyś pracowałem w tej firmie i nie miałem większych problemów, trochę się spóźniali z wypłatą. Ale ostatnio słyszę wiele opinii od kolegów że firma ma problemy finansowe i jest nie wypłacalna. Z uzyskaniem konkretnej umowy też są spore problemy

byłypracownik

ZGADZAM SIE Z KOLEGAMI WYZEJ OSTRZEGAM I JA NIE IDZCIE TAM DO PRACY!! STAWKA SMIESZNA (usunięte przez administratora)

stanisław

Jak nie jesteś pewien kolego "adik" to się możesz "zatrudnić" - (usunięte przez administratora) jak będziesz się prosił przez dwa miesiące o pieniądze to się przekonasz czy to prawda!!! Ja osobiście nie słyszałem pozytywnej opinii o tej firmie może te co tu są pisze ktoś podstawiony. Róbcie co chcecie ja powtarzam (usunięte przez administratora)

gość

Potwierdzam. Trzeba się prosić o wypłatę. Może kiedyś nie było problemów ale teraz jest strasznie. Uważajcie na tego gościa.

aanonim

Witam! Panowie ostrzegam przed tą firmą! W Kielcach co niektórym nie wypłacił jeszcze pensji z grudnia 2013r. Co wy piszecie!? "najważniejsze że robota jest" przecież on łaski nie robi i powinien pieniądze płacić w terminie. Umowy nie dają jakąś tam "śmieciówkę" i trzeba się jeszcze prosić! Właśnie przez to że ludzie się na to godzą, oni robią z nami co chcą!

kazik

Nie j najgorzej tylko moglyby stawki wzrosnac ale najważniejsze ze robota jest

Lorek

płacą w 2 ratach ale nie jest zle 1 robota się konczy i jak sie nie podpadlo to daja 2

Tadek

podjałem prace w sierpniu 2012. jestem zadowolony,sa wypłacalni,poprzedni pracodawca .....warszawski cwaniak...[usunięte przez moderatora] nie zapłacił mi1400 zł,wiem że stawki sa marne ale ważne że płacą

Siwy

Witam a jakie są zarobki w tej firmie? dzięki za info

heniek

ile tam pracowałeś/. jak ktoś mi może wiecej o tej firmie powiedziec bo zamierzam tam isc do pracy po 16 sierpnia

Janek

do 10 płacą czesc i ok 25 reszte,ale płacą i nawet obiad dają teraz w warszawie

Zdzich

pracowałem u nich, placili niezle i wypłacalni są, jak skoncze obecną prace to wracam do nich bo mają ciągle robote

Zostaw opinię o MASTER ŻURAWIE WIEŻOWE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MASTER ŻURAWIE WIEŻOWE