Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut

Gdańsk

Opinie o Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut

migiel

No ale jak widać tutaj na forum są pozytywne i negatywne opinie, więc ogólnie rzecz biorąc nie można ich od razu spisywać na straty, bo jednak już są trochę czasu na rynku i usługi jakie świadczą są na wysokim poziomie. Ja ogólnie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z ich oferty bo nie jest drogo a jest dobrze.

Marek

Na swojej stronie usuwają negatywne opinie. Na stronie gazety tylko pozytywne opinie ciekawe ile ich to kosztowało, aż za słodko.

Tom

Firma nastawiona na jak największy zysk na mały basen tyle dzieci wpuścili do wody że po jednym dziecku pływało, instruktor i właściciel nawet do wody nie wszedł chociaż w piankę ubrany chyba dla bajeru. Jak zwróciłem uwagę zachował się chamsko(nie będę opisywał). Właścicielka bardziej kontaktowa i lepiej prowadzi zajęcia ale aprobuje ten spęd. Nie polecam.

Karin

Dziękuję pracownikom Argonaut za atmosferę i podejście do dzieci;) ze strony Argonaut spotkałam się z przyjaznym nastawieniem, fachowością oraz uczciwością; jak tylko moje dzieci nauczą się, to i ja pływać z chęcią zapiszę się na naukę;) 3 X TAK http://www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php

Zostaw opinię o Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut