Opinie o Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut w Gdańsk

counter
3 2 6 5 1
Magda Nowy wpis

Ma ktoś telefon do kadr firmy ?

Administrator Nowy wpis

Każdymi doświadczeniami z Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut możecie podzielić się z innymi użytkownikami na forum. Ktoś chętny?

migiel Nowy wpis

No ale jak widać tutaj na forum są pozytywne i negatywne opinie, więc ogólnie rzecz biorąc nie można ich od razu spisywać na straty, bo jednak już są trochę czasu na rynku i usługi jakie świadczą są na wysokim poziomie. Ja ogólnie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z ich oferty bo nie jest drogo a jest dobrze.

Marek Nowy wpis

Na swojej stronie usuwają negatywne opinie. Na stronie gazety tylko pozytywne opinie ciekawe ile ich to kosztowało, aż za słodko.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Tom

Firma nastawiona na jak największy zysk na mały basen tyle dzieci wpuścili do wody że po jednym dziecku pływało, instruktor i właściciel nawet do wody nie wszedł chociaż w piankę ubrany chyba dla bajeru. Jak zwróciłem uwagę zachował się chamsko(nie będę opisywał). Właścicielka bardziej kontaktowa i lepiej prowadzi zajęcia ale aprobuje ten spęd. Nie polecam.

Karin

Dziękuję pracownikom Argonaut za atmosferę i podejście do dzieci;) ze strony Argonaut spotkałam się z przyjaznym nastawieniem, fachowością oraz uczciwością; jak tylko moje dzieci nauczą się, to i ja pływać z chęcią zapiszę się na naukę;) 3 X TAK http://www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.