COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD

Opinie o COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD

Robert 34

Firma jest w porządku, polecam. Jak na lokalny rynek pracy więcej plusów niż minusów.

MIgacz 2

Pracowalem z dwa lata temu- firma ok- warunki zalezy dla kogo- zarobki oprate o prowizje... chyba jest biuro w Warszwie.

Lidia

@MIgacz 2 - pracowałeś może w COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD? Mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem z użytkownikami tego forum. Informacje na temat atmosfery, warunków zatrudniania i ogólnej oceny pracodawcy będą pomocne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Z tego co się orientuje mają oddział w Warszawie, może pracowałeś właśnie tu?

MIgacz 2

Dokładnie tak , nic nie ma za darmo i rzecz w tym, aby po prostu robić swoje, pracować tak jak trzeba i wyciągać z tego wnioski, w firmie nie jest źle przecież

Nickname

Hate w Polsce jest popularny jak widac.brak szacunku do pracodawcy, lenistwo, brak ymiejetnosci sprzedazy w rytm hasla czy sie stoi czy sie lezy to i tak mi sie nalezy! Kto nie ma pojecia o co chodzi w sales niech nawet nie probuje dla nich pracowac bo dostanie tylko podstawowe wynagrodzenie i nie ma na co liczyc ze sie utrzyma. Dobrych sprzedawcow mozna policzyc na palcach jednej reki....a ci zarabiaja dobra prowizje.

szczery

Najważniejsze dla mnie jest to, że każdy dba o to,żeby atmosfera znacznie każdemu dopisywała, to się ceni,

Ok

COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD ma tutaj naprawdę dobre oferty pracy i co ja mogę powiedzieć, wartościowe zdecydowanie, jedna z najlepszych firm pod słońcem, nie wiem jak mozna tak nie uważać chociaż chwilę

Migacz

Tronk

Przebojowość to wazna cecha @robin nie powinno to być jakąś tajemnicą, albo wielkim zdumieniem, ja tam uważam, że rzecz jest okej, w końcu nic nie ma za darmo

Migacz

future

a i teraz to się zajmują Dream Car, proszę sobie sprawdzić, bo też są opinie a ze to hostessy miały problemy z tymi ludzmi.

britishguy

ludzie ogarnijcie się, poczytajcie troche w internecie, jezeli nei chcecie wyjsc na minusie albo 0 ... :) nikt normlany nie oferuje pracownikow zakladanie wlasnych dzialalnosci a umowy sa tak skonstruowane ze jak zechca to mozna pracowac za darmo:)

Onewayticket

wystarczająco aby poznać kulturę organizacyjną firmy. Każdy ma prawo podzielić się swoją opinią, z doświadczenia. Jednym słowem odradzam:) Pozdrawiam

Onewayticket

Potwierdzam opinie, trzymac sie od nich Z DALEKA. Jeżeli nie chcesz mieć problemów - nie wypłacają pensji na czas albo wogle ich nie wypłacają:) Wiem- z własnego doświadczenia.

robin

Nie dla każdego, tylko dla ludzi o specyficznym charakterze - przebojowość jest najważniejsza, ze względu na preferowany w firmie sposób sprzedaży. Naprawdę można dobrze zarobić, jeśli się ma taki charakter. Mnie pracowało się okej, nie byłem najlepszy, nie byłem najgorszy, odszedłem bo przenosiłem się z osobistych powodów do innego miasta. Krytykom przyznam, że faktycznie nie najlepiej to biuro jest zorganizowane.

dz

Rzeczywiście jeżeli są w stanie zaproponować tylko działalność gospodarczą to nie wygląda to za ciekawie. Do tej pory poszukiwałem pracodawców, którzy mogli mi zaoferować umowę o pracę a tak to trzymanie się kurczowo własnej pseudofirmy jest dla mnie po prostu kompletnym bezsensem. Naprawdę nie ma innej opcji zatrudnienia?

Rocco

Prowadza rekrutacje również jako combined media. (usunięte przez administratora) , umowa w oparciu o dzialalnosc gospodarcza, bardzo mala podstawa, na początku prowizja trzeba się dzielic ze swoim "opiekunem" i generalnie podejście takie jak w MLM. (usunięte przez administratora)

robin

xyz

Jakieś nowe opinie o firmie CombinedSport? Ogłosili właśnie rekrutacje na linkedin.

