Opinie o BEKOR POLSKA SP. Z O.O. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BEKOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BEKOR POLSKA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEKOR POLSKA SP. Z O.O. w Goleniów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czym w BEKOR POLSKA SP. Z O.O. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

1234 Nowy wpis

witam pracowałem tam kiedyś święty nie bylem piłem ale robiłem potem zatrudnili wieśniaków takich jak zenek pinceta jakiś fan pogoni i tym podobnych i już bylo nie ciekawie mi tam ogulnie nie przeszkadzali ale do czasu jak z nimi robilem tak to jak pomuc to oki ale potem mnie wysterowali kondony pinceta i jakiś pajac fan pogoni mam nadzieje że się kedyś spotkamy wtedy wam wytłumacze po swojemu o co mi chodzi bo kozaki prawilniaki a tak naprawde szejśdziesiony konfitury i klauni z was

zenek

A ja powiem tak ci co pisali to sami alokochalicy jada tam żeby pić bo w domu nie mogą ogulnie bydło , a w wszędzie trzeba robić a firma wyplacalna takrze polecam dziękuje

Lolo
@zenek

A co powiesz o tych ktozy nie pili (usunięte przez administratora)

Bekor
@zenek

Do zenka wiem kim jestes i to co piszesz nie jest prawdziwe ty masz tak twarz ubrudzona w kale od wchodzenia w kakalowe oczko ze stajenny lepiej pachnie wiec nie pisz tak jak bys sam nie chlal najwiecej pozytywow pisza ci co chleja nic nie robia itp a przyjdzie durniu cza bo podatek w polsce tez bedzie trzeba zaplacic a fakturka na 22 tysia ale euro podpisujeta za n Metry placa a prawda jes taka za max 1600 euro dostaniesz i jeszcze zusik podatek ubezpieczenia niemieckie na rower chyba i hotel 8 gwiazdek bo meta i nic wiecej pajac jestes chetnie bym sie z toba spotkal lecz uwiesz mi nie byl byl mily dla takiego psiaka jak ty klaunie

boss
@zenek

znam cie ty cfelu w (usunięte przez administratora) wchodzisz ty psie twoja star ma wieksze jaja niz ty pedale pisz tak dalej to ci wkoncu na łeb (usunięte przez administratora) ty tam a twoja stara walona jest przez zuli cfelu

123 Nowy wpis
@zenek

Zenek znam cie ty nierobie ty taki pracowity jestes jak ciec w biedronce szyneczka kielbaska z Polski dla Niemca i juz jestes fachowiec szkoda mi ciebie w domu baba cie bije dzieci sraja na ciebie nawet pies szcza na ciebie co ty z tego masz 6 kola zarobisz i taki to biznes a gdzie zus oplacic itp zycie na dwa domy to super kasa jak na te czasy ja w Polsce mam 4000 żona też tyle i codziennie w domku i obiadek jem a ty jak nur zasuwasz za pare marnych euraczkow i wielki Niemiecki ptacownik szkoda mi takich jak ty trzymata sie jednej firmy bo tak potraficie Niemiecki i pracowac tez potraficie a prawda jest taka ŻE GUWNO POTRAFISZ TYLKO PISAC PATALACHU BZDURY jesli ktos jest tam ok to bedzie a jesli jest kolkiem to tez kolkiem.pozostanie wiec szoruj beton w tej firmie bo synek szefa musi miec lepsze autko a jesli sie zastanawiasz skad wiem co z czym sie je to ci powiem ze pracowalem tam.kilka lat i stwierdzilem ze to blazenada i cyrk i nie pilem alkocholu a i jezyk też znam Niemiecki wiec nie wprowadzaj ludzi w blad bo klamiesz jak znud chyba MPek ci obiecal 50 centow podwyżki zebys ludzi naganial do roboty ochhhh Zenek caly ty glowno zamiast mozgu zal mi ciebir

