Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska

Opole

Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska

Opinie o Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

NIE POLECAM , RAZ SKORZYSTAŁAM NAJGORSZA OBSŁUGA NA ŚWIECIE.

AREK

Pani Anna Kłosowska wraz ze swoją świtą "fachowców" powinna prowadzić jakieś proste prace budowalne, podlewanie drzew, koszenie trawników ale w żadnym wypadku nie zabierać się za pośrednictwo w uzyskiwaniu zwrotu podatków. 28 GRUDZIEŃ rzekomo wtedy wpłyneły moje dokumenty do NL w sprawie zwrotu korekty podatkowej w styczniu zapewniano mnie że to potrwa max 3 miesiace, po 3 miesiacach uzyskałem informacje, że oni nic nie wiedza i nie moga i to może potrwać do 6 MIESIECY, po 6 miesiącach kolejny "fachowiec" z tej "kancelarii" poinformował mnie że nic nie wie, nic nie mogą i to może potrwać rok lub 2 . Unikajcie ich to zwykli ludzie z przypadku którzy nie mają pojecią co robią

Hanna

@Anymous wątek dotyczy pracy w Kancelarii Podatkowej, a nie biura pośrednictwa pracy. Czy możesz doprecyzować jaka praca została obiecana Tobie i Twojej narzeczonej? Czy miała ona związek z firmą Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska? @Irek w tej chwili nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w tej firmie, ale zaglądaj na ten wątek na forum ponieważ jest szansa, że taka informacja tu się pojawi.

Anymous

Dzień dobry, zarejestrowałem sie do lekarza gastrologa, czekałem w kolejce 2 mc. W drodze do szpitala otrzymałem telefon (jechałem z innego miasta na polecenie innego lekarza) że  lekarz gastrolog uległ kolizjii drogowej i nie ma możliwości żeby teraz przyjął mnie jaki kolwiek inny lekarz bo macie tylko jednego lekarza Gastrologa. Kobieta z która rozmawiałem, zarzekała się że oddzwoni do mnie z informacją zwrotną i nowym terminem do ustalenia i co ? Olali mnie ciepłym moczem. Mój stan zdrowotny sie pogarsza, nie wiem czy mam nowotwór czy jakieś inne paskudztwo... czuje sie okropnie z każdym dniem. Dzisiaj próbowałem sie dodzwonić do rejestracjii ponownie... oczekiwałem na odebranie telefonu ponad 30 min i dałem sobie spokój.... To tylko o was źle świadczy, nikomu nie polece tego miejsca i oczywiście mam negatywną opinię która obwieszczę wszem i wobec, bo zapewne nie jestem je Poraz kolejny mój komentarz został usunięty, opisałem historię w której zostałem oszukany przez Anne Kłosowską... Dużo czasu zajmowało mi napisanie tej historii dlatego napisze ją w skrócie.. Pani Anna Kłosowska z Opola zajmowała się organizacją pracy w Holandii.. rzuciłem z narzeczoną wszystko, prace, wypowedzenie z wynajmowanego mieszkania na rzecz nowej pracy.. Pani Anna mówiła że potrzebuje na już.. spakowaliśmy się i byliśmy gotowi do wyjazdu, mówiła że wszystko jest zapięte na ostatni guzik... Wyjechaliśmy popołudniu, jechaliśmy cała noc Autobusem ok 5 rano kierowca przywiozł nas pod wskazany adres ale nikt na nas nie czekał... w domu nikogo nie było.. czekalismy kilka godzin w deszczu, zmęczeni po nocy jazdy... w końcu okazało się że był jakiś śpioch w domu i akurat miał wolne i nie słyszał pukania gdyż mieszkaniec miał osłony na uszy (stopery). Zdziwiona osoba zapytała co tu robimy, odpowiedzieliśmy że do pracy... Mówiła odrazu że nie ma miejsca w domu dla nas... bo i tak juz tam za duzo osob mieszka... dzwonilismy do P. Anny nic... 0 odpowiedzi.. Zaoferowali nam w salonie przechodnym spoczynek na podłodze w koncie przy drzwiach wyjsciowych.. tak moża rzec ze ludzie chodzili nam po głowie.. przyjechał szef Holender i pyta kim my jestesmy, powiedzielismy ze przyjechalismy do pracy.. odpowiedział że on nikogo nie potrzebuje,,, bylismy z razeczona w kropce.. ale zlitował sie mowiac ze da nam zarobić tylko na bilety powrotne do Polski... dokładnie 3 dni przepracowaliśmy.. Zamówilismy Busa i czekaliśmy ... Była tam też inna para która pojechała przez Biuro Anny Kłosowskiej .. okazało się że nie dostali pełnego wynagrodzenia, jakieś ukryte koszty nie wiadomo o co chodziło czuli sie oszukani tak samo jak my... Przyjechałem do Opola na walizkach bez możliwości powrotu do domu z którego dałem wypowiedzenie i praktycznie bez grosza przy duszy... Powiedziałem Pani Annie że nie wywiązała się z obietnic, że opisywane przez nią warunki były kompletną bzdurą. Oczekiwałem zwrotu pieniędzy chociaż za wyjazd i powrót... tak żebysmy mieli możliwośc gdzieś przenocowania.. to sie roześmiała, drwiąco mówiąc ze niczego jej nie udowodnimy i straszyła nas policją... Tragedia. Kobieta nie przekraczająca metra dwadzieścia w kapeluszu... Taka jest prawda, moge się skonfrontować w rzeczywistości pod warunkiem że odda pieniądze, tej traumy jej nigdy nie zapomniemy.. I jak administratorek bedzie usuwał komentarze to i tak bede to wklejał na nowo każdego dnia do końca swojego życia... Prawda boli co ? ... Nie polecam.

