Almed
counter
2 2 8 5 1
Filipek Nowy wpis

Zupełna cisza na forum? Czy firma pracuje bez zmian?

Daria Nowy wpis

Czy tak dobrze pracuje się, że zupełnie nikogo nie interesuje pisanie opinii o pracy?

Bożena Nowy wpis

Czy ta strona dotyczy firmy ALLMED zajmującej się odczynnikami i sprzętem medycznym i mieszczącej się na ul. Pawła z Krosna?

Administrator Nowy wpis

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Almed? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi ciekawostkami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mój

Tak, da się tam pracować, jest spoko, dobrze płacą

rob

Zgadzam sie całkowicie z kolegami , nie dziwie sie ze szukają juz trzy miesiące pracownika , to co jest napisane to jeszcze jest nic !

XXXX

Zgadzam sie z kolega jak najbardziej, (usunięte przez administratora) firma.

miro

Szukają kierowcy ale sami nie wiedza kto to jest mam swiadectwo kwalifikacji kat b i d oraz staz a oni stwierdzili ze nie jestem kierowcą pracuje w tym zawodzie od 1999r. dla człowieka który przeprowadzał rekrutacje kierowca który jezdził w cukierni i robił tygodniowo 2500km to nie kierowca to jest debilizm przepraszam za wyrazenie ale nerwy mnie biorą kiedy tacy ludzie decyduja o zatrudnieniu

Zostaw merytoryczną opinię o Almed - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.