Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

pracownicy

Ja chciała bym sie dowiedzieć dlaczego na TST chociaż pracują wszyscy ludzie darmowe produkty dostaja tylko szrajberiny ,sztaplerowcy i wybrane panie sprzatajace?Uczciwie powinni dostawać wszyscy albo nikt .Czy jest w firmie choć jedna osoba kompetentna, która mogła by sie tym zająć?Szczerze wątpie w to.Poczekamy na odzew .

Boluś
@pracownicy

To właśnie jest ciekawe pytanie,też chce wiedzieć

pracujaca na tst
@pracownicy

Dziwisz się ze nic nie dostajemy..????.a jak dawali to ludzie rzucili się na palety jak na worek z pieniędzmi... az wstyd ... Raz bylam świadkiem co dawali na tst rozne rzeczy to wszyscy kartonami brali a nie którym nie zostało nic bylam jedna z tych osob którym nie dostalo się już nic,.... gorzej niż bydlo

Wickler
@pracujaca na tst

A pozatym ile razy kiero byl podpierdolony ze na popoludniu rozdaje chemie .... Sami sobie to zrobilsmy

tester
@Wickler

Bardzo dobrze,że nikomu nie daja,jest sklep można sobie kupić.Zobaczymy czy szreiberiny nie beda podkradać kartonami jak do tej pory to robiły.

Luj69

Wiela palet robicie u Simona na Neugeschafcie murzyny? Po czasie stwierdzam, że tylko marnuje sie czas w tej firmie, 0 szacunku do innych ludzi, wygórowane normy. Teraz pracuje w normalnej niemieckiej firmie i takie zachowanie byłoby nie do pomyślenia, takie traktowanie ludzi jest karalne, a polaczki trzęsą się, że stracą prace. Niepłatne chorobowe, niepłatny urlop, 400E na miesiąc, ogarnijcie sie i (usunięte przez administratora) stamtąd

ReCAPTCHA

A odciagnac transport i hotel zapomniales debile?

prawnik

UWAGA !!! Wszyscy zatrudniani w Trans Service Team którzy dostają stawkę 5-6 euro są ewidentne oszukiwani. Pracując w Niemczech (nieważne czy pośrednikiem jest firma polska czy niemiecka) pracodawców obowiązują niemieckie przepisy prawa pracy.i pracownik powinien otrzymywać co najmniej stawkę minimalną czyli 8,84 euro brutto za godzinę ( to jest około 6,37 netto). Jeżeli jakaś firma płaci mniej to oszukuje (czytaj - okrada) pracowników. W przypadku stwierdzenia takiego faktu należy zgłosić to do sądu pracy lub inspekcji pracy.

Irek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Jaka jest atmosfera?

Chyba nie warto sie wysilac i pisac opinie bo one nagminnie znikaja .A szkoda bo tylko taką droga pracownicy maja możliwośc sie wypowiedzieć.

Szukam pracy

Jak by co to mogę jechać za ochronę robić, 6 euro 140 godz za dwa tygodnie.

Szukam pracy

Podobno szukają nowych ochroniarzy, za 6 euro na godzinę bez uprawnień tylko w miarę kumaty?

MMM

Hej!:) W ubiegłą niedzielę wróciłam z Dusseldorf. Co, do pracy to dużo jest do skomentowania. Na ,, Henkel,, było ok, pomimo ciągłego nacisku na normę i porównywania nas do Litwinów. Uważałam, że tam był stres, ale kolejny tydzień przyniósł mega rozczarowanie. Podjęłam się pracy w ,, Schwarzkopf,, gdzie rządzą Tobą murzyni, myślący, że mówią po angielsku, a ich angielski jest mieszanką angielskiego, niemieckiego i jeszcze jednego dziwnego języka. Pracujesz tam razem z ich pupilkami Litwinami, którzy donoszą na Ciebie o byle ,, pierdołe,,. Dlaczego ich pupilki?? Bo wyrabiają ich normę, a dlaczego wyrabiają ich normę? ? Bo mają płacone większą stawkę na godzinę i premie od ilości palet... uwaga na nich, bo niszczą nasze ubrania, z mojego turnusu dwie osoby miały rozcięte kurtki. Ogółem to Henkel w porównaniu ze Schwarzkopf był bajką, której nie doceniałam. Nie wiem, czy którykolwiek z naszych wspaniałomyślnych koordynatorów czyta te wpisy, ale i tak dodam, że mega, ale to mega DZIĘKUJĘ! ! Pani Justynie za warunki hotelowe, gdzie nie mieliśmy cieplej wody, rozwaliło nam syfon w kuchni, zepsuła nam się winda, w łazience nie było światła. Na żadnego SMS nie odpowiedziała, w rozmowie ze mną stwierdziła,, ja pani nie słyszę, , ogółem nie polecam! !

