Opinie o Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk w Opole

YYYYY Nowy wpis

Szukam pracy biurowej, pokazało mi się tu Pracownik biurowy ale patrzę że to 8 lat temu było. A aktualne coś, może być też staż, o ile firma praktykuje w ogóle takie rzeczy? Może ktoś wie więcej ode mnie :(

tomekjamro Nowy wpis

Już od kilku lat jestem zadowolonym klientem Kancelarii Podatkowej Anna Kłosowska ( odział Leszno ) . Zawsze z miłą chęcią chodzę do nich ze swoimi dokumentami które są rozliczane szybko , profesjonalnie i bezproblemowo. Miła obsługa i pełen profesjonalizm ( pozdrawiam Panią Monikę / odział Leszno ) . Jeśli ktoś chce rozliczyć podatek z zagranicy ( zwrot podatku ) to jak najbardziej polecam .

Kochani, czy kancelaria nadal ma własne call center i można się tam przyjąć jako Pracownik ds. Obsługi Klienta?? Ciekawię się tym, ile trzeba się uczyć, czy są przygotowane skrypty, jak długo trwa wdrożenie. Może jeszcze ile lat doświadczenia na słuchawce muszę mieć, aby przyjęli do tej (usunięte przez administratora) ;)

Marcin C. Nowy wpis

Polecam firmě w 100%...pełen profesjonalizm...dobry kontakt i szybki zwrot..pozdrawiam

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Witam Jestem zadowolony z tej Kancelarii Podatkowej , poniewaz jest mila obsluga , udzielaja konkretnych odpowiedzi . Telefonicznie mozna sprawy zalatwic . Jest godna polecenia !

Sławek

Super Kancelarnia Anna Kłosowska polecam pracownicy kompetentni i uprzejmni rozliczam się już ponad 10 lat i nie mam problemów z U.S

Sławek

Z kancelarią podatkową Anna Kłosowska współpracuję już ponad 10 lat i nie miałem żadnych problemów z urzędem skarbowym w Polsce czy też w Niderlandach .Pracownicy kompetentni i godni zaufania oraz uprzejmi. Dziękuję całemu zespołowi Kancelarni Anna Kłosowska.

Olek

Wyślij CV, próbuj jeśli zależy ci na pracy. Czy szukają to nie wiem, ale warto się starać. Pracowałem tam jakiś czas i było ok.

Karol
@Olek

Ile czasu pracowałaś, na jakim stanowisku? Byłaś na umowie o pracę na czas określony? Ciekawy jestem czy do początku dają normalną umowę czy jednak swoje trzeba odpracować na zleceniu?

Sylwia

Od kilku lat rozliczamy się z mężem w tej kancelarii. Wszystko na najwyższym poziomie. Pani Klaudia przemiła, sympatyczna kobieta. Bardzo pomocna, na każde pytania chętnie odpowie i podpowie co zrobić, aby było dobrze.

Władysława Król

Ja z tym biurem współpracuję od 15 lat nie miałem żadnych problemów. Wszystko załatwiam bez wychodzenia z domu,czas i paliwo też ma cenę. Poleciłem kolegą z pracy i nie było jeszcze reklamacji. Pozdrawiam

Jolanta

Widziałam ogłoszenie na stanowisko Pracownik biurowy że napisali tam że opcja możliwości awansu. A wiecie po jakim czasie można awansować? I czy sa jakieś szkolenia firmowe które mają w tym pomóc?

Oksana

Polecam kancelarie ponieważ bez problemu można załatwić sprawę ,jestem zadowolona bardzo ponieważ osobiście korzystam z usług i wszystko jest tak jak powinno być,nie mam żadnych problemów i uwag .pozdrawiam serdecznie.

Oksana

Polecam kancelarie ponieważ bez problemu można załatwić sprawę, jestem zadowolona bardzo ,ponieważ osobiście korzystam i wszystko idzie tak jak powinno być????

Martyna

NIE NIE NIE polecam. Wymyślają nowe kruczki w umowach i wyłudzają pieniądze. Wymyślają dodatkowe zwroty z podatku a później nie wywiązują się z umowy i termin przepada. Prawie straciłam tak ponad 1500 euro. Na podstawie niedociągnięć z ich strony zerwałam umowę i sama napisałam odwołanie do urzędu. Na Tłumaczu google!!!! Wszystko skończyło się pozytywa decyzja. Ale nie dzieki nim tylko tłumaczowi google. A oni biorą za to grube pieniądze. Szkoda słów

Edyta
@Martyna

No cóż google też swoje zarabia, chociażby na reklamach, które masz przyjemność widzieć. ;) No ale w Twoim przypadku to nie wiem co mogło nagle pójść nie tak, bo z tego co widziałam ludzie te pozytywnie się o usługach tu opowiadali. To była pierwsza wasza współpraca? Kto Ci ich polecił?

Grażyna

Pełno tu opinii od klientów, a pracownicy co sądzą o pracy w firmie? Ktos wspomniał, ze w biurze atmosfera nieprzyjemna :P ale to chyba tez zdanie klienta, nie pracownika

Mania

Czy moze ktos przelozony skontaktowac sie z intetesantami. Poniewaz ci konsultanci sa niedouczeni. Drugi raz z rzedu place kare do beladtingu przez to biuro. Caly czas mnie rozliczaja i zalatwiaja sprawy a po kilku latach place kary nawet do 1000 euro. A jak dzwonie do nich to nie oni. To pytam sie kto. Sami sie nie rozliczamy tylko to biuro. Mam dosc nerwow i stresow. Powiedzcie mi jak mozna sie polaczyc z kims kompetentnym z tego biura kto jest odpowiedzialny za takie rzeczy

@Mania

Szanowni Państwo W odpowiedzi na Państwa wiadomość informuję, że wszelkie wątpliwości i reklamacje należy kierować na adres opinie@klosowska.com podając swoje imię i nazwisko, w celu identyfikacji klienta. Kierownik odpowiedniego działu po rozpoznaniu sprawy, będzie się z Państwem kontaktować w celu złożenia wyjaśnień. Niemniej jednak kwota 1000 EUR, o której Państwo piszą jest raczej kwotą pobraną nienależnie, a nie karą, dlatego urząd domaga się jej zwrotu. Do tej pory nie spotkaliśmy się z sytuacją, w której urząd nakłada tak wysoką karę do zapłaty dla Naszych klientów. Z poważaniem Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska

Wojas
@Mania

W razie niezadowolenia z usług firmy zawsze można poszukać firmy konkurencyjnej.

Ina
@Mania

Dzien dobry, muj Polsky nejest perfekt bo nejestem Polkow. Ale mam té samé problémy nie pracuje juz ponad 3lata w Holandii i psziszlo mi zaplaczicz 1100 eura kare za rok teraz sluhajcze 2017, tak samo nebylo mi wytlumaczone za co, muszalam wzoncz kredit že by to zaplaczicz bo co dwa tygodnie szie nawyszalo. Katastrofa. Tak samo bylo 3lata tému 700 euro. Dostalam meila kancelárie podatkowej czi SZIE rozliczalam w roku 2017 no prosze co za (usunięte przez administratora) . Do uzendu w Holandii szie nieda do zwonicz bo nikdze nejest nummer. Czi to normálne???? Jak pszi hodzom mi z Nemiec papieri to wsendzie jest tel. Nummer i mozna szie zapitacz. Wienc tak. Mimo wszistko ze juz nepracuje 3lata w Holandii to czongle i regulárne mi pszi hodzom 2koperty nebieske. Juz mam tego dosc, i zaczelam w té sprawie dzalacz. Pozdrawiam.

Ina
@Mania

A jezeli to nesú kare 1000 eurove to znaczi že panstwo nás zle rozliczacza i pitajom té pienonze s powrotem. Dziwne bo ostatnio mne panstwo rozliczilo že dostaje 150 a té samé papierky odoslalam do innej kancelárií podatkowej a ony wyliczili 750 euro. Wszistko daje do kontroli i dzalam. Bo tak nemoze bendz ze mi tak czenszko pracujonci ludzie harujemy i placzime za newiadomo wogule za co!!!! Pozdrawiam.

@Ina

Szanowna Pani, Przede wszystkim żeby udzielić rzetelnej odpowiedzi co do zarzutów na temat wezwania do zwrotu pieniędzy do urzędu musimy zidentyfikować Pani sprawę w naszym systemie. W tym celu prosimy o kontakt poprzez stronę www.rozliczsie.pl/kontakt. Niemniej jednak z naszego doświadczenia wiemy, że kwoty rzędu 1000 EUR nie są karą związaną z rozliczeniem a najczęściej wezwaniem do zwrotu niesłusznie wypłaconych pieniędzy z tytułu dodatków (Zorgtoeslag, Kindgebonden Budget). Każdy z naszych klientów jest informowany by fakt zakończenia pracy lub zmiany warunków umowy niezwłocznie zgłaszać ponieważ ma to wpływ na wypłatę świadczenia. Jeżeli się tego nie zrobi, urząd po pewnym czasie od zakończenia pracy upomina się o zwrot niesłusznie otrzymanych środków i nie jest to błąd kancelarii. Odnosząc się natomiast do Pani wypowiedzi odnośnie braku możliwości kontaktu z holenderskim urzędem jest to oczywiście nieprawda. Belastingdienst jako instytucja publiczna prowadzi oficjalną stronę internetową www.belastingdienst.nl na której dostępne są wszystkie dane kontaktowe. Jeżeli ma Pani problem ze zrozumieniem niniejszej wypowiedzi poniżej przedstawiamy tłumaczenie w języku angielskim: Madam, Referring to your statement, first of all, in order to provide a reliable answer to the refund request from Belastingdienst, we must identify you in our database. For this purpose, please contact us via the website www.rozliczsie.pl/kontakt. Nevertheless, we know from our experience that amounts of 1000 EUR are not a penalty related to the tax settlement, but most often a request to return wrongly paid money for allowances (Zorgtoeslag, Kindgebonden Budget). Each of our clients is informed that the fact of termination of work or changes to the terms of the contract should be immediately reported as it affects the payment of benefits. If this is not done, the tax office, will ask for the return of wrongly received funds. Regarding your statements about the lack of contact with the Dutch office, this is obviously not true. Belastingdienst as a public institution runs an official website www.belastingdienst.nl where all contact details are available.

Alik
@Mania

Dzień dobry mam podobny problem . Co robić w takiej sytuacji? Pani Maniu co pani zrobiła?

Iwona
@Mania

Odradzam Pani Barbara konsultantka z den Haag u której się rozliczałam skasowała mnie za rozliczenie 60e a moja kolezanke rozliczyła za 40e mówię dlaczego ja tak drogo zapłaciłam a de*ilka powiedziała że mają pakiet podstawowy i pakiet VIP haha nie informowała mnie o tym fakcie przy rozliczeniu, sama sobie ustaliła cennik a ja wspomnę że żadnego pakietu VIP nie brałam ona wtedy stwierdziła że jest pandemia korona wirusa wszystko drożeje a co mnie to obchodzi chora baba! Odradzam

Iki
@Iwona

Miałam to samo, ta baba Barbara jest wstrętna mi nie powiedziała o pakiecie VIP 60e nawet jej pokwitowanie pokazałam że tam nie było napisane VIP, Franca się wyprała ja pwiedzialam jej że ma oddać mi pieniądze kazała złożyć skargę na własną kancelarie to trzeba być debilka haha

Karol
@Iki

Czyli uważasz ze przepłaciłaś? Napisz reklamacje że nie masz żadnego pakietu VIP i powinno być po sprawie. W końcu 20e piechotą nie chodzi. Dużo osób w ten sposób zostało rozliczonych?

on
@Karol

Ja nie narzekam, mnie rozliczyli normalnie.

Już były klient

Pani w biurze w Złotowie bardzo nie miła . Zostaliśmy z żoną potraktowani jak (usunięte przez administratora) . Czuliśmy się że przychodzimy do biura za karę, tragedia ostatni raz !!!!!!!

Maja
@Już były klient

A nie było tam innych osób, z którymi mogliby Państwo porozmawiać?

Anita

Wraz z moim chlopakiem zgłosiliśmy się do Pani Kłosowskiej o zwrot z ubezpieczenia do dej pory zwrotu nie widzieliśmy a Pani Anna co chwile wymyśla żeby przesyłać nowe dokumenty do odwołania sprawa zwrotu dalej stoi w miejscu od listopada a wniosek który złożyła wyszedł na 0 € a my dalej przesyłamy jakieś mało sensowne dokumenty . Nie polecam

@@@
@Anita

szanowna Pani , dokumenty o które Pani została wraz z chłopakiem poproszona są konieczne aby udowodnić w urzędzie iż była Pani ubezpieczona . O sytuacji gdzie urząd może wydać decyzję na 0 w skutek czego konieczne będzie odwołanie się od błędnie wydanej decyzji również była Pani informowana . Dlatego też nie rozumiem Pani wpisu gdyż otrzymała Pani wszystkie potrzebne informacje przy wizycie w biurze jak i w późniejszym czasie .

Anita
@@@@

Bylam u innego księgowego i zwrot dostalam po 3 dniach od wniosku u Pani ciężko było go otrzymać

Grażyna

Hej, wypowiadają się sami klienci, a co z pracownikami? No chyba, że pani Kłosowska pracuje sama? Muszę zrobić aplikacje adwokacką i myślę nad ta kancelarią..

Iwona

ODRADZAM! NIE IDŹCIE DO NICH POWIEM KRÓTKO BYŁAM W BIURZE W DEN HAAG PANI B. skasowała mnie za rozliczenie 60e a po miesiącu poszłam z koleżanką to od niej wzięła 40e mówię a dlaczego tak? A on zaczęła pier*olic tym krzywym nosem że panuje pandemia i wszystko drożeje dlatego zapłaciłam 60e a ja mówię ale to niema nic wspólnego z tym, kindol twierdził ze maja 2 pakiety podstawowy za 40e i VIP za 60e haha i że jak coś spier*ola w papierach to trzeba dopłacić za ich nie udilnosc i stąd te 60e VIP szkaradna baba nie polecam!!! Od nich jak najdalej ludzie

@Iwona

Jesli masz rachunek to mozesz sie odwolac I ja bym sie klocila

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk - Opole

• Jak się pracuje w Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk
1.9/5 Na podstawie 98 ocen.

Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. Sk