Opinie o Ekoprojekt Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ekoprojekt Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ekoprojekt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoprojekt Sp. z o.o. w Kraków

Robert Nowy wpis

Interesuje mnie praca w firmie, powiedzcie czy firma rekrutuje i jakie są szanse?

miszczoo Nowy wpis

Co należy do podstawowych obowiązków pracodawcy? Brawo, zgadliście - płacenie pracownikom za wykonaną pracę. Jak to się ma do biura EkoProjekt (wcześniej ecoinvest, obecnie biuro inżynierskie eko - specjalnie z małych liter)? Otóż ma się to nijak. Schemat się powtarza co kilka lat. Upadłość -> niepłacenie pracownikom->nowa firma z eko w nazwie (tak mówią za każdym razem przy odbieraniu telefonów - dla niewtajemniczonych). Właściciel starszy pan, który chyba najlepszy okres ma za sobą. Córka właściciela - prokurent, zblazowana pani po 40-tce. Wyjazdy służbowe rozlicza przez miesiąc, wstaje po 10-tej i "ciężko" pracuje. Realizowane projekty w różnych działach przemysłu, trzeba przyznać, że ciekawe. Jednak wiele branż z pospolitego ruszenia (inne firmy, pracownicy na umowie o dzieło), przez co całość nieco kuleje. A przy roszczeniach finansowych inwestora co się dzieje? Brawo, znowu zgadliście: upadłość. Krótko mówiąc, nie polecam tej firmy z eco/eko w nazwie jakkolwiek się to nazywa, czy będzie nazywać.

byly_4 Nowy wpis

Heh prezes Ekoprojektu to niedościgniony marzyciel i wizjoner. Oczywiście dla Firmy nie ma rzeczy nie do zrobienia. Nawet kosmodrom dla NASA to nie problem.

byly_3 Nowy wpis

Gosia P. Zakochałem się w Tobie :-*

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Ekoprojekt Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
były_2

Nie polecam. Można załapać się na chwilę a w między czasie szukać czegoś konkretniejszego. Zarobki marne a pracodawca jest mistrzem negocjacji więc wychodzi się z niczym. Firma funkcjonuje pod konkretne zlecenia. Jest zlecenie to się ludzi przyjmuje a jak się kończy to się hurtem zwalnia. Oczywiście dużo płaczu i lamentu jest przy wręczaniu wypowiedzeń ale po całej procedurze prezes wyszedł uśmiechnięty do domu. Do tej pory nie doczekałem się pieniążków za ostatni miesiąc pracy. Obecnie Ekoprojekt jest najprawdopodobniej w upadłości ale zaradny właściciel już zarejestrował nową firmę Biuro Inżynierskie Eko. Tak więc nazwa inna a szajs ten sam. Atmosfera wśród ludzi bardzo dobra i to raczej jedyny plus. Pozdrawiam byłych pracowników Eko ;-)

admin

Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie EkoProjekt Sp. z o.o.? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentarze!

były
@admin

niech admin nie kasuje opinii to się wszyscy dowiedzą co to za firma

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoprojekt Sp. z o.o. - Kraków

Ekoprojekt Sp. z o.o.
  • Zdrowa 24