Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut

Opinie o Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut

Dominika

Jak w tej chwili wygląda sytuacja z zatrudnieniem nowych pracowników w firmie Szkoła Pływania Nurkowania i Ratownictwa Argonaut? Może wiecie, jakie to benefity i dodatki pracownicze oferuję ten pracodawca swoim pracownikom? Wiadomo coś o nowych oddziałach firmy? Zapraszam was do odpowiedzi, nowe komentarze będę pomocne dla innych.

Każdymi doświadczeniami z Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut możecie podzielić się z innymi użytkownikami na forum. Ktoś chętny?

migiel

No ale jak widać tutaj na forum są pozytywne i negatywne opinie, więc ogólnie rzecz biorąc nie można ich od razu spisywać na straty, bo jednak już są trochę czasu na rynku i usługi jakie świadczą są na wysokim poziomie. Ja ogólnie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z ich oferty bo nie jest drogo a jest dobrze.

Marek

Na swojej stronie usuwają negatywne opinie. Na stronie gazety tylko pozytywne opinie ciekawe ile ich to kosztowało, aż za słodko.

Tom

Firma nastawiona na jak największy zysk na mały basen tyle dzieci wpuścili do wody że po jednym dziecku pływało, instruktor i właściciel nawet do wody nie wszedł chociaż w piankę ubrany chyba dla bajeru. Jak zwróciłem uwagę zachował się chamsko(nie będę opisywał). Właścicielka bardziej kontaktowa i lepiej prowadzi zajęcia ale aprobuje ten spęd. Nie polecam.

Karin

Dziękuję pracownikom Argonaut za atmosferę i podejście do dzieci;) ze strony Argonaut spotkałam się z przyjaznym nastawieniem, fachowością oraz uczciwością; jak tylko moje dzieci nauczą się, to i ja pływać z chęcią zapiszę się na naukę;) 3 X TAK http://www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php

Zostaw opinię o Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Pływania Nurkowania i RatownictwaArgonaut