Irek

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Ex pracownik

(usunięte przez administratora) brak jasnych zasad współpracy, często zmienia zdanie, nie dotrzymuje słowa, wynagrodzenia minimalne. Za to bardzo duże wymogi w stosunku do pracowników. Każdy ma swój raport pracy dziennej i jest rozliczany z ilości wykonanej pracy dziennie. Duża rotacja pracowników. Nie polecam.

Ex pracownik
@pracownik 11.04.2018 19:22

Rotacja jest duża że względu na brak szacunku do pracownika i jego pracy, nie robi błędów ten kto nic nie robi, się tu czyha się na błąd pracownika. Ja się pracy nie boję... A po co pisać? Chyba po to jest to forum? Uważam że wymagania są zbyt wysokie, bo jeżeli się chce żeby wszyscy robili wszystko to tak jak w przysłowiu: jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego! Zakres obowiązków jak za 10 a wpłata jak za jednego. A co gorsze nowy pracownik zarabia więcej niż doświadczony stażem... To chyba nie jest fair? Słyszysz że dobra praca, a na prośbę o podwyżkę słyszysz, że przecież ty i tak nic takiego nie robisz żeby chcieć więcej i w ogóle jak możesz prosić o podwyżkę. Jest sezon, są nadgodziny to możesz dorobić... A jak ci się nie podoba to nikt cię nie trzyma. No na taki tekst to nie ma mocnych. DLATEGO TEŻ - NIE POLECAM! P. S. Nie z dziwię się jak i ten post zostanie usunięty...

Klient

Ludzie prędzej dodzwonićie się do Afryki niż do tego biura śmiechu warte co za porażka że takie coś utrzymuje się na rynku i ma klientów współczuję tym osobom.

Klient

Widzę że usunięto bo prwada boli więc piszę jeszcze raz odradzam wszystkim te biuro są dobrzy w okradaniu dzieci a reszta jeden wielki bałagan unikajcie ludzie nie popełnienie mojego błędu ostrzegam.

