Opinie o ERC w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ERC. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ERC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERC w Gdynia

Anita

Witam wszystkich, przyjechałam dopiero z sezonu letniego i bardzo dziekuje agencji erc za prace w saint tropez gdzie bylo super. bylam w hotelu z widokiem na morze, w pieciu gwiazdkach. mialam tygodniowo 120 euro z napiwkow oprocz pensji, byloby wiecej tylko musialam sie dzielic tymi napiwkami. poza tym jedzenie bylo tam bardzo dobre, mialam okazje pozwiedzac, na koncu panstwo lambert pozwololi zeby przyjechala moja siostra do mnie, ktora dzieki temu, ze ja tam bylam mogla pozwiedzac okolice i mieszkac za darmo z wyzywieniem. nigdy nie mialam problemu z zusem i nawet wczoraj bylam i nie mam zadnego problemu. polecam ta agencje bo to sa naprawde super kontrakty nawet dla kogos kto zna jezyk srednio jak ja. mam porownanie bo jezdzilam z innymi agencjami to wiem, jak trafilam kiedys do mieszkania bez wody czy inne niespodzianki a u super. czekam na miejsce u nich na sezon zimowy.

mazak81

zero zastrzeżeń, dobry kontakt i dobry kontrakt. polecam

NISSA

polecam, wszystko ok. Kelnerka w Nicei.

witek81

byelem na kuchni-polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ERC.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Joasia

Wrocilam z kontraktu pol rocznego, wszystko bylo wporzadku, wyplaty czasem jeden dzien spoznienia byl nie powiem, na pokojach mialam stawke 7,50 netto plus dostalam premie, 1000 euro na koniec za bardzo dobra prace. Tak bylo ustalone przed wyjazdem z patronami. Agencja najlepsza jaka mialam, niestety rozcielam sobie palec tak, ze nie moglam pracowac przez 10 dni, lekarz i leki zostaly zwroconeco do centa, przyznam, ze tym sie martwilam. Nigdy nie mialam z nimi problemow, a juz najmniej z zusu. Dostalam wszystkie zaswiadczenia z zusu na rodzinne i na szczecie nie musialam czekac tak jak to bylo z euro kontaktem. Bardzo dobry kontakt z pracownikiem, dla mnie dobre stawki bo 7 50 euro netto i mieszkanie z wyzywieniem to dla mnie super stawka, moze ktos sie czuje pokrzywdzony taka stawka, a ja jade na nastepy kontrakt.

@Joasia

w ktorym hotelu bylas?

joasia
@Kasia

bylam u super ludzi troche starszych w Normadndii, mam nadzieje, ze tam jeszcze wroce z erc, ponoc jest szansa tylko nie na sezon zimowy :( Zimowy jade z nimi w Alpy, ja tam z nimi juz dlugo i nigdy zadnych problemow nie bylo, jedno-dwudniowe opoznienia plac, ale lekarz jak trzeba to w sekundzie jeszcze sami znajda. Masz fajie na tyle w zimowym, ze sa napiwki, na zimowym mam zawsze wiecej niz na letnim, nie wiem dlaczego tak jest

cezar

Tam pracowała tak debilka blondyna gosia jak byłem u nich w biurze to nawet listonasza nie umiała przyjąć ona chyba na zatepstwo wakacyjne albo ją posuneli bo już nie pracuje, Glupia jak snop siana chyba ją z pola kapusty ściągnęli. Teraz jakaś fajną babke mają. J a poprosiłem o namiary do ludzi którzy pracują już na miejscu, więc jestem zadowalony bo gościu z którym będę robil pracował już 2 rok z nimi. Tam jest jeszcze ktoś kto robi któryś kontrakt jak chcesz to można wszystko sprawdzić Pytałem się mojej laski jest w księgowości jak to jest s tym zusem ty (usunięte przez administratora) głupoty nie ma takich opcji że pracownik dopłaca po co takie bzdury wypisujesz !

Karo
@cezar

polecam sprawdzic opinie tych, który staneli z tą firmą przed sądem właśnie z tego powodu, nie mieli odprowadzanych składek za pół roku ja i moja znajoma która była w hotelu na południu nie miałysmy opłacanych składek przez 3 miesiące, na szczęście po przeczytaniu opinii zgłosiłam się do zusu o zapytanie i zus to w moim imieniu załatwił.

bolo
@Karo

Ja pracowałem z nimi 2 miesiące w tym roku, z zusem wszysko ok , zeczywiscie babka z biura namawiała żeby założyć sobie konto w zusie i sprawdzać więc żona miała zajęcie dodatkowe. Mam żal do firmy rozliczyć się rozliczyli, ale j zjechałem bo już dłużej tych ochlejów nie mogłem znieść. Nie tylko ja informowałem firmę , że dziadki nie dość że roboty nie znają to chleją. a agencja na to że w robocie nie chleją a klient zadowolony. Jak rano na żygach się pośliznąłem to ... następnego dnia byłem w drodze do domu. Ten ich klient to patologia leki na kaca kupował, po lekarz chodził po chlańsku wikendowym normalnie wczasy dla pijaków!Trzeba się szanować, a te dziadki jeszcze tam robią z tego co mi wiadomo. Jak bym miał jechać to tylko sam albo z kumplem

Czech
@bolo

Bylem na tej samej budowie, agencja wiedziala, ze chleja i dala dyscyplinarki, tylko sam wiesz, ze klient chcial ich na sile zatrzymac, bo rak do pracy brakowalo. Rozliczyli sie dobrze, wszystko ok.

misko
@Czech

wiem cos o tym, klient rowny facet, tylko dla tych pracownikow zbyt dobry, firma erc chciala sie ich pozbyc, a klient, ze nie bo to fachowcy. Firma erc jest dobra, z zusem nie mialem problemow tylko z dwoma partaczami co tam byli, ponoc juz maja wyleciec. erc jest wyplacalne i rozlicza sie co do centa, tylko musza bardziej monitorowac pracownikow, niestety na pijaka jak trafisz to ci o tym nie powie zanim wyjedzie

@cezar

kiedy przy rozliczeniu podatkowym wyjdzie z nie był opłacany ZUS pracownik MA OBOWIĄZEK uregulować WSZYSTKIE ZALEGŁOŚCI swoją drogą na pewno mudi być dobrą księgową twoja dziewczyna ;)

RafalGdynia

praca wpozadku i super pracodawca ERC , POLECAM bo mozna zarobic nie jak tu za 8 zl tyrac, robie przerwe i jade na zimowy z nimi. sprawdzeni. Rafal Gdynia

Mika

Hej, szczerze Ci polecam, zjechałam z siostra, ktora wlasnie tez tu dodala chwile temu opinie. Polecam ich bardzo. ludzie jezdza z agencjami i kasy potem wyrwac nie moga, a tu zero problemow o urlop tez sie dogadalam , fakt tylko tydzien . U nich pracuja francuzi wiec oni moze dlatego maja lepsze oferty pracy. Jak jechalam na poczatku to bylam z kolezanka w swietnym hotelu a mon chlopak robil za kierowce tylko w innym miejscu. Jak mialam problem z migdalkami tez szybko sami mi zalatwili lekarza. U mojego chlopaka tez bylo dobrze, tylko zerwal sciegno w kolanie, wiadomo, ze po tym pracowac nie moze jako kierowca. Ogolnie jest bardzo poytywnie, duzo maja ofert do zaproponowania, zawsze jakies sprawdzone miejsca. Moj chlopak mial 9,80 netto na godzine i mieszkanie, jak dla nas warunki byly bardzo dobre, zalujemy, ze juz tam nie pracuje. Moim zdaniem to jest super agencja jak ktos chce jechac do francji, zawsze doradza i nie zostawiaja samego czlowieka za granica tylko pomagaja jak cos wypadnie. Atmosfera bardzo pozytywna

gratuluje pracownikom erc swietnej autoreklamy

Wyjeżdżam z nimi cały rok od...roku i ciągle jest duży wybór, a od ich ogłoszeń Gosia :) to się roi na rożnych stronach. Do mnie to sami dzwonią, ja już nie muszę do nich składać CV ) Polecam!

Ja mam wszystko u nich

Dav

Rekrutują cały czas, nie wiem kamil gdzie ty szukasz ich ofert, bo do mnie zadzwonili i jadę do nowiutkiej pracy !Wpisz sobie erc oferta pracy i masz mnóstwo!Polecam!!!

d.Strugo

Dostalem u nich mega prace i nie żałuje ze bylem na kontrakcie pomimo ze dojazd do pracy byl przez plaze a restauracja przy morzu. Wszystko elegancko, w terminie i co do grosza polecam erc gdynia

Miki

Wszystko normalnie, tak jak miało być, kontrakt przedłożył się o trzy tygodnie ale nie ubolewam, wręcz przeciwnie. We wszystkim pomogą i pokierują, można z nimi jechać.

Michal

Polecam, firma ok, wypłaty do do centa.

Byłam na Południu od kwietnia, naprawdę polecam tego pracodawce. Wyplata ok, miałam dobra stawkę godzinowa jako kelnerka i napiwki. Szefostwo bardzo fajne i pracownicy tez, polecam bardzo ta agencje. Marta

michal

pseudo agencja. Wszystkie listy/pisma z ZUS ,INSPEKCJI PRACY otrzymuja zwrotke , co innego mówia w rzeczywistosci jest inaczej . sa pod dwoma nazwami (usunięte przez administratora) sami kombinatorzy i oszusci. NIE POLECAM!!!!!

O

Z własnych doświadczeń mogę bez wachania polecić agencję. Wypłata była na czas, stawka godzinowa, zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z umową. Sama praca w porządku, bardzo życzliwi i pomocni ludzie.

Aska

Polecam w 100 procentach, fajna agencja, maja bardzodobre kontrakty tylko zdążają się dzienne opóźnienia z wyplata to fakt-wole być w dobrym miejscu i podnieść sobie kwalifikacje, a ze kasa wpłynie dzień później życia mi nie zmienia. Wypłacalni co do joty i uczciwi tylko często około 11 tego. daje plus za super kontrakty i uczciwość ale minus za spóźnienia, muszą to nadgonić. Ogólnie polecam wszystko ok

Tom

nie obchodzi Cie teraz a przy rozliczeniu na przyszły rok jezeli pracodawca nie odprowadzał składek zus to sama musisz je opłacić... powodzenia z płatnścią ok 1400 za miesiąc

Zostaw merytoryczną opinię o ERC - Gdynia

ERC