Cursor S. A. lub Sp. z o.o

Opinie o Cursor S. A. lub Sp. z o.o

biuro

Dużo zależy od stanowiska, na którym masz być zatrudniony i od zaangażowania w pracę. Od kilku lat pracuję na umowę o pracę w biurze i jestem zadowolona. Nie mam systemu premiowego tylko stałe całkiem niezłe wynagrodzenie. Atmosfera pracy bardzo dobra, świetni ludzie, pensja zawsze 10 lub dwa trzy dni przed 10. Nie zdarzyło się, żeby była później. Jeśli przykładasz się do pracy do pewnego stopnia są możliwe dość szybkie awanse.

Zostaw opinię o Cursor S. A. lub Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cursor S. A. lub Sp. z o.o