Opinie o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TECO MARITIME ASA NORWAY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TECO MARITIME ASA NORWAY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

Robert

Po przeczytaniu kilku opini to po prostu nie dowierzam, być może jest to pisane po złosci. Jak do tej pory nie miałem problemów z otrzymaniem pensji z firmy TECO może bylo tygodniowe opóżnienie, al jestem osobą wyrozumiałą i cierpliwą. Trzeba bedzie to zawsze pojadę na każdy kontrakt

@Pawełek

A co jest powodem tych ciągłych opóźnień w wynagrodzeniach? Czy oprócz tego jest coś jeszcze nie tak w tej firmie? Warto przeboleć ten czas oczekiwań? Chociaż pensja jest warta tego czasu? I czy dzieje się tak co miesiąc?

Mońka Nowy wpis

Też chciałam podpytać o pracę a czytam wpisy o zaległych wynagrodzeniach. Sytuacja finansowa firmy została opanowana? Aktualnie wynagrodzenia zawsze na czas? Nie widzę też żadnych ogłoszeń o pracę, przyjmowani są nowi pracownicy w ogóle?

Były pracownik Nowy wpis

Za każdym razem trzeba prosić się o swoje, ciężko zarobione pieniądze. Zawsze trzeba było czekać na przelewy po miesiąc, dwa lub trzy. Duuużo pisania, książkę możnaby było napisać. Z czystym sumieniem ODRADZAM!!!!

Robert

Jacek
@Robert

Widzisz. Ty piszesz o tygodniowym opóźnieniu, a są tu i tacy, którzy twierdzą, że czekają kilka miesięcy. Sam już nie wiem, co sądzić o tych opiniach. Wszyscy za to zgodnie piszecie o kontrakcie. To znaczy, że preferują tu współpracę na b2b, czy można też robić na UoP? Daj znać, bo chcę w jakiejś dobrej firmie robić za granicą, ale nie wiem nawet, co trzeba tu umieć, by można było współpracować?

@Jacek

Cała prawda. Kasę wiszą i to kilka miesięcy i tłumaczenia że czekają na kasę od klienta. Żenada

Łucja
@Marcin

Ale zawsze wypłacają zaległą kasę czy zdarzyło się, że ktoś się nie doczekał? Ile w Twoim przypadku najdłużej zwlekali? Może wypłacają jakieś zadośćuczynienie za to czekanie ? ;)

Kazek
@Robert

Ja pracowałem w kwietniu i jak do tej pory nie dostałem ani centa. A wiszą mi ponad cztery tysiące euro. Nie odpisują na maila nie odbierają telefonow

Pawełek
@Robert

Chyba to jakiś żart? Jaki tydzień opóźnienia, może razy cztery. Sxkoda ,że płacą, z tygodniowym opóźnieniem, a ludzie uciekają z tej wypłacalnej agencji .

@Pawełek

Na opóźnieniach się kończy, czy można w ogóle nie doczekać się wynagrodzenia? Ktoś wyżej pisał, że od kilku miesięcy nie widzi swoich pieniędzy. Napisz, jeśli wiesz, czy jest ktoś, komu nie zalegają i jaką jest sytuacja finansowa tej agencji? Bo sam już nie wiem, co jest powodem opisywanej sytuacji?

Pawełek Nowy wpis
@Robert

Świetna Agencja, wypłacalna, chyba jakiś żart, lepszej nie można sobie wymarzyć. Chcesz miec wyplate za dwa miesiące to tylko do Teco .

@Pawełek

Czy pracownicy TECO MARITIME ASA NORWAY mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TECO MARITIME ASA NORWAY spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (098)
Rumia
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

No niepokojące są te info tutaj o tych opóźnieniach z kasą. Serio. Ja szukałam w sieci ogłoszeń aktualnych, ale nigdzie nie ma, nawet na ich stronie nie widziałam zakładki kariera. Ale ja ciekawa jestem, jak firma jest w Rumii, a kandydat z odległego miasta, to rozmowa może odbyć się online, czy trzeba tam jechać?

Przepracowałem tu parę lat...pieniądze są wypłacane tylko z opóźnieniem. Denerwujące jest proszenie o "swoje " , brak jakichkolwiek informacji na temat wypłat...po prostu jak mają to płacą

Antośka

Ale z czym standard, nie rozumiem tego, mógłbyś rozwinąć trochę? Sami z siebie podwyżek nie dają tylko trzeba się buntować żeby coś ugrać? Jeśli już sobie wywalczycie podwyżki to jakie z reguły są to kwoty?

Spawacz

Omijać tą firmę z daleka niewypłacalni żeby ludziom nie wypłacić wynagrodzenia ściągają (usunięte przez administratora)albo nowych naiwniaków. Bez kasy jeżdżą tylko Ci co nic nie potrafią i w innych firmach nie dadzą rady Banda (usunięte przez administratora)

@Spawacz

No to płacą za wykonaną pracę, czy nie? Bo po co ktokolwiek, bez względu na umiejętności, miałby dla nich robić, jeśli byłoby ryzyko niepłacenia lub opóźnienień? I weź dokładniej napisz, czy jest umowa podpisywana, co byłaby podstawą do ewentualnego dochodzenia należności?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w TECO MARITIME ASA NORWAY?

PAWEŁ

Jeżeli chcesz otrzymać wynagrodzenie po trzech miesiącach to tylko do TECO .

