Apteka Szpitalna Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego.

Opinie o Apteka Szpitalna Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego.

laps

Marek.. piszesz o aptece szpitalnej, a nie o centrum finansowym czy ekstra wypasionym biurze nieruchomości :) To na pewno praca dobra, w sensie miejsca i stabilności dla farmaceuty. Nie wiem jednak, czy takie szpitalne placówki nie płacą mniej niż oddzielne apteki

bornholm

Jakie wrażenia po zmianie?

****

Warszawa Szpital Banacha

Zostaw opinię o Apteka Szpitalna Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Szpitalna Samodzielnego Publicznego Centralnego Szpitala Klinicznego.