Tunis

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Tunis
3 9 6 1

Opinie o Tunis

Administrator

Jak wygląda praca w tunis? Czy osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Twoja opinia może okazać się bardzo cenna!

anonim

(usunięte przez administratora)

rejmer

Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Z tą akurat tutaj słyszalem że jest dużo lepiej chociaz to może tylko gadanie. Pozdro

anonim

anonim - 2009-05-08 20:49:24 To jest prawda całe biuro nic nie robi żeby pomóc pracownikowi,tylko same kary lepić,a [usunięte przez moderatora] z sb.to jak [usunięte przez admina] nigdy tam niewrócę pierwszy i ostatni.Zakład spoko. a mozesz powiedziec na jakie stronie sa formularze zgloszeniowe???

ja

hej moze ktos mi powiedziec na jakiej stronie znajde formularze zgloszeniowe do pracy w zakladach miesnych w tunisie????

AM

DZIĘKI CHODZI MI O TUNIS

anonim

To jest prawda całe biuro nic nie robi żeby pomóc pracownikowi,tylko same kary lepić,a [usunięte przez moderatora] z sb.to jak [usunięte przez admina] nigdy tam niewrócę pierwszy i ostatni.Zakład spoko.

Zostaw opinię o Tunis - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tunis