Opinie o ERC w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ERC. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ERC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERC w Gdynia

KubaKubsztyk

Bardzo dzieki agencji ERC za swietna robote jako pomoc w kuchni w cudownej Francji.Polecam sie na przyszlosc i polecam wszystkim Kuba

Dominika

@Krakus polecasz tylko ze względu na płacę czy są jeszcze jakieś inne zalety pracy w ERC, o których chciałbyś nam powiedzieć na forum? Powinno to zainteresować nie jedną osobę.

Krakus

polecam, jezdze 2 lata i mam dobra pensje a nie to co w krakowskich pseudoagencjach

Dominika

Bardzo dużo pozytywnych opinii o ERC. Jest aktualnie sporo ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/erc;pr, więc osoby chętne mogą śmiało aplikować? A powiedzcie czy macie dla tych osób jakieś rady odnośnie rekrutacji? Powinni się jakoś specjalnie przygotować?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ERC.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Malwina

super sezon nad morzem, ktory skończył sie 3 dni temu :(:( wszystkim polecam firme erc, pracy było sporo ale w takim miejscu gdzie nawet w najśmielszych snach nie byłoby mnie stac zeby tam pojechać.

Zibi

polecam-Zbyszek, Nicea

Damian

Dobra robota, płacą ok, nie powiem bo raz było, ze zamiast 10 wypłacili 11 , zero jakiś kłopotów z ZUS, w porządku personel, szefowa jakaś równa babka. Najpierw szef we francji podał mi studio bardzo male, agencja zaraz załatwiła z nim, ze ma byc większe lokum, to zona nawet wpadła na 3 tygodnie:) polecam

Dominika

@Marta to dość odmienna opinia w porównaniu do innych panujących na forum o firmie ERC. W takim razie zapytam czy ktoś miał podobne problemy z tą firmą jak @Marta? Trzeba to wyjaśnić.

Agnieszka i Marzena W.
@Dominika

mam pozytywne doswiadczenie z ERC, polecil mi ich znajomy i moj tato tez z nimi bedzie jechal. bylam z siostra na sezonie letnim w sumie 6 miesiecy. FirmaERC nam wypłaciła, pomimo, ze Francuzi im nie zapłacili wszystkich miesięcy. Byla z nami tez inna agencja, ale tamtym ludziom ta agencja z Poznania nie zaplacila, bo mowili, ze jak francuz im nie zaplacil to oni tez im nie wyplaca kasy. Ludzie zostali bez wyplat, wiec pod tym wzgledem daje ERC 6 gwiazdek! ja z siostra nie miałyśmy żadnym problemów z zusem ani z niczym jak tutaj ktos napisal.Mialysmy super kwatere i w ogole mam nadzieje, ze tam znowu pojedziemy wiosna.juz myslimy o wyjezdzie choc jestemy w Polsce od 3 dni po sezonie letnim:) Moja siostra przeciela sobie reke rogiem lustra i agencja bardzo szybko sie tym zajela i nam pomogla. Znam jezyk francuski ale nie jestem obyta w ich służbie zdrowia:)Dziewczyny co tam pracuja sa mega pomocne, Pani Karolina jest bardzo mila i zajmuje sie nawet najmniejszym problemami. mozecie pytac o nia jak bedziecie tam dzwonic.Mozna spokojne jechac polecam

Dominika

@myszka, @miku, @Janette1982 rozumiem, że macie dobre doświadczenia z agencją ERC. Czy możecie podać innym poszukującym pracy mocne strony pracodawcy? Ogólne warunki zatrudnienia? A może ktoś się wypowie na temat pracy pokojówki lub barmana, bo własnie jest prowadzona rekrutacja na te stanowiska.

myszka

super stawka na kelnerki, fajny kontakt. Jak dla mnie ok

miku

wszystko ok można jechać

Janette1982

wróciłam z sezonu zimowego i bardzo mi się spodobała ta agencja. wcześniej jeździłam z kilkoma i bywało różnie, a tu sprawnie i bez potyczek.stawki super na kelnerki.

Kamil

Dostaliście PIT ?? ja nadal czekam

Jowita

Szczerze polecam agencje ERC, mialam wypadek na stoku, poniewaz pracowalam w Alpach francuskich i szybko dostalam pomoc od bardzo milej szefowej tej agencji i nie ponioslam za to kosztow. Ludzie z innej agencji co sa ze mna nawet ubezpieczenia nie mieli. Pozdrawiam i dziekuje Jowita z Courchevel

ela
@Jowita

Miałas ubezpieczenie EKUZ czy jakieś inne ?

Jowita
@ela

Ela mialam zus ekuz

Karolina2

Polecam ta firmę, jeżdżę z nimi co roku i wszystko jest ok. Nie ma żadnych problemów z zusem ani pracodawca. Fajna firma gdzie zawsze pomogą i nie zostawia pracownika. Polecam !

Nie polecam, zastanawiam się skąd tak różne opinie o co chodzi, jedni piszą wszystko super a drudzy ze fatalnie. Jestem z tych drugich. Zaklamana firma, brak wyplaty na czas, problemy z zusem, z bankami... umowy na najnizsza krajową, wszystkie prośby odbierają z łaską, np.o zaswiadczenia, dokumentacje itp. Wiecznie probuja obrócić winę na pracownika. Nie polecam....

magda pokojowa

Naprawde polecam, warto. na pokojach mialam 8,50, no fakt, ze byl czasem do wylozenia poranny buffet. bardzo mi sie podobalo miejsce i wlasciciele oraz kontakt z agencja, sa bardzo mili i profesjonalni, w razie problemow zawsze pomagaja nie jak w poprzedniej agencji gdzie zlamalam palca i kazali mi nic z tym nie robic

Joasia

Bardzo polecam Agencje ERC, nigdy nie miałam żadnego problemu z ta agencja, zawsze sie starają pomoc, jeżdżę z nimi od 3 lat i jestem bardzo zadowolona, może czasem sa opóźnienia w wypłacie, ale inne agencja takich stawek nie maja , a jedna to w ogóle mi nie wypłaciła.

Pokojowka
@Joasia

W jakim hotelu pracowalas?

Wojtas

Mi wypłacili wszystko i nie miałem problemów z Zusem, chociaż wspominali, ze mieli problem przez nowy program , ale w poprzedniej agencji pracy w której robiłem tez mieli. Kontrakt dobry, robota fajna tylko szkoda, ze tak krotko, po 4 miesiącach był koniec , a mnie interesują długoterminowe.

Ola

Pracowałam jako pokojówka przez dwa sezony i z czystym sumieniem mogę polecić agencję ERC Gdynia. Za pierwszym razem było naprawdę ciężko, ponieważ pracowałam w dużym hotelu, który liczył około 40 pokoi. Na szczęście trafiłam na świetną dziewczynę, która mnie odpowiednio przeszkoliła i zmotywowała. Mimo tego, że było ciężko i dawałyśmy z siebie wszystko to właścicielka hotelu była wiecznie niezadowolona, pospieszała nas (miałyśmy naprawdę niezłe tempo) i z nas wręcz szydziła. Było kilka konkretnych epizodów, których już teraz nie pamiętam (to było kilka lat temu), ale cała ta sytuacja była na tyle nieprzyjemna, że koleżanka wystosowała list do agencji w którym dokładnie opisała jak to wygląda od wewnątrz. Od tego czasu wszyscy byli dla nas bardzo mili i nie słyszałyśmy już żadnych złośliwych komentarzy ze strony właścicielki hotelu. Kolejny hotel w którym przepracowałam jeden sezon to vacca park. Tam było naprawdę w porządku i byłam bardzo zadowolona. Przyznaję, jeden z właścicieli bywał często nerwowy, ale potrafił przeprosić za swoje zachowanie. Jedynym minusem było położenie tego hotelu (totalne odludzie :D), ale właściciele pożyczali swoje auto i nawet dawali na benzynę. No cóż, nie zawsze trafi się, że będzie idealnie, ale zawsze można liczyć na wsparcie ze strony agencji, którą ogromnie POLECAM ! :) I jeszcze jedno ! Zawsze wypłacano mi wszystkie nadgodziny. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ERC - Gdynia

ERC