Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska

Opole

Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska

Opinie o Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Anonim

Po usunięciu przez Administratora mojej opinii i historii i wielkim nieszczęściu jakie mnie spotkało przez przypomnę babę nie przekraczającej metra dwadzieścia w kapeluszu.... Otóż P. Anna Kłosowska dała ogłoszenie pracy w Holandii - NL - zgłosiłem się razem z narzeczoną w sprawie pracy - oczywiście warunki były wspaniale opisywane , mówiono nam że praca jest od już, wyjazd lada dzień- tak się złożyło że razem z Narzeczoną mieliśmy trudną sytuacje życiową , wynajmowaliśmy mieszkanie które było dość kosztowne.. rzuciliśmy prace, zrezygnowaliśmy z dotychczasowej pracy w Polsce w Opolu i na rzecz nowej pracy za granicą... Zaufaliśmy tej kobiecie, wyjechaliśmy... przyjeżdżamy pod Adres który Pani Anna Kłosowska dała nam przed wyjazdem, przyjechaliśmy ok 5 rano padał deszcz, jechaliśmy całą noc.. zmęczeni przemoczeni, głodni z potrzebą fizjologiczną... Pukaliśmy, dzwoniliśmy do dzwonka nikt nie otwierał... staliśmy tak 2 godziny, poczym jednak okazało się że ktoś jest w domu - otworzyła dziewczyna zaniepokojona, pyta o co chodzi? Odpowiedzieliśmy że w sprawie pracy że mieliśmy sie tu zgłosić.. zdziwienie... Nikt o nas nie wiedział ! Gdzie pani Anna Kłosowska zapewniała że wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Okazało się że w tym domku nie ma dla nas miejsca, że i tak jest tam za dużo osób.. zaproponowali nam w salonie przechodnym brudny , śmierdzący materac w rogu przy drzwiach , zero prywatności ale pomyśleliśmy ze to sytuacja przejściowa.. przyjechał pracodawca Holender - zapytał co my tu robimy? odpowiedzieliśmy że do pracy, okazało się że nikogo nie potrzebuje ale zlitował się i dał nam zarobić na powrót do domu... przyjechaliśmy do Polski Opola, nie mieliśmy do czego wrócić, byliśmy na walizkach... czekałem pod biurem podatkowym p. Anny Kłosowskiej, powiedziałem że złamała warunki umowy ,żeby oddała nam pieniądze chociaż za podróż nie mieliśmy nawet na jedzenie, roześmiała się twierdząc że niczego jej nie udowodnimy i nic jej nie możemy zrobić... Jeszcze straszyła policją... Czuliśmny się bezradni i bezsilni... Oszukała mnie Anna Kłosowska i mam negatywne zdanie na temat działalności tej kobiety, pytanie jak ona może spać spokojnie ?

Opolanin

Hej, dlaczego mój komentarz został usunięty ?! Opisałem swoją historię jak zostałem oszukany przez P. Anne Kłosowską z Opola. Dlaczego usuwacie negatywne komentarze? bo są nie na ręke? ! wtf ?

Radek

Nawet najlepsza firma ma swoich hejterów!!

Szukasz pracy?

Anna

Nie wiem jak teraz, ale wcześniej trzeba było podpisywać weksle in blanco przy zawieraniu umowy o pracę. Podpisujesz weksel i jesteś w doopie. Nie polecam.

Hanna

@pracownik, napisałaś, że w każdym miejscu pracy są plusy i minusy. Jakie Twoim zdaniem plusy wynikają ze współpracy z Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska? Co konkretnie wpływa na Twoje zadowolenie ze współpracy z tą firmą? Twoje spostrzeżenia zostaną wzięte pod uwagę przez osoby poszukujące aktualnie zatrudnienia w kancelarii.

slawkom78
@anonim 11.04.2018 19:14

Pani odpowiedz jest zenujaca i na niskim poziomie. Przekona sie Pani jak znajdzie sie pani w takiej sytuacji jak ja. ja mialem do czasu z Nimi dobrze do pewnego czasu. kase przetrzymuja na swoich kontach ktore nam zakladaja zeby prowizje sciagnac. o jest zlodziejstwo. Jest pani osoba tragikomiczna jak ta cala kancelaria. Dop Mnie dzwonilo wiele ludzi ktorzy maja z NImi problemy. Nigdzie tak nie ma jak Nich jakies kary i adwokat. prosze dluzej sie nie osmieszac na forum popierajac ich . Prosze nie popierac kombinatorstwa. Zreszta trzeba byc ulomem zeby im taka kase placic za uslugi. Chcesz np 3 jarograffy300 zl to kosztuje a wystarczy sam tel 20 zl koszt. nie znasz jezyka popros kogos. Prosze wiecej nie pisac tekstow w ich obronie bo do swiadczy tylko o pani jaka jest pania osoba i co Pani reprezentuje.

Ex pracownik

(usunięte przez administratora) brak jasnych zasad współpracy, często zmienia zdanie, nie dotrzymuje słowa, wynagrodzenia minimalne. Za to bardzo duże wymogi w stosunku do pracowników. Każdy ma swój raport pracy dziennej i jest rozliczany z ilości wykonanej pracy dziennie. Duża rotacja pracowników. Nie polecam.

@Ex pracownik 17.03.2018 17:16

a ja tam jestem zadowolona z współpracy z tą firmą .. Mówisz że jest rotacja , a może dlatego że ludzie nie dają rady , za pędem ... często myślą że idą za biurko żeby posiedzieć i może coś poklikać w klawiaturę ... i płacz bo rozliczany jesteś z tego co robisz . Ale jak trzeba trochę więcej ruszyć głową i własnymi siłami to już płacz bo za wysokie wymogi dla ex pracownika .... Jeśli ci nie odpowiada tryb pracy nikt nikogo na siłę nie trzyma ale po co pisać na forach że ci się nie podoba ... Każda praca ma swoje + i -

Hanna

Rozumiem Wasze wzburzenie jakie wywołała Wasza współpraca z Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska. Mimo wszystko chcę Wam przypomnieć, że to forum służy wymianie opinii o tej firmie, ale jako pracodawcy. Dlatego zachęcam, żeby w tym wątku zaczęli wypowiadać się jej pracownicy.

Pablo
@tomek 12.07.2017 13:10

Podstawiona osoba wystawia opinie i mówi ze 100€ to normalna cena bzdura w większości biur opłata mąż do 50€

Piotr

Rozliczam się o 4 lat przez ta kancelarię wraz z żoną i nigdy nie miałem problemów. Rzetelna kancelaria .

bunia
@Piotr 22.11.2017 11:39

Nie, polecam wysokie oplaty za rozliczenia, balagan w papierach, niekompetentni pracownicy

Hanna

@Ex pracownik, czy na podstawie tych dziennych raportów z ilości wykonanej pracy przez pracownika, pracodawca jakim jest Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska oferował Ci jakiegoś rodzaju premię? Informacja na ten temat będzie interesująca dla osób, którzy chcieliby zostać zatrudnieni w tej firmie.

Hanna

@Piotr, masz pozytywną opinię o Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska, odnosząc się do swojego doświadczenia z tą firmą pod kątem usług, z których korzystałeś za pośrednictwem tej kancelarii. Na tym forum jednak powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o tej firmie ale jako pracodawcy.

Hanna

A jakim pracodawcą jest Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska? Jaka panuje na co dzień atmosfera w tym miejscu pracy? Czy warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące? Zachęcam osoby zatrudnione w tej firmie o pozostawienie swojej opinii.

rozczarowana

nie polecam ... jkazda jedna sprawa ktora zalatwialam poprzez to biuro trwala bardzo dlugo ...zwrot z podatku ( chociaz podobno duzo jest takich przypadkow ze pieniadze ze zwrotu trafiaja na konto dopiero po dwoch latach !!!) co do zasilku rodzinnego to brak slow ,czekam juz na niego dwa lata i cztery miasiace !! a wszystko za sprawa pomylki ze strony urzedu niemieckiego ...kancelaria ciagle mnie zbywa ,ze trzeba czekac ...juz gorzej jak racza odebrac tel ... i kazdy konsultant mowi co innego haha masakra , oszalec mozna ...po zakonczonej sprawie ( oby ) bnie c hce miec z nimi nic do czynienia ... i to nie prawda , ze wszystko potrafia szybko i sprawnie zalatwic , moi znajomi na nich narzekali tak jak i ja ...rozliczam sie juz gdzie indziej , jest taniej i pieniadze na koncie sa juz po 5 miesiacach :)

Raello

nie polecam tego biura rozliczeniowego dobrze naciągaja ludzi na pieniadze które musza płacic do tego biura ja za korekte rozliczenia z NL miałem zapłacc od 150 e do 200 e a w innym biurze rozlizeniowym zapłaciłem tylko 50 euro

Niezadowolony

Odradzam korzystania z ich usług. Z chłopakiem pracowaliśmy niecałe 3 miesiące mieliśmy mało godzin a przy rozliczeniu podatku przez nixh wyszło że musimy jeszcze oddać ponad 50 ja i 100 euro on!? Nie wiem jak to możliwe informowali mnie że wyjdzie na 0 e a później musze oddać tyle. Mieli nie wysyłać pitu a wysłali bez mojej zgody. Szok! Brak normalnego kontaktu z nimi... Nie polecam !!

Hanna

Dziękujemy za Wasze opinie na temat usług Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska. A co możecie napisać na temat firmy jako pracodawcy? Kto z Was jest zatrudniony w tej firmie? Jakie plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu?

Hanna

@Incognito dziękuję za Twoją opinię. Może być pomocna dla przyszłych współpracowników Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska.

nico19994

Opinia jest taka odradzam każdemu kto przujedzie do Holandii korzystania z tej firmy. lepiej popytac o kogos innego pozdrawian Nico:)

Incognito

@Wojo. @Hanna Niestety nie mogę się zgodzić, zdarzało mi się zadzwonić do Kancelarii w późnych godzinach i byłam obsłużona nawet po godzinie 20.00 i nikt się nie rozłączał. Mają problemy techniczne z infolinią ale nie sądzę, że pracownik sam rozłączył połączenie.

Hanna

@Wojo. cenna uwaga. Ktoś jeszcze miał taki problem?

Wojo.

Ja za ich główny problem uważam bardzo słabą możliwość kontaktu telefonicznego.Trzeba bardzo długo czekać na połączenie a jeśli dzwoni się pół godz.przed zamknięciem to się rozłączają.Chyba wcześniej chcą iść do domu.Jak tak dalej będą ludzi traktować to klienci będą szukać innych biur (a jest ich sporo) a sami w końcu stracą pracę z braku klientów na własne życzenie.W końcu żadnej łaski nikomu nie robią ponieważ biorą za usługi rozliczeniowe niemałe pieniądze.

koko

a wiadomo cz jest szansa u nich na jakiekolwiek zatrudnienie? Nie ukrywam, że dobrze by było się teraz załapać.

Zdzislawa Ceremuga

Rozliczam sie przez te kancelarie juz kilka lat.Polecam.Nie mialam nigdy zadnych problemow.Dobry kontakt email.tel.

ja

Ja tam nie mam z nimi problemów. Jedni z nielicznych rozliczają od początku roku a nie później. Belasting swoje wymyśla i trzeba się z tym pogodzić, z nimi da sie wszystko załatwić

Basia

Od wielu lat mąż wyjeżdża do Holandii i rozlicza się przez tą Kancelarię, prowadzą nam wszystkie możliwe usługi. Jestem z nich bardzo zadowolona - wszystko zawsze kompetentnie i fachowo. Nigdy nas nie zawiedli. Nasze sprawy podatkowe i socjalne są w dobrych rękach. Polecam

ggghf

nie zawsze jest zwrot ,zależy jak pracodawca odprowadza podatek i czy masz ulgi. a z tego co wiem to urzad ma 5 lat zeby sprawdzić czy rozliczenie było dobrze zrobione

kronos

Witam. Tak sobie czytam te wszystkie posty i wśród tych negatywów zastanawiam się dlaczego tak się stało. Ja i moi znajomi (w sumie 6 osób)korzystaliśmy z usług tej firmy gdzie wszystko było załatwione tak jak należy. Nie mieliśmy problemu z adresami przesyłek czy kontaktem. Jedynym mankamentem były troszkę długi okres oczekiwania na całkowite załatwienie sprawy, ale to nie była wina kancelarii tylko opieszałości urzędów. Po złożeniu wszystkich wymaganych dokumentów sprawa była prowadzona przez kompetentną panią, która wyjaśniła cały tok postępowania w najdrobniejszych szczegółach. Ja i moi znajomi jesteśmy zadowoleni z działalności kancelarii i wiem jedno że w przyszłości na pewno będziemy korzystać z jej pomocy.

anka
@Bert 10.06.2016 23:03

Oby potem nie przyszedł czek do zwrotu, tak jak mi kiedyś. Wiele się słyszy o niepoprawnych rozliczeniach. Dostać można wiele, pytanie czy na długo... Lepiej dostać mniej a tyle ile się należy. Jestem z nich zadowolona. Wyliczyć wyższą kwotę to nie sztuka!

naciągnięty

W bardzo nie ładny sposób zostałem naciągnięty przez nich na blisko 700 zł wydatków z mojej strony przy naliczonym przez nich zwrocie podatku w wysokości "aż" kilkanaście Euro a wystarczyło na moje pytanie: Czy jeżeli większą część dochodów uzyskałem w Polsce a nie Holandii odpowiedzieć że dostanie pan groszowy zwrot bo przecież wiedzieli o tym (a za profesjonalistów się chyba uważają)że można dostać większy zwrot jeżeli ktoś miał ponad 90% dochodów w Holandii, w przeciwnym wypadku szkoda tracić czas i się rozliczać... a żeby było śmieszniej to dostałem od nich sms z wysokością naliczonego zwrotu w weekend oddzwoniłem w poniedziałek że nie chcę tego rozliczenia i chcę zwrot moich 200 zł. a Pani stwierdziła że już wysłali a ja zapłaciłem za rozliczenie a nie za zwrot podatku...to ja się pytam po co było komuś płacić za rozliczenie PIT 36, dopłacać do niego skarbówce, tracić paliwo na dojazd do ich biura?? Po to żeby oni zarobili na końcu 200 zł.??? Blisko 2000 Euro zapłaconego podatku i kilkanaście Euro zwrotu! "Polecam" wszystkim rozliczanie przez nich podatku z zagranicy bo robią to sprawnie i szybko a że informują tylko o tym co jest im na rękę to nic nie znaczący szczegół.

zarobki mierne. niby mówią że jest możliwość rozwoju i wyższych ale generalnie jest z tym problem.

Zostaw opinię o Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Podatkowa mgr Anna Kłosowska