Zuzanna

Jak to: po kilka miesięcy? I ktoś tam jeszcze pracuje, ten problem dotyczy każdego pracownika? Daj znać, czy są jakieś próby naprawienia czy rozwiązania tej sytuacji. Jest tam jakiś związek zawodowy?

Nemo
@Zuzanna

Tak po dwa trzy miesiące ludzie czekają na wypłatę .To już jedt zgłoszone do odpowiednich instytucji . Niech się w końcu zajmą tą pseudo Agencja. Wyzyskiwanie ludzi .

Jaki dress code obowiązuje w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Pracownik (były)

Co to za chore pytania? Może jeszcze kartę multisport? Żenada.

Hanna
@Pracownik (były)

Ej no, dlaczego tak? Przecież są firmy, gdzie wymagany jest konkretny strój. A co do karty, benefity też się często zdarzają. Tutaj są jakieś benefity, może inne niż sportowa karta? Może chociaż prywatna opieka medyczna?

@Hanna

Tu nie ma nic z tych rzeczy.

Zuzanna
@Pracownik (były)

Naprawdę nic? W sumie ja to osobiście i tak nie korzystałam nigdy z tych wszystkich medicoverów i innych. Ale nie lubię stać w miejscu w pracy, jakaś opcja rozwoju jest?

Czy TECO MARITIME ASA NORWAY zapewnia kartę multisportu?

Iwona

A tak serio to oprócz pensji można jeszcze na coś liczyć w tej firmie? Jakieś premie, benefity pozapłacowe, dodatki na święta? Macie jakiś socjal?

Olo

(usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem!! Niewypłacalni. Wiszą mi kase od 2 miesięcy. Starsi pracownicy coś tam dostają. Jezeli chcą żebys dalej gdzies jechał to ci zapłacą....tak podobno jest. Pieniądze to raz a dwa Pan Rafał S. istny głąb i the bil!! Bez jakiegokolwiek pojęcia i braku organizacji ludzi. Ogolnie nie polecam tej firmy.

@Olo

To 2 pełne wypłaty Ci wiszą? Co zamierzasz z tym zrobić?

@Olo

Dokładnie tak jest jak kolega wyżej opisuje. Ja również czekam na zaległą wypłatę od ponad dwóch miesięcy. Firma spada na psy od dłuższego czasu i nie zanosi się na jakąkolwiek poprawę. Już nawet nie mają za bardzo do kogo dzwonić o ludzi, ale sami są sobie winni. To już raczej agonia.

Olo
@Piotr

Wiszą jedną wypłate ale mają juz 2,5 miesiąca opóźnienia. Sprawa trafi do prawnika.

@Olo

I jak sytuacja? Zdziałał coś?

@Monika

Nic się nie zmieniło. Nadal wiszą pieniądze i nadal nic nie wiadomo

@Pracownik (były)

cisza na forum zastanawia. firma z tego co widziałam w sieci jest jeszcze aktywna, więc ciekawa jestem czy działalność jest stale prowadzona czy to tylko w ujęciu wirtualnym już? aktualnie ktokolwiek pod nią pracuje? Ktoś pisał poniżej o tym ze są niewypłacalni, ktoś miał podobne problemy z ta firmą ?

Tadeusz i Piotr

Już ponad 3 miesiące po terminie wypłaty a pieniędzy za pracę dalej nie mamy i nie mamy żadnej informacji kiedy możemy się w ogóle spodziewać wypłaty zaległości. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w tym roku jak i poprzednich latach. Miało być lepiej a lepiej nie mówić. Biura telefonów nie odbierają. Na szczęście nigdy więcej z tej firmy.

Brak słów, brak pieniędzy. Firma już zaliczyła dno a teraz kopie się jeszcze niżej. Pieniądze tylko na zasadzie pojedziesz na następny kontrakt to dostaniesz zaległe.

Irena

To słabo. Ile są Ci w takim razie dłużni? Zgłaszałeś to gdzieś?

@Irena

Wystarczająco, żeby się upominać. Takiej sytuacji nie powinno być w ogóle.

Janek

Firma niewypłacalna. Ciągle tylko tłumaczenie kolejnymi meetingami z zarządem a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Ponad dwa miesiące już czekam i nie mam żadnych informacji co do terminu płatności. Standardowa śpiewka ze jak pojedziesz na następny kontrakt to Ci wypłacimy zaległe. Komedia i cyrk a ludzi na szczęście w tej firmie pracuje coraz mniej więc jest to już tylko kwestia czasu kiedy upadnie.

Szymek

Szkoda nerwow od 3 miesięcy brak kasy

@Szymek

Smutno się czyta takie wpisy :( Jak to argumentują? Co mówią?

Czym w TECO MARITIME ASA NORWAY zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pracownik (były)

Opowiadaniem bajek. Omijać szerokim łukiem. Niewypłacalni, niekompetentni.

Tragedia

Firma niewypłacalna, trzeba czekać na przelewy i prosić się o pieniądze, majstrowie są nie kompetentni, w szegolnosci Rafał i jego ojciec, oboje stosują (usunięte przez administratora) Porażka, nie polecam , omijać tą pseudo firme

@Tragedia

Prawda

Jolanta
@Pracownik (były)

niewypłacanie pensji pracownikom tak na porządku dziennym? a jak już się uprosi to się dostaje całą czy są jeszcze jakieś krętactwa?

@Jolanta

Kręcą jak tylko mogą

Zostaw merytoryczną opinię o TECO MARITIME ASA NORWAY - Rumia

• Jak się pracuje w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Zobacz opinie na temat firmy TECO MARITIME ASA NORWAY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TECO MARITIME ASA NORWAY