ostry

to co pisz kolega to prawda ale to jeszcze nie koiec z dnia na dzien sie mozesz dowiedziec aby s........c do polski a najlepsze w tym jest to ze polacy przez szefostwo niemieckie sa traktowani za smieci proste ja place a wy zamknac ryje znam wiele osob ktore tam robily lub robia ja wiem ze trzeba robic i ze kazdy boji sie o prace ale k..wa zeby polak sprzedawal polaka za 50 centow smiech ci co byli ok sa teraz parobami bekoru heheheh a najlepsze sa umowy z bekorem niech ktos koncu zrobi pozadek z nimi lewe na maksa sa ludzie opanujie sie ja nie pisze tego po zci ale poprostu pracolem tam ponad cztery lata i pych mi siadla m pek poprostu jest oszuste fakt firma placi na czasle minus hotel lub barak ubezpieczenie placenie za ransport itd plus polsce zus mieszkanie itp to przykladowo nowi zaobia 6000zl a po oliczeniu wszystkiego moze 500 zostanie na szalenstwa chslo przewodnie bekoru niemiecki prawojazdy bedzie podwyzka hahahah a robia tam laby bez niemieckiego bez aut itp oczywiscie nie wyscy sa tam tacy ale 95 procent to de..le i du..lizy hehehe najlepsi statysci nc nie potrafia jak cos ktos uminie pije to h.jnie pracownik i pan m wy.ie..ala ludzi do domu pena niego odradzam ta fasystowska firme

Bekor
@ostry

Witam naucz się pisać , I idź się naje***,chyba pisałeś to pijany .Pozdrawiam

bolo
@Bekor

nie wiem kim jestes jesli piszesz jako bekor pijany nikt nie jest tylko prawda jest taka sa lepsi i gorsi ja tam robilem i asem nie bylem wina moja i potrafie sie przyznac ale (usunięte przez administratora) bekor tez swiety nie jest a pan marek postaw sie w sytuacji goscia ktory jak na info lini 24 h bo panie marku papieru nie mam w kibelku sa osoby ktore robia i te ktore nie robia najbardziej wku....rwialo mnie to ze kondony i nieroby niemcow zrynaja a nawet nie wiedza jak sie po niemiecku przywitac chorzy ludzie z wich

Lolo
@Bekor

Skoro taki mocny jestes to czemu bekor sie podpisales

Yuo
@Bekor

Witam mam pytanko jak to jest sa pijaki i normalni lecz durnie bez szkoły czy bez jezyka mają lepiej ja tam pracowalem i nke powiem ze asem bylem lecz tez nie susznie mnie e pek pognal no cóż zycie prawka nie mialem jezyk slaby moze dla tego lecz z perspektywy czasu wszystko zrozumialem teraz mam kwity na furke i na tiry jezyk znam jak znam i pozdrawiam pracownikow Lecz nie tych typu pinceta czy jakis pseldo fan pogoni czy nachurny zbychu bo to smiech na sali tylko roberta pinokio ksywka i innych którzy ciezko pracowali na to co maja a nie (usunięte przez administratora) ktorzy prezenciki przynoszą Niemcom niemiec to niemiec tu cie klepie i mowi ok das gut itp a za plecami (usunięte przez administratora) rabie az trociny lecą pozdrowka nawet dla zakreconego lecz pozytywnie M peka

zdziwony Nowy wpis
@Bekor

Widzę że opinie są jakie są ale żeby bekor tak odpisywał to samo mówi o sobie widać że tłumoki tam pracują bo osoba na poziomie i z odrobinom kultury by tak się nie odnosiła do pracownika

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEKOR POLSKA SP. Z O.O.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jacek

@zenek mówisz o pracownikach?

Kamil

Wiecie może coś o pracy w firmie, czy warto składać dokumenty?

Agata

Już dużo czasu minęło od ostatniej merytorycznej wypowiedzi w tym wątku dotyczącym BEKOR POLSKA jako pracodawcy. Warto z perspektywy celu tego forum decydować się na publikowanie aktualnych informacji o tej firmie. Każda z nich będzie wzięta pod uwagę przez osoby interesujące się zatrudnieniem w tym miejscu. Czy ktoś z Was jest obecnym pracownikiem firmy i zechce wypowiedzieć się na temat szeroko rozumianych benefitów? Zachęcam do dyskusji.

Agata

@Stefan na jakiej podstawie uważasz, że BEKOR POLSKA ma opinię dobrego pracodawcy? Byłeś tu zatrudniony lub dalej jest to Twoje podstawowe miejsce pracy? Możesz coś więcej napisać o jakości pracy oraz o systemie wynagrodzeń?