@MMM

takie bajki opowiadaj "świeżakom" ;-)

lol

Poczytaj wcześniejsze opinie bd wiedzieć mniej więcej co i jak dużo w nich prawdy.

lol

Pracowałem nie polecam

Natalia

@Młodyrozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w ILS. Pamiętajcie, że każde stanowisko pracy jest inne i obowiązują na nich inne warunki pracy, dlatego warto wspomnieć jakie obejmujecie. Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia związane z pracą w ILS?

Młody

Praca lekka? Tam takie pojęcie nie istnieje. Składki też nie są odprowadzane bo w umowie pisze, że to praca sezonowa. Ubezpieczenie? Jak uchodźca do doktora z jakąś śmieszna kartką z drukarki. Mnie było wstyd iść z tym do doktora w DE. Dojazd do pracy? Jak zwierzęta przepełnionym autokarem którym dojazd do pracy trwa godzinę. Latem niestety czuć strasznie potem ale to normalne po dniu tak ciężkiej pracy, że ręce odmawiają posłuszeństwa. Naprawdę, szczerze nie polecam. Lepiej poszukać sobie pracę w PL zarobisz tyle samo a jak chcesz więcej to jedź gdziekolwiek indziej. Realny zarobek kobiet to 350€-450€ max mężczyźni jak mają 50€ więcej to mogą się cieszyć. Byłem młody głupi i pracowałem tam 2 lata i już nie jedno widziałem. Strasznie zł mi tych dwóch lat mojego życia. Pozdrawiam młody.

Paluch

Mi chodzi że nie pojechałem teraz w niedzielę i czy dostanę jakaś karę czy coś ?

Paluch

A co jeśli sie nie zgłosiłem na wyjazd?

Szaman xd
@Paluch

Dolaczam sie do pytania bo po opiniach mam obawy co do wyjazdu

Troll

Witam czy jest tu ktos kto wczoraj th 19.09 podpisywal umowę w raciborzu do pracy w tej firmie?

Natalia

@Wojtekczy pracowałeś w ILS? Co możesz powiedzieć na temat warunków pracy? Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie? Co najbardziej Ci się podobało?

hakuna_matata

pracowałam 8 turnusów . raz jechaliśmy na 3 TYGODNIE z czego przepracowaliśmy tylko 9 dni. stawka? podnieśli aż o 50 centów. PORAŻKA!

Wojtek

Ile obecnie macie godzin przepracowanych na turnus, bo słyszałem że jest coraz mniej i jeszcze Bułgarzy podbierają robotę. Czy to prawda, może ktoś potwierdzić.

Baska
@Wojtek

Mój chłopak za dwa tygodnie przywozi 840 euro, ma 140 godzin płacone po 6 euro. Każdy mówi że ochrona jest nie potrzebana a ja mam inne zdanie.

Agata

Witam wszystkich którzy pracują bądź będą pracować w Ils.. wyjaśnienie że tu nie chodzi o samą pracę ,ale traktowanie ludzi.Wszystko to co wymyśla Magda Skornia zakrawa na kpinę,i nie jest zgodne z prawem.Podaje przykład badanie ludzi alkomatem w hotelu przed wyjściem do pracy przez ochronę gdzie ochrona nie ma żadnych uprawnień do tych badań tylko organ uprawniony czyli policja.Jezeli jest odmowa to dzień wolnego a później przeniesienie na inne hale gdzie trzeba przezucic od 10 ton do 30 ton wód mineralnych za 8 Godz pracy.To jest totalne bezprawie.To jest tzw . naruszenie dóbr osobistych.Nastepna sprawa sprawdzanie ludzi przed wejściem do autobusu tzw.bagazy podręcznych czy nie ma alkoholu to również jest bezprawne .A ochrona się śmieje i mówi idźcie do Schmidta zeby prawo zmienił....w umowie....jakiej umowie nikt do ręki żadnej umowy nie dostał .ludzie w Polsce żadnego ubezpieczenia nie mają a w Niemczech firma Ikk Sudwest nawet kart ubezpieczeniowch nie przysyła i nie masz na czy bazować w Polsce bo lekarz nie respektuje kartki papieru wydrukowanego z komputera przez tzw.kordynatora...Ta szefowa w cudzysłowie nie ma pojęcia na temat zarządzania ludźmi ,firma to jest totalna porażają dla tej osoby..powiem tak nie taka osoba powinna tam być ,ja to wszystko przerosło .na dzisiaj tyle moich spostrzeżeń ale zarazem nie koniec.

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS