BEKOR POLSKA SP. Z O.O.

Goleniów

Opinie o BEKOR POLSKA SP. Z O.O.

Agata
użytkownik zarejestrowany

@ok a jak wyglądały same warunki zatrudnienia? Atmosfera w firmie to sprawa często bardzo dynamiczna - czy ktoś może napisać, jak aktualnie to wygląda w BEKOR POLSKA?

ok

powiem tak bylo ok lecz ludzie tam to pajace wdupe wchodza bez wazeliny pierw koledzy a potem swinie najlepiej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na nich a ci bez jezyka to umowy dostaja z bekor znam takie przypadki pinokja koles niedzwiedz i pseldo fani pogoni twardziele ale jak cos to sypia z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przokrutni az zygac sie chce nie polecam tej zbieraniny idjotowm pek musi wiedziec wszystko pajac do potegi rzem z tymi przygupami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firma

Django

hotele Porażka w pokojach jednoosobowych trzeba się gnieździć w dwóch gdzie kasują jak za zborze zarobki tragedia jak nie ma się meldunku. Dojazdy na swój koszt Pana Marka zostawię bez komentarza zły chłop nie jest po prostu stary wyjadacz a co do firmy kołchoz wyzysk i zero szacunku do pracownika

Maro72

Może ktoś mi powie o firmie Bekor,i o panie Marku Pierug,

oksy
użytkownik zarejestrowany

szkoda, ze nie maja zadnej strony internetowej tam przynajmniej mozna byloby sprawdzic jakies obecne oferty pracy, a tak to nawet nie wiadomo czy isc osobiscie do firmy i alikowac czy moze ktos tutaj z was posiada jakiś kontakt do nich? zajmują sie budowlanką wiec to coś dla mnie

karawan

witam mozna jakies nowe informacje dotyczące firmy ?? nie obchodzą mnie alkoholicy którzy tam robią , Chodzi mi o to co głównie się robi czy praca odbywa się w miastach czy na jednym placu ??pozdrawiam normalnych ludzi

niedz
@karawan 11.04.2016, 09:23

powiem ci tak karzdy jest swinia za granica a zwlaszcza polacya co do pracy zalerzy gdzie trafisz do jakiego majstra razna firmie raz na wyjezdzie roznie tam bywa ale glowwmie zalerzy to od marka szefa polkow a co do pracy czsami bylo ciezko a czasami lekko tyle a co do ludzi chodzi sam sie dowiesz wiesz to zalezy od czzloiekajeden ok a drogi nie ale uwaga tam wsioki sa co niektuzy

zenek

A ja powiem tak ci co pisali to sami alokochalicy jada tam żeby pić bo w domu nie mogą ogulnie bydło , a w wszędzie trzeba robić a firma wyplacalna takrze polecam dziękuje

zyzy

a ja powiem tak... asem oczywiscie nie jestem i moglbym pisac tak jak wy, jeżeli P marek kaze komus wypie... to tylko dlatego ze ten ktos nawalil, tak ze wez to do siebie i poprostu sam bylem w identycznej sytuacji tyle tylko ze umiem sie przyznac do bledu jezeli jedziesz pic to nie jedz a jak jedziesz do pracy to nie pij proste chyba nie? praca jest jaka jest i najwazniejsze ze pieniadze sa na czas

polo
@zyzy 06.01.2015, 09:28

co ty piszesz czlowieku zastanow sie czasami bo po takich wypowiedziach powinni ci kapa wyjebac na smietnik

ostry

to co pisz kolega to prawda ale to jeszcze nie koiec z dnia na dzien sie mozesz dowiedziec aby s........c do polski a najlepsze w tym jest to ze polacy przez szefostwo niemieckie sa traktowani za smieci proste ja place a wy zamknac ryje znam wiele osob ktore tam robily lub robia ja wiem ze trzeba robic i ze kazdy boji sie o prace ale k..wa zeby polak sprzedawal polaka za 50 centow smiech ci co byli ok sa teraz parobami bekoru heheheh a najlepsze sa umowy z bekorem niech ktos koncu zrobi pozadek z nimi lewe na maksa sa ludzie opanujie sie ja nie pisze tego po zci ale poprostu pracolem tam ponad cztery lata i pych mi siadla m pek poprostu jest oszuste fakt firma placi na czasle minus hotel lub barak ubezpieczenie placenie za ransport itd plus polsce zus mieszkanie itp to przykladowo nowi zaobia 6000zl a po oliczeniu wszystkiego moze 500 zostanie na szalenstwa chslo przewodnie bekoru niemiecki prawojazdy bedzie podwyzka hahahah a robia tam laby bez niemieckiego bez aut itp oczywiscie nie wyscy sa tam tacy ale 95 procent to de..le i du..lizy hehehe najlepsi statysci nc nie potrafia jak cos ktos uminie pije to h.jnie pracownik i pan m wy.ie..ala ludzi do domu pena niego odradzam ta fasystowska firme

Bekor
@ostry 02.11.2014, 21:42

Witam naucz się pisać , I idź się naje***,chyba pisałeś to pijany .Pozdrawiam

heiko

(usunięte przez administratora) max stawka to 8 euro ( o ile wytrzymacie 2 lata tak to max 7 euro ) Pan Marek rozdziela prace uwaza sie za boga. Prosty przyklad nocka 12h wracacie i jedziecie na 1 zmiane wracacie i spowrotem na nocke. Polacy musza robi a niemcy siedza co do mieszkan to w hburgu jest hostel ( ok 20 pokoi na pietrze 1 kuchnia i lazienka na wszystkich z pietra ) poprostu jedzie sie tam robic za nich. Najlepsze jest ubezpieczenia za ktore placimy co miesiac a przy wizycie w szpitalu to my pokrywamy koszta. Niepolecam i odradzam.

Zostaw opinię o BEKOR POLSKA SP. Z O.O. - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEKOR POLSKA SP. Z O.O.