Stefan

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Agata

Jak ogólnie wygląda sytuacja w BEKOR POLSKA SP. Z O.O.? Czy ktoś pracuje aktualnie w tym miejscu i mógłby podzielić się swoją opinią? Widzę, że firma zachęca osoby zainteresowane pracą do wysłania swoich dokumentów aplikacyjnym poprzez e-mail lub pocztą. Szczegóły tutaj: http://bekor.pl/career

Tymon

Jak firma bardzo dobrze stoi na rynku pracy to i ludziom dobrze się pracuje, prawda? Nic dziwnego, że nie piszecie nic.

Agata

@ok a jak wyglądały same warunki zatrudnienia? Atmosfera w firmie to sprawa często bardzo dynamiczna - czy ktoś może napisać, jak aktualnie to wygląda w BEKOR POLSKA?

ok

powiem tak bylo ok lecz ludzie tam to pajace wdupe wchodza bez wazeliny pierw koledzy a potem swinie najlepiej (usunięte przez administratora) na nich a ci bez jezyka to umowy dostaja z bekor znam takie przypadki pinokja koles niedzwiedz i pseldo fani pogoni twardziele ale jak cos to sypia z (usunięte przez administratora) przokrutni az zygac sie chce nie polecam tej zbieraniny idjotowm pek musi wiedziec wszystko pajac do potegi rzem z tymi przygupami (usunięte przez administratora) nie firma

Django

hotele Porażka w pokojach jednoosobowych trzeba się gnieździć w dwóch gdzie kasują jak za zborze zarobki tragedia jak nie ma się meldunku. Dojazdy na swój koszt Pana Marka zostawię bez komentarza zły chłop nie jest po prostu stary wyjadacz a co do firmy kołchoz wyzysk i zero szacunku do pracownika

Maro72

Może ktoś mi powie o firmie Bekor,i o panie Marku Pierug,

oksy

szkoda, ze nie maja zadnej strony internetowej tam przynajmniej mozna byloby sprawdzic jakies obecne oferty pracy, a tak to nawet nie wiadomo czy isc osobiscie do firmy i alikowac czy moze ktos tutaj z was posiada jakiś kontakt do nich? zajmują sie budowlanką wiec to coś dla mnie

karawan

witam mozna jakies nowe informacje dotyczące firmy ?? nie obchodzą mnie alkoholicy którzy tam robią , Chodzi mi o to co głównie się robi czy praca odbywa się w miastach czy na jednym placu ??pozdrawiam normalnych ludzi

niedz
@karawan

powiem ci tak karzdy jest swinia za granica a zwlaszcza polacya co do pracy zalerzy gdzie trafisz do jakiego majstra razna firmie raz na wyjezdzie roznie tam bywa ale glowwmie zalerzy to od marka szefa polkow a co do pracy czsami bylo ciezko a czasami lekko tyle a co do ludzi chodzi sam sie dowiesz wiesz to zalezy od czzloiekajeden ok a drogi nie ale uwaga tam wsioki sa co niektuzy

zyzy

a ja powiem tak... asem oczywiscie nie jestem i moglbym pisac tak jak wy, jeżeli P marek kaze komus wypie... to tylko dlatego ze ten ktos nawalil, tak ze wez to do siebie i poprostu sam bylem w identycznej sytuacji tyle tylko ze umiem sie przyznac do bledu jezeli jedziesz pic to nie jedz a jak jedziesz do pracy to nie pij proste chyba nie? praca jest jaka jest i najwazniejsze ze pieniadze sa na czas

polo
@zyzy

co ty piszesz czlowieku zastanow sie czasami bo po takich wypowiedziach powinni ci kapa wyjebac na smietnik

heiko

(usunięte przez administratora) max stawka to 8 euro ( o ile wytrzymacie 2 lata tak to max 7 euro ) Pan Marek rozdziela prace uwaza sie za boga. Prosty przyklad nocka 12h wracacie i jedziecie na 1 zmiane wracacie i spowrotem na nocke. Polacy musza robi a niemcy siedza co do mieszkan to w hburgu jest hostel ( ok 20 pokoi na pietrze 1 kuchnia i lazienka na wszystkich z pietra ) poprostu jedzie sie tam robic za nich. Najlepsze jest ubezpieczenia za ktore placimy co miesiac a przy wizycie w szpitalu to my pokrywamy koszta. Niepolecam i odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o BEKOR POLSKA SP. Z O.O. - Goleniów

• Jak się pracuje w BEKOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BEKOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BEKOR POLSKA SP. Z O.O.