MEDICAL COMMUNICATIONS

MEDICAL COMMUNICATIONS

Opinie o MEDICAL COMMUNICATIONS

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z MEDICAL COMMUNICATIONS?

Skopany

Byłem na rozmowie w tej firmie. Pani Jagoda Zalewska spóźniła się 45 minut. Bez słowa przepraszam rozpoczęła spotkanie. Była kompletnie nieprzygotowana i strasznie chaotyczna. W międzyczasie odebrała dwukrotnie iphonika, którym rozkosznie bawiła się podczas spotkania.. Na pytanie jak wygląda stanowisko pracy w tej firmie - odburknęła : "To Pan nie wie? Tak samo jak w innych agencjach". Pani Jagodzie Zalewskiej ewidentnie brak podstaw kultury osobistej i przede wszystkim szacunku do ludzi. Zastanawiam się jak taka osoba może pracować w branży usługowej? Co na to Klienci tej bufoniastej Pani. Mam poczucie zmarnowanego czasu i MEGA niesmaku. Uważajcie na tą firmę i Panią.

Tomek

niestety, ogłoszenie już wygasło, przynajmniejja takiego nie widze. Wydaje mi się, że kierowca to jedno, a produkcja to co innego. Nie rozumiem takiego połączenia obu stanowisk, nie bardzo mi to odpowiada.

XYZ

Zdecydowanie nie polecam. Wszystko co napisano powyżej jest prawdą. Niestety.

marysia

Mobing nonstop, humorzasta szefowa niezrownowazona psychicznie i wyzysk. Praca za darmo, falszywe umowy, nigdy nie wiadomo, czy bedzie pensja i ile wyniesie. Dlaczego PIP jeszcze tam nie zrobil porzadku? NIE POLECAM NAWET WROGOWI.

d

Nie polecam,ciagle nadgodziny, mobing, brak komunikacji w tej firmie. Praca za darmo, wyzyskuja pracownika, ciągła rotacja, niektórzy pracują tam 24 godziny na dobę. Nie polecam. Chaotycznie wydawane polecenia, wszystkiego trzeba sie domyslac. Ogolny balagan i brak organizacji.

Krysia

Ciagla rotacja pracownikow powodujaca ogolny chaos i dezorganizacje. Ludzie zwalnianni z dnia na dzien, bez mozliwosci przekazania materialow wspolpracownikom. Odszukiwanie informacji po nich po czasie na roznych komputerach pochlanialo cale dnia, oczywiscie bezplatne nadgodziny i czesty udzial w roznych likendowych evenach oczywiscie za free. Czesc pieniedzy na umowe o prace( ale tylko dla wybranych), reszta na czarno lub umowe o dzielo, z tym ze o kopie umow trzeba bylo walczyc. Niepowazna firma...

rozczarowany

Dziwne miejsce, dużo obiecują, nic potem z tego nie wynika, sugerując przyszłe zatrudnienie wyłudzają pracę za darmo.

zosia

A ja nikomu nie polecam pracy w tej agencji, (usunięte przez moderatotra), marne pensje, nędzny klimat....część pieniędzy na umowę, część w kopertach na koniec miesiąca pod stołem....do tej pory nie zobaczyłam zaległej części wynagrodzenia...serdecznie nie polecam jeśli ktoś ma ambicje

Zostaw opinię o MEDICAL COMMUNICATIONS - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDICAL COMMUNICATIONS