Almed

Kraków

Almed

Opinie o Almed

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Almed? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Mój

Tak, da się tam pracować, jest spoko, dobrze płacą

rob

Zgadzam sie całkowicie z kolegami , nie dziwie sie ze szukają juz trzy miesiące pracownika , to co jest napisane to jeszcze jest nic !

XXXX

Zgadzam sie z kolega jak najbardziej, (usunięte przez administratora) firma.

miro

Szukają kierowcy ale sami nie wiedza kto to jest mam swiadectwo kwalifikacji kat b i d oraz staz a oni stwierdzili ze nie jestem kierowcą pracuje w tym zawodzie od 1999r. dla człowieka który przeprowadzał rekrutacje kierowca który jezdził w cukierni i robił tygodniowo 2500km to nie kierowca to jest debilizm przepraszam za wyrazenie ale nerwy mnie biorą kiedy tacy ludzie decyduja o zatrudnieniu

Zostaw opinię o Almed - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almed