Politechnika Białostocka

Białystok

Opinie o Politechnika Białostocka

=4

no tylko na jakie stanowisko musisz napisac przyjacielu - czy może chcesz pracować w ochronie, w kadrze naukowej czy może jako pracownik porządkowy? to duża instytucja, roboty nie brakuje różnorodnej, i kasy teżnie brakuje bo to na państwowym przecież

AAAnonim

Politechnika informuje, że są. Czy pomaga? Różnie to bywa.

AAAnonim

Płaca: -podstawa w sumie niska -niewspółmierna do wiedzy, którą należy posiadać. Miesięczny budżet można jednak uzupełnić o kasę z godzin nadliczbowych (wypłacanych raz na pół roku), projektów unijnych, grantów-oczywiście jeśli człowiek je otrzyma - trzeba się postarać Plusy: - wypłata zawsze na czas, - czas pracy nienormowany, możliwość wyjścia i załatwienia swoich spraw, bez brania urlopu -dotyczy pracowników nauk-dydakt. Minusy: - brak możliwości uzyskania umowy na czas nieokreślony - brak premii-jakoby rekompensata w postaci 13-tej pensji - brak szkoleń zewnętrznych lub w bardzo ograniczonym zakresie - opinia dotyczy jednego z wydziałów -jak wszędzie "międzyludzkie" problemy

Zostaw opinię o Politechnika Białostocka - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Politechnika Białostocka