Opinie o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TECO MARITIME ASA NORWAY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TECO MARITIME ASA NORWAY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

Widzę, że dawno temu firma miała dość sporawe problemy ale w 2018 roku według komentujących pracowników wszystko wróciło do należytej normy. ;) Ale o co chodzi znowu teraz? Bo widzę jakąś dziwną falę hejtu od paru lat, rozumiem, że znowu się coś pogorszyło? Zna ktoś konkrety i je przybliży?

Pracownik (były)
@Monika

Dokładnie jest tak, że znowu nie płacą na czas i jest problem z uzyskaniem informacji o na temat płatności.

Irena
@Pracownik (były)

A ile czasu zdarzały się takie obsuwy z płaceniem?

Pracownik (były)
@Irena

Teraz mają już obsuniecie ponad 3 tygodniowe

Niewypłacalni! Omijać szerokim łukiem, człowiek jedzie pracuje a musi prosić się o własne pieniądze. O kontakcie z firma nie wspomne... szkoda nerwów.

Fd

Tragedia nie wypłacalni nie odbierają telefonów ani nic

Spawacz

Nie wypłacalni są nie warto ludzie proszą się o swoje przelewy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TECO MARITIME ASA NORWAY spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (101)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
Zawiedzionu

Nie płacą na czas nie odbierają telefonów, z marca kolega dostał pierwsza połówkę wypłaty w lipcu, radzę zastanowić się głęboko nim ktoś wyjedzie z tej firmy

Stawki śmieszne. Nowi, niemający często w ogóle doświadczenia, dostają stawki podobne i wyższe niż pracownicy pracujący od lat. Firma ma znowu problemy z płatnościami a podejście do pracowników co najmniej olewcze. Tłumaczenie, że są święta i dlatego przelewy nie poszły a później czekanie na kasę kolejne dwa tygodnie w tej firmie stało się normą. Firma dąży do rychłego upadku. Serdecznie nie polecam

Bartek

Maliniak jest ok pracowalem tam jeszcze jak nie placili na czas robil maciek Smok i maliniam oby dwaj sa ok wymagaja bo znaja robote wiedza gdzie mozna co jak zrobic a ze wymaga czasem to chyba po to sie przychodzi do pracy pozdro armand

Magda

@pracownik i tak co miesiąc ?

@Magda

Od trzech miesięcy

(usunięte przez administratora). Nie jest to pierwsza taka sytuacja, ale po tylu numerach część pracowników odejdzie do innych pracodawców co wiem dobrze, ponieważ mają dosyć takich cyrków i zastanawiania się co będzie jutro. Nie polecam

Czarek

Dziwne wpisy, firma ma opinię dobrego pracodawcy więc może ktoś to wyjaśni?

Wyjadacz

kiełbasa nie został wyrzucony tylko sam zerwał kontrakt z Teco bu mu równiez nie płacili na czas.Przeszedł do TPO .z tego co słyszałem dalej robi swoje i na siłe chce gdzieś wkręcić synusia nieroba ,miałem okazje pracowac z gówniakiem i serdecznie nie polecam .Co do wypłat to jakies nieporozumienie przez rok pracy na czas dostałem jedna wypłate ,reszta na raty albo po 2-3 miesiącach .jezeli ktos ma nuz na gardle to niech jedzie ,ale serdecznie odradzam ,jedynym normalnym z zstrudnionych supevisoirow czy foremanów to Armand Malinowski ,facet konkret i mówi co ma na myśli a nie jak reszta popierdułek

Dziabutek
@Wyjadacz

Malinowski to największa ku*** z jaką pracowałem, fałszywy (usunięte przez administratora) spod Pelplina.

Pelpliniak
@Dziabutek

Jestem z Pelplina i od tego miasta z daleka! Nie naszą wina ze ktoś taki mieszka blisko nas.