Hanna

@Anna Czemu miały służyć weksle? Czy dobrze się domyślam, że zabezpieczeniu ewentualnych roszczeń wobec pracownika w związku z potencjalnymi błędami? Czy podpisanie weksla było warunkiem koniecznym zawarcia umowy (zatrudnienia)? @Radek Mam wrażenie, że Twoje odczucia co do pracy w Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska są pozytywne. Czy mógłbyś troszkę rozwinąć swój komentarz? Napisz proszę jakie widzisz pozytywy w pracy w Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska? @AnymoUsSsSs Komentarze nie są usuwane przez administratora jeśli nie naruszają regulaminu ( https://www.gowork.pl/regulamin ). Jeśli Twój komentarz został usunięty zastanów się czy było coś co mogło ten regulamin naruszyć. Tym nie mniej opisana przez Ciebie historia jest niepokojąca. Spróbuj proszę wyjaśnić sprawę bezpośrednio w Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska i jak możesz, wróć do nas z informacjami, jak ta sprawa się zakończyła: czy Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska wyjaśniła co się stało?

Radek

Nawet najlepsza firma ma swoich hejterów!!

Anna

Nie wiem jak teraz, ale wcześniej trzeba było podpisywać weksle in blanco przy zawieraniu umowy o pracę. Podpisujesz weksel i jesteś w doopie. Nie polecam.

Hanna

@pracownik, napisałaś, że w każdym miejscu pracy są plusy i minusy. Jakie Twoim zdaniem plusy wynikają ze współpracy z Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska? Co konkretnie wpływa na Twoje zadowolenie ze współpracy z tą firmą? Twoje spostrzeżenia zostaną wzięte pod uwagę przez osoby poszukujące aktualnie zatrudnienia w kancelarii.

slawkom78
@anonim 11.04.2018 19:14

Pani odpowiedz jest zenujaca i na niskim poziomie. Przekona sie Pani jak znajdzie sie pani w takiej sytuacji jak ja. ja mialem do czasu z Nimi dobrze do pewnego czasu. kase przetrzymuja na swoich kontach ktore nam zakladaja zeby prowizje sciagnac. o jest zlodziejstwo. Jest pani osoba tragikomiczna jak ta cala kancelaria. Dop Mnie dzwonilo wiele ludzi ktorzy maja z NImi problemy. Nigdzie tak nie ma jak Nich jakies kary i adwokat. prosze dluzej sie nie osmieszac na forum popierajac ich . Prosze nie popierac kombinatorstwa. Zreszta trzeba byc ulomem zeby im taka kase placic za uslugi. Chcesz np 3 jarograffy300 zl to kosztuje a wystarczy sam tel 20 zl koszt. nie znasz jezyka popros kogos. Prosze wiecej nie pisac tekstow w ich obronie bo do swiadczy tylko o pani jaka jest pania osoba i co Pani reprezentuje.

Hanna

Rozumiem Wasze wzburzenie jakie wywołała Wasza współpraca z Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska. Mimo wszystko chcę Wam przypomnieć, że to forum służy wymianie opinii o tej firmie, ale jako pracodawcy. Dlatego zachęcam, żeby w tym wątku zaczęli wypowiadać się jej pracownicy.

Pablo
@tomek 12.07.2017 13:10

Podstawiona osoba wystawia opinie i mówi ze 100€ to normalna cena bzdura w większości biur opłata mąż do 50€

Piotr

Rozliczam się o 4 lat przez ta kancelarię wraz z żoną i nigdy nie miałem problemów. Rzetelna kancelaria .

bunia
@Piotr 22.11.2017 11:39

Nie, polecam wysokie oplaty za rozliczenia, balagan w papierach, niekompetentni pracownicy

Hanna

@Ex pracownik, czy na podstawie tych dziennych raportów z ilości wykonanej pracy przez pracownika, pracodawca jakim jest Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska oferował Ci jakiegoś rodzaju premię? Informacja na ten temat będzie interesująca dla osób, którzy chcieliby zostać zatrudnieni w tej firmie.

Hanna

@Piotr, masz pozytywną opinię o Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska, odnosząc się do swojego doświadczenia z tą firmą pod kątem usług, z których korzystałeś za pośrednictwem tej kancelarii. Na tym forum jednak powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o tej firmie ale jako pracodawcy.

