tunis

Opinie o tunis

rejmer

Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Z tą akurat tutaj słyszalem że jest dużo lepiej chociaz to może tylko gadanie. Pozdro

anonim - 2009-05-08 20:49:24 To jest prawda całe biuro nic nie robi żeby pomóc pracownikowi,tylko same kary lepić,a [usunięte przez moderatora] z sb.to jak [usunięte przez admina] nigdy tam niewrócę pierwszy i ostatni.Zakład spoko. a mozesz powiedziec na jakie stronie sa formularze zgloszeniowe???

ja

hej moze ktos mi powiedziec na jakiej stronie znajde formularze zgloszeniowe do pracy w zakladach miesnych w tunisie????

AM

DZIĘKI CHODZI MI O TUNIS

Zostaw opinię o tunis - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tunis