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy TECO MARITIME ASA NORWAY?

grzechu

Pieniądze na czas, fajne krótkie roboty wiem kiedy będę na robocie a kiedy w domu. Prowadzący na robocie na poziomie oby tak dalej. A i trzeba coś umieć a nie tylko udawać a tak pazatym to spoko i na "Norway" fajne stawki:).

@grzechu

A powiedz nam jeszcze, jak wygląda kwestia dodatków do wynagrodzenia. Czy firma TECO MARITIME ASA NORWAY oferuje swoim pracownikom możliwość wypracowania premii? Jak ta kwestia wygląda z praktycznego punktu widzenia?

Andi

Firma OK, Prowadzacy Maliniak wporzadku zyje z ludzmi, kasa na czas, POLECAM

Karol
@Andi

Potwierdzam Maliniak to spoko gość, nie powiem roboty wymaga praca z nim to nie wczasy.... Ale jak ktoś przyjechał robić to zarobi i atmosfera spoko. Byle nie cwaniakować i obijać się kto jak kto ale Malinka to zna robotę i jego nie oszukasz w stylu- panie majster do się nie da, albo- panie majster to już lepiej nie będzię. Jak ktoś szuka łatwej roboty za pare euro to nie sobie da spokój, nie powiem ostania Norwegia dała w kość ale jak się spojrzy na konto to było warto. Pieniądze są dość terminowo a jeżeli coś nie gra w polskim biurze zawsze rzeczowo odpowiedzą wszystko idzie wyjaśnić.

Lidia

@Janusz, co najbardziej wpływa na Twoje zadowolenie z TECO MARITIME ASA NORWAY? Uargumentowana wypowiedź przedstawiająca Twój punkt widzenia, będzie ważna dla tych użytkowników, którzy wchodzą na ten wątek przed podjęciem decyzji o złożeniu CV do tej firmy.

Łuki
@Lidia

Teraz idzie się dogadać w biurze, Pani Anetka podaje prawdziwe informacje na temat daty wyjazdu i przewidywanej długości roboty. Nie ma ściemniania z ich strony kasa jest na czas a na robocie warunki O.K. Superwisorzy na platformach wymagają solidnej roboty, ale nie ma gonienia czy pomiatania. Ostatnio się poprawiło, są narzędzia latarki i odzież ochronna jak należy. Jak ktoś zna zawód i nie jest lewy to sobie poradzi.

Janusz

Firma solidna. POLECAM

Lidia

Wasza aktywność na tym forum zatrzymała się. Ostatnia wypowiedź zamieszczona została miesiąc temu. Jak teraz ocenilibyście Waszą współpracę z TECO MARITIME ASA NORWAY. Polecacie ubieganie się o zatrudnienie w tej firmie? Czy zmieniło się coś w kwestii warunków zatrudnienia?

Malarz/Piaskarz
@Lidia

Wszystko wróciło do normy tak jak za starych czasów. Jest ok z płatnościami.

Malarz/Piaskarz

Firma stała się rzetelna od czasu gdy jest zarządzana głównie przez biuro w Polsce w Rumi. Wyjeżdżam i nie ma problemu z niczym a w szczególności z płatnościami. Można powiedzieć że firma stanęła na nogi. POLECAM

Blaster

Witam chciałbym się dowiedzieć na temat platform które ma robić teco w stoczni na Norwegii ponoć teraz od lutego wie ktoś coś

Tymon

Nie zawsze udaje sie tylko zarabiać czasami jest gorzej. Teraz trzeba nadrabiać i tyle.

olo

No i bardzo dobrze , ta firma to dla ludzi , którzy pierwszy raz gdzieś się chcą załapać szmal mały no ale wrażenia są he he

Zostaw merytoryczną opinię o TECO MARITIME ASA NORWAY - Rumia

• Jak się pracuje w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Zobacz opinie na temat firmy TECO MARITIME ASA NORWAY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TECO MARITIME ASA NORWAY