Hanna

A jakim pracodawcą jest Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska? Jaka panuje na co dzień atmosfera w tym miejscu pracy? Czy warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące? Zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie o pozostawienie swojej opinii.

rozczarowana

nie polecam ... jkazda jedna sprawa ktora zalatwialam poprzez to biuro trwala bardzo dlugo ...zwrot z podatku ( chociaz podobno duzo jest takich przypadkow ze pieniadze ze zwrotu trafiaja na konto dopiero po dwoch latach !!!) co do zasilku rodzinnego to brak slow ,czekam juz na niego dwa lata i cztery miasiace !! a wszystko za sprawa pomylki ze strony urzedu niemieckiego ...kancelaria ciagle mnie zbywa ,ze trzeba czekac ...juz gorzej jak racza odebrac tel ... i kazdy konsultant mowi co innego haha masakra , oszalec mozna ...po zakonczonej sprawie ( oby ) bnie c hce miec z nimi nic do czynienia ... i to nie prawda , ze wszystko potrafia szybko i sprawnie zalatwic , moi znajomi na nich narzekali tak jak i ja ...rozliczam sie juz gdzie indziej , jest taniej i pieniadze na koncie sa juz po 5 miesiacach :)

Raello

nie polecam tego biura rozliczeniowego dobrze naciągaja ludzi na pieniadze które musza płacic do tego biura ja za korekte rozliczenia z NL miałem zapłacc od 150 e do 200 e a w innym biurze rozlizeniowym zapłaciłem tylko 50 euro

Niezadowolony

Odradzam korzystania z ich usług. Z chłopakiem pracowaliśmy niecałe 3 miesiące mieliśmy mało godzin a przy rozliczeniu podatku przez nixh wyszło że musimy jeszcze oddać ponad 50 ja i 100 euro on!? Nie wiem jak to możliwe informowali mnie że wyjdzie na 0 e a później musze oddać tyle. Mieli nie wysyłać pitu a wysłali bez mojej zgody. Szok! Brak normalnego kontaktu z nimi... Nie polecam !!

Hanna

Dziękujemy za Wasze opinie na temat usług Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska. A co możecie napisać na temat firmy jako pracodawcy? Kto z Was jest zatrudniony w tej firmie? Jakie plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu?

Hanna

@Incognito dziękuję za Twoją opinię. Może być pomocna dla przyszłych współpracowników Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska.

nico19994

Opinia jest taka odradzam każdemu kto przujedzie do Holandii korzystania z tej firmy. lepiej popytac o kogos innego pozdrawian Nico:)

Incognito

@Wojo. @Hanna Niestety nie mogę się zgodzić, zdarzało mi się zadzwonić do Kancelarii w późnych godzinach i byłam obsłużona nawet po godzinie 20.00 i nikt się nie rozłączał. Mają problemy techniczne z infolinią ale nie sądzę, że pracownik sam rozłączył połączenie.

Hanna

@Wojo. cenna uwaga. Ktoś jeszcze miał taki problem?

Wojo.

Ja za ich główny problem uważam bardzo słabą możliwość kontaktu telefonicznego.Trzeba bardzo długo czekać na połączenie a jeśli dzwoni się pół godz.przed zamknięciem to się rozłączają.Chyba wcześniej chcą iść do domu.Jak tak dalej będą ludzi traktować to klienci będą szukać innych biur (a jest ich sporo) a sami w końcu stracą pracę z braku klientów na własne życzenie.W końcu żadnej łaski nikomu nie robią ponieważ biorą za usługi rozliczeniowe niemałe pieniądze.

koko

a wiadomo cz jest szansa u nich na jakiekolwiek zatrudnienie? Nie ukrywam, że dobrze by było się teraz załapać.

Zdzislawa Ceremuga

Rozliczam sie przez te kancelarie juz kilka lat.Polecam.Nie mialam nigdy zadnych problemow.Dobry kontakt email.tel.

Zostaw opinię o Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska