PRAXIS Sp. z o.o

Katowice

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 80 ocen.

Opinie o PRAXIS Sp. z o.o

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRAXIS Sp. z o.o

Michał

Wiecie może czy jakaś rotacja ma miejsce czy nie ma, bo powiem szczerze, że jestem mega zainteresowany tym, aby tutaj trochę popracowac i nie wiem jak to szybko ogarnąć

jag

No to ja trochę z innej strony, mnie ciekawi jak wygląda u nich nauka. Czytałem, że praxis to szkoły i placówki dla dorosłych. Tylko niestety nie widziałem konkretów np. czy można zrobić u nich maturę lub całe liceum zaocznie ? ktoś coś słyszał? no i jak ma się ich poziom i ceny do innych placówek w Katowicach? ktoś ma porównanie?

Franjk

ja nie słyszałem Jarku lecz wysłąłem sam dokumenty aplikacyjne a teraz zajrzałem na stronę z nadzieją o jakichs aktualizacjach dotyczących sytuacji w firmie. Też zastanawia mnie rozmowa, bo jak zadzwonia to chciałbym wiedziec juz co nie co... Ciekawi mnie także sprawa związana z wynagrodzeniem, jakie są to miesieczne sumy i na podstawie jakiej umowy

Krzysztof

Witam, w kwestii zarobków czy też samego procesu rekrutacyjnego ciężko się odnieść, gdyż teraz rekrutacja dotyczy stanowisk "Dyrektora"/skich i ciężko to nazwać rekrutacją, casting mający na celu wyłonienie jeleni którzy za przysłowiową "prowizję" będę pozyskiwać grupy sprzedażowe, a cała reszta to "nagroda w raju"

ostatnie dzień z tą firmą

Ja dzisiaj pracuje ostatni dzień dla nich. Od poniedziałku będziemy działaś we współpracy z Pocztą. Warunki jakie nam przedstawiła poczta (kary i obostrzenia) są znacznie gorsze od tych (usunięte przez administratora):/ (usunięte przez administratora)jest ok, to Poczta narzuca niemożliwe...

Marek

Witam, ja mam jak najlepsze doświadczenie z firmą (usunięte przez administratora), kiedyś nazywali się (usunięte przez administratora), rozwoże dla nich paczki trzeci rok i pieniadze mam zawsze na czas - bez żadnych problemów. polecam !!

anonim

(usunięte przez administratora)Współpracuję z nimi od 3 miesięcy i póki co nie było problemów. Czy mam rozumieć że to cisza przed burzą?

Ela

Ja też mam umowę z nimi i nie wybrzydzam, praca kuriera nie jest łatwa, ale jak człowiek się stara to wszystko jest w porządku. Praca jest dla tych co chcą pracować a nie "obijać się"

Bobi

A ja pracuję u nich i jest ok, jak człowiek się stara i wykonuje rzetelnie swą pracę to jest ok i kary są tylko na papierze. Wypłaty są na czas. Ale niektórzy chcieliby \\\"mało robić ale zarobić\\\"

geo111

...aha zapomniałem wspomnieć o wymogach względem np. samochodu, który musi być oznakowany logiem poczty polskiej, musi być w dobrym stanie technicznym i co zaznaczono powinien mieć dobrą powłokę lakierniczą, nie może mieć wgnieceń ( może od razu wezmę auto w leasing :D ) ...( usunięte przez administratora )

geo111

byłem w biurze w sprawie stanowiska doręczyciela paczek.... dostałem umowę i podczas jej czytania w domu troche się posmiałem ale i przeraziłem... ilośc wymogów i kar za dosłownie wszystko jest olbrzymia....a możliwe korzyści ???( usunięte przez administratora )

anonim

czy warto u nich pracować w biurze? może się ktoś wypowiedzieć?

anonim

d-g - 2009-11-03 20:14:07no i co tak dużo niby wiecie a na tym wasze wypowiedzi się kończą... może ktoś mi powie co sądzi na temat pracy w biurze w Praxis wysłałam Cv i ide na dzień próbny... sama nie wiem czego się spodziewaćwiecie cos o rejonie ( usunięte przez administratora ) da rade co zarobic?

ulotka

uuu... coś się w Praxis posypało chyba grubsza ulotkowa sprawa? może ktoś coś na ten temat wie?

Tomi

A ja tam nie narzekam. Jezdże u nich już długo i jest w porządku. Jak się chce pracować to zarobić można teżż nieźle. Narzekają ci co myślą, że przyjdą i nic nie bedą robić i pieniądze same będą przychodzić.

tom

Narzekać to Polak potrafi - poczytajcie umowy zanim je podpiszecie jeśli sami dajecie się naciągać to do siebie miejcie pretensje... co do Pani od kolportażu pozapocztowego to popieram wcześniejszą wypowiedź świetna dziewczyna...( usunięte przez administratora ) a w tych czasach to zjawisko nietypowe:) prawda panowie?!

uuuuuuuuuuuuu

Całkowita prawda

yyy...

ile placa za paczki a jak z aiwezowanymi czy też płaca??? slyszalem o vekslach to prawdaa

yyy...

ile placa za paczki a jak z aiwezowanymi czy też płaca??? slyszalem o vekslach to prawdaa

tom

Mógłby ktoś bardziej przybliżyć o co chodzi z tym praxisem,w szczególności jaka jest płaca

la la la

oj Praxis jak każda inna firma ma swoje plusy i minusy.... ALE słyszałem że kolportaże robią niezłe... tzn. mają jakość ( usunięte przez administratora ) co nieźle im to prowadzi... podobno fajna !!!!

ek

ponoć maja certyfikat rzetelna firma.....powygrywali przetargi teraz szukają chętnych na doręczenia....

d-g

no i co tak dużo niby wiecie a na tym wasze wypowiedzi się kończą... może ktoś mi powie co sądzi na temat pracy w biurze w Praxis wysłałam Cv i ide na dzień próbny... sama nie wiem czego się spodziewać

KOR

Rozmawiałem w sprawie pracy jako kurier. czy ktoś ma doswiadczenia z tą firmą i może się nimi ze mną podzielic.

Zostaw opinię o PRAXIS Sp. z o.o - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRAXIS Sp. z o.o