tunis

Katowice

Opinie o tunis

ceru

kurcze szukam i szukam i nic nie ma może jest tu ktoś kto powie czy dalej oni działają ani strony ani ofert

zazdrosny mąż z córką

Witam czy jest tam ktoś kto mógłby mi pomóc? błagam podejrzewam że żona mnie zdradza. pracuje ma pakowaniu szaszłykach itp czy ktoś mi pomoże jak pracują w jakie dni czy naprawdę teraz jakieś akcje i chodzą wszystkie soboty? (usunięte przez administratora)

A co tam ciekawego na dziale msti czyli metki.p racuje jeszcze (usunięte przez administratora) i reszta tej bandy

inkognito

no coz faktycznie to oboz pracy pracowalem tam jako wykrawacz na trybowaniu szynki takiej norym to nigdzie nie wyrabialem a na lini to same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zjebane łby kto ich tam dopuszczado pracy co drugi to pijany hotele to najgorsze jakie moga byc bylem w jedny hotelu czarne sciany pokoj zajszczany a w pokoju smierdzalo jaknajakies mecie oj duzo by tu pisacpozdarwiam wszystkich co wyjechali stamtad madrzy ludzie :)

MIREK

Pośrednik pracy mojej Agro-V...k z Bydgoszczy okradał mnie. Pracowałem w Tunis w 2007-2008 mieli nas za tanią siłę roboczą. Odradzam wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasiulaa01987

Pracowałam tam i zachorowałam... Zwierzęta traktuje się lepiej niż tam człowieka... Sama praca była ok... Ale biuro i polacy na wyzszym stanowisku mieszali z błotem!!! Lepiej się dobrze zastanowić zanim się tam pojedzie!!! Lepiej szukać dalej... Pozdrawiam...

Zostaw opinię o tunis - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tunis