Opinie o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Stalko Sp. z o.o. na stanowisko Asystentka? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Juliusz

Tak tak Panie kontrolerze kiepskiej jakości

Bonifacy

Polecam firme. Godna płaca, dla chętnych możliwość dodatkowego zarobku poprzez nadgodziny. Pieniądze zawsze na czas. Praca przyjemna w dobrej atmosferze, każdy dział to jak rodzina. Kadra kierownicza dobra i sprawiedliwa, nie ma faworyzowania swoich. Polecam z czystym sumieniem. A nie czekaj...

ŚLIZG

SPAWACZE WYWALCZYLI PODWYŻKI 200 ZL,. JESIENIĄ ZAWALCZĄ O 400.IM WIĘCEJ OSÓB SIĘ ZWOLNI TYM WIĘKSZE PODSTAWY BĘDĄ.W FIRMIE NIE MA NAGRÓD SĄ TYLKO KARY - .KUŚTYK SIĘ STARA I FIRMĘ POGRĄŻY. NOWI SIĘ NIE PRZYJMUJĄ,SAMI EMERYCI ZOSTANĄ .SĄ SAME STRATY,WIĘC KTO MOŻE NIECH MARCHEW POSADZI ,NIEZŁA KASA PONOĆ. CZY MOŻNA SIĘ PRZENIEŚ NA INNY DZIAŁ?

Montażysta
@ŚLIZG

Jeden już kombinuje z magazynem

@ŚLIZG

Podpinam się do pytania czy można się przenieść na inny dział z obróbki?

Parzystokopytny

Można na robotach bd wolne za magazyniera

Rybak

Czy magazynier zawsze tam jest nerwowy czemu tam tak jest

Benek
@Rybak

Po pewnie jeszcze sobie nie wypił

Stalko

W taj firmie Stalko nie nauczysz się spawać. Nie na tych taczkach i wózkach do marketów. Z góry na dół. Praca tam jest bez sensu.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OGŁOSZENIE PARAFIALNE

Zatrudnimy pracowników z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze

Erotoman

Mam pytanko do szefostwa jak to jest z noszeniem maseczek na twarzy jak się idzie na inną halę to trzeba zakrywac usta i nos jednak nie Wszystkich to dotyczy Panie biurowe przychodzą na nadgodziny w sobotę i nie zakrywanie usta i nosa kto może ten może

@Erotoman

Szefostwa tu nie znajdziesz. Idź i zapytaj. Czekamy

Bogumil

Jak tam wszyscy w firmie zadowoleni z podwyżek które były wczoraj czy nie bardzo oczywiście na więcej pewnie

Szukam pracy na Operator. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Stalko Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 9500 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

Praca

Chyba na 3 miesiące z nadgodzinami

Montażysta

Operatorzy mają bardzo dobrą pracę kiedy nie idziesz ciągle herbatka,kawka Rower na stanie i objazdowki dookoła hali Żyć nie umierać

T

Tak ale na pół roku z nadgodzinami

Spawik

I co ? Szef chciał dać zarobić od 250-500zł (pomysł ostrego) nie zgodzili się więc dostaniecie do 200zl z czego na czysto około 150zł i będziecie zadowoleni . Szef nadal będzie skakał po mistrzów w bo dał a siedzą . A to 150 zł nie starczy nawet na chleb przez miesiąc.

Bronisław
@Spawik

Ta dodatkowa kasa to miała być premia? Weź wytłumacz jaśniej bo chce się przyjąć i przydałoby mi się info ile dają powyżej podstawy.

@Bronisław

Omijaj tą firmę z daleka, puki jest jeszcze dla ciebie ratunek. Praca na niewolniczych zasadach, pieniądze w kwocie najniższej podstawy, i to razem z premią.

@Wyzysk i tyle

To się zwolnij skoro tak Ci zle

Wyzysk i tyle

A kto Ci powiedział, że tam pracuje?Przecież wszyscy wiedzą, że ta firma ,nigdy nie zmieni swojej polityki płac i wyzysku pracownika.Ile zostało spawaczy na zmianach? Z tego co Mi wiadomo to średnio około 10/12 osób na zmianie(spawalnia) więc nie mów Mi, że tam jest różowo, bo nie jest!!!!,nie było i nie będzie.A dodatkowa "praca" PLANISTY, SAMOZWAŃCZEGO KIEROWNIKA-zwał, jak zwał (Ostrego) doprowadzi wcześniej, czy później do upadku tej firmy!!!! A dodatkowo się dziwię, że jego rodzinie nie jest wstyd za takiego bar..na, przecież nikt mu tego nie powie wprost, ale On jest powodem wielu ,,kpin"w tej firmie .Nie pozdrawiam

@Wyzysk i tyle

Jaka płaca taka praca .Oni udają że płacą my udajemy że robimy. A jak szef mówi że pieniądze są tylko trzeba zacząć więcej pracować to proponuję obrócić się na pięcie i poszukać ich w biurowcu.

@Spawik

Podwyżki miały być dla wszystkich chyba że majstrowie źle przekazują informację widocznie tak słuchają szefowej na zebraniach bo się okazuje że jak już jesteś leciwy i długo pracujesz to nie dostajesz lub dostajesz ochłapy bo w tym wieku się nie zwolnisz i to jest nagminnie wykorzystywane w tej firmie. Nie mogę pojąć jednego majster który pracuje z pracownikiem i daje podwyżkę pracownikowi w progach ustalonych przez szefową i się w nich mieści chodzi weryfikować daną podwyżkę do szefowej kto zna pracownika lepiej majster czy szefową ? TRAGEDIA!!

stalec
@Wyzysk i tyle

Niewolnictwo jest tylko dla fizycznych a dla biurowych nie. Takie niemiecko polskie ustalenia.

Czy Plewa jeszcze rzadzi na produkcji?.

Somblero
@były pracownik

Były pracownik A co ty myslales plewa będzie tu robił do puki firmy nie zamkną

@Somblero

On po śmierci będzie zabalsamowany jak Lenin i posadzą go na krześle na spawalni i będzie spawaczy straszył by tylko nie siedzieli

Waldi

My pracownicy z vario fit żądamy od szefa żeby przyszedł i skatrolowal noszenie maseczek bo zakrywanie buzi chyba nie wystarczy trzeba też nos

Waldi...
@Waldi

Chciałeś to masz kontrola całego zakładu...kary finansowe się posypały. Masz kilka nowych osób w gronie wrogów.

@Waldi...

I bardzo dobrze cały zakład powinien być zaszczepiony

@Kierownik

Póki co szczepienia nie są obowiązkowe kto chce się szczepić niech się szczepi kto nie chce niech się nie szczepi. A poza tym szczepienie może ale nie musi złagodzić objawów. Więc czy to zaszczepienie całego zakładu jak i zaszczepienie całego świata jest nierealne. W 100 % zaszczepionych będą chorować zaszczepieni i co wtedy powiesz kierowniku?

@Kierownik

Zgłoś się do mnie ja Cię zaszczepie

@Tomasz

Gdzie i kiedy bez problemu

Bronisław

Niby nie jest obowiązkowe ale coraz bliżej ustawy gdzie jednak pracodawca będzie mógł skontrolować pracowników pod tym kątem. Każdy w firmie musi nosić maseczkę? Nikt się nie buntuje?

@Bronisław

Za chwilę nie będzie miał kogo kontrolować

Aleks
@Tomasz

Już nie ma kto kontrolować bo pajac tylko rowerem jeździ

Bogumil

Mam pytanko czy osoby na kwarantannie mogą przebywać w firmie A później zostają wysyłane przez majstra do domu kpina

Kuba

Co to za zabawa na spawalni... stalkowy nowy wał z premiami?

Cień

Dzisiaj szefostwo pokazało jak można podzielić ludzi, wprowadzając obowiązek noszenia masek na stanowiskach pracy przez niezaszczepiona osoby.Za niestosowanie się będą kary finansowe.Teraz będzie Segregacja ludzi tak jak było z nadgodzinami.Prawo jest tej firmie obce ale wyzysk pracownika niestety już nie.Zaczyna się robić prawdziwy (usunięte przez administratora) gdzie nadgodziny to szczyt marzeń pracownika i powinien przez to całować stopy szefowej bo godziwej wypłaty bez nadgodzin nie ma.

@Cień

"ochrona zdrowia i życia pracowników" tak napisali szkoda tylko że nikt z szefostwa nie przyszedł na halę rano w poniedziałek gdzie temperatura była w granicach 5-7 stopni a i dzisiaj jest niewiele wyższa. Jak mamy być zdrowi z jednej strony wymagają maseczek od niezaszczepionych ale już sami nie zadbają o minimum...brak słów

Men

Szef ma na to jedną odpowiedź,, ale chłodziwo w maszynach nie zamarzło, czyli nie było tak zimno,, a nasz BHP-owiec na te argumenty odpowiada krótko ,, zawsze możesz odmówić pracy na tym stanowisku,,

@Cień

Wole dostać pseudo mandat za brak maski niż się w niej dusić

@Cień

Jak oni chcą sprawdzać czy ktoś jest zaszczepiony czy nie nie mają prawa nawet szef niema dodam że nawet niema prawa się pytać!! Jest to odpowiedź prawnika na żądanie PYTANIA!

@Tomasz

Prawa pytać nie mają, jednak jeśli dobrowolnie nie pokażesz paszportu to z automatu maska na r*j... także jeśli nie chcesz pracować w masce to sam mu go pokazujesz jeśli nie to praca w maseczce

były

W tym zakładzie zawsze liczył sie wyzysk pracownika fizycznego, gdze obowiązuje zasada, (usunięte przez administratora) i nie pytaj o godziwe wynagrodzenie. Czas zeby ktoś sie opamiętał i zwerefikował ten pasożytnuczy układ..

@Cień

Szczerze ,to ten nasz szef myśli ,że płaci takie pieniądze ,że pracownicy pławią się w luksusach, a prawda jest taka, że nawet z tymi jego nadgodzinami to płakać się chce!!! Niech sobie zabiera te pieniądze i płaci je Niemczech. Dobrze wie ,że godzina pracy Niemca , to dniówka Polaka i jeszcze wmawia ,że ma pieniądze, a ludzie ich nie chcą. Takich ludzi jak Pan miał i ma , to już nigdy nie będzie w szeregach tej firmy, więc PROSZĘ uszanować tych, którzy jeszcze są ,a nie ciągle wmawiać wszystkim, że pracują za mało, za wolno ,a może ,że wogóle nic nie robią.Życzymy powodzenia, bo już od dłuższego czasu nad tą Mogileńską firmą zbierają się ciemne chmury, wszyscy o tym mówią i o tym wiedzą ,tylko zarząd firmy udaje ,że tak nie jest i że tego nie widzi. Mam nadzieję, że odpowiednie osoby przeczytają tą wypowiedz i popatrzą na to z innej perspektywy (zwykłego pracownika),który w tej firmie od dawna jest traktowany jak zwykły głupek ,ale na szczęście czasy się zmieniają ,a ludziska też jakby zrobiły się mądrzejsze i wiedzą ,że (usunięte przez administratora)się skończyło

wyzysk

Odmówić wykonywania pracy do czasu zapewnienia prawidłowych warunkow pracy. Jesteście na prawie a niemiecki nadzorca i polska szefowa mogą zostac ukarani za łamanie przepisów dotyczące ochrony pracowników w zakresie warunków pracy.

ddr
@Wyzysk i tyle

Taka jest prawda. W tym zakładzie nigdy nie troszczono sie o pracownika tylko o swoich z biur i rodziny wiadomo kogo. Czas przypomnieć się o swoje prawa pracownicze.

Xxx

Spawalnia Vario. PGN mam Cię na oku fałszywcu!! narazie pod nickiem przyjdzie czas na rzeczywistość

Pracownicy Variofit

Pracownicy Variofit proszą szefostwo o założenie monitoringu w celu usprawnienia pracy na dziale. Dziękujemy

@Pracownicy Variofit

Monitoring nie jest do usprawniania pracy tylko ochrony ludzi i mienia tak że jak coś się nie podoba to idź na spawalnie tam już jest monitoring no i pracy full albo na ulicę pracować

Vario
@Spawik

A na spawalni to co? Wystarczy zobaczyć na płytę vario jeden (usunięte przez administratora) większy od drugiego i myślą ze świat zawojują. Miejmy nadzieje ze szybko się to im skończy

Michal
@Pracownicy Variofit

Jesteś taki mądry to podpisz się A nie ukrywasz się pod Nickiem strach Cię oblecial kapusiu w domu sobie monitoring zamontuj

Vario
@Pracownicy Variofit

Monitoring to trzeba założyć na aluminum żeby sprawdzać czy czegoś tam nie popijają

To najbardziej podły i wredny pracodawca. Ma gdzies pracowników, którzy pracuja dla tych wyzyskiwaczy. Tutaj sie liczt tylko rodzina, uklady i kasa dla tych z administracji. Załózcie sobie zwiazek zawodowy, co bedzie was bronił przed niemieckim wyzyskiem i przydupasami rodem z Polski.

Całe Stalko

I co Panie Ostrowski zrobiłeś normy chłopakom na robotach ,myślałeś że przydziobiesz Szefowi ich kosztem bo na premie liczyłeś , a tu zonk.I zrobiło się L4.Pozdrowiamy.Wesołych Świat.

LOLO
@Całe Stalko

Z tego co wiem to Ostry jest na urlopie więc chyba pochopna Wasza radość Nygusy :D

były
@Całe Stalko

Toć to był i jest czysty wyzysk, gdzie szefostwo ma gdzieś pracownika ale liczy się biurowiec rodzina ma sie dobrze i panuje zasada jesteście tylko robolami.

wyzysk
@były

TO JEDYNA FIRMA, GDZIE WYZYSK PRACOWNIKA JEST NA PORZADKU DZIENNYM. zAL MI RODZIN PRACOWNIKÓW, KTÓRZY TYRAJĄ ZA MARNE GROSZE ALE PEWNA GRUPA Z URZĘDNIKÓW MA SIE DOBRZE Typowy Niemiecki Ład. .

Krejzol

Hej co wy na powołanie związku zawodowego, to mogło by poprawić naszą wspólną sytuację w tej firmie bo warunki jakie mamy płacowo niejednokrotnie nie są nawet tożsame z najniższą krajową, a fikcyjna premia która bywa zabierana np za L4 to z lekka kpina i śmiech na sali i to na dodatek prosto nam w oczy. Problem ze my narzekamy inic z tym nie robimy a zarząd wykorzystuje to bez cienia politowania

@Krejzol

Tylko kto się za to wezmie

Somblero

Mam pytanko ile Wtym roku będzie świątecznego podobno 60% z 75% A te 15 gdzie pójdzie do biur bo Panie ciężko pracy ja i muszą dostać na święta

@Somblero

Nie ma karpia-zle. Jest- trzeba znaleźć powod żeby pomarudzić…tak to właśnie z wami jest. Zamiast się cieszyć tym co dają, to patrzycie do kogo i o co tu się jeszcze przywalić. Nikt was tu na sile nie trzyma. Drzwi są tam gdzie zawsze. Powodzenia

To nie karp tylko premia od zysków. A co firma ma straty...

Spawik

15% ucięte i auto jest - stoi pod biurowcem???? . Ciekawe czy do góry cicho by siedzieli gdyby wszyscy zaczęli robić 15% mniej? W następnym roku będzie zapewne już 50%. A jaki dziwny spokój chwilowo panuje bo przecież kasa zarobiona (wydarta ludziom) . Jeszcze szef pojedzie po nową bume i się zacznie odnowa fruwanie po mistrzówce a ci będą posta..... Jak zawsze

Karol
@Spawik

A ty byś chciał żeby szefowa jeździła Polonezem?

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Stalko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalko Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6