EkoProjekt Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o EkoProjekt Sp. z o.o.

miszczoo

Co należy do podstawowych obowiązków pracodawcy? Brawo, zgadliście - płacenie pracownikom za wykonaną pracę. Jak to się ma do biura EkoProjekt (wcześniej ecoinvest, obecnie biuro inżynierskie eko - specjalnie z małych liter)? Otóż ma się to nijak. Schemat się powtarza co kilka lat. Upadłość -> niepłacenie pracownikom->nowa firma z eko w nazwie (tak mówią za każdym razem przy odbieraniu telefonów - dla niewtajemniczonych). Właściciel starszy pan, który chyba najlepszy okres ma za sobą. Córka właściciela - prokurent, zblazowana pani po 40-tce. Wyjazdy służbowe rozlicza przez miesiąc, wstaje po 10-tej i "ciężko" pracuje. Realizowane projekty w różnych działach przemysłu, trzeba przyznać, że ciekawe. Jednak wiele branż z pospolitego ruszenia (inne firmy, pracownicy na umowie o dzieło), przez co całość nieco kuleje. A przy roszczeniach finansowych inwestora co się dzieje? Brawo, znowu zgadliście: upadłość. Krótko mówiąc, nie polecam tej firmy z eco/eko w nazwie jakkolwiek się to nazywa, czy będzie nazywać.

byly_4

Heh prezes Ekoprojektu to niedościgniony marzyciel i wizjoner. Oczywiście dla Firmy nie ma rzeczy nie do zrobienia. Nawet kosmodrom dla NASA to nie problem.

byly_3

Gosia P. Zakochałem się w Tobie :-*

były_2

Nie polecam. Można załapać się na chwilę a w między czasie szukać czegoś konkretniejszego. Zarobki marne a pracodawca jest mistrzem negocjacji więc wychodzi się z niczym. Firma funkcjonuje pod konkretne zlecenia. Jest zlecenie to się ludzi przyjmuje a jak się kończy to się hurtem zwalnia. Oczywiście dużo płaczu i lamentu jest przy wręczaniu wypowiedzeń ale po całej procedurze prezes wyszedł uśmiechnięty do domu. Do tej pory nie doczekałem się pieniążków za ostatni miesiąc pracy. Obecnie Ekoprojekt jest najprawdopodobniej w upadłości ale zaradny właściciel już zarejestrował nową firmę Biuro Inżynierskie Eko. Tak więc nazwa inna a szajs ten sam. Atmosfera wśród ludzi bardzo dobra i to raczej jedyny plus. Pozdrawiam byłych pracowników Eko ;-)

Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie EkoProjekt Sp. z o.o.? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentarze!

były
@admin 03.08.2015 18:17
Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie EkoProjekt Sp. z o.o.? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentar...

niech admin nie kasuje opinii to się wszyscy dowiedzą co to za firma

Zostaw opinię o EkoProjekt Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EkoProjekt Sp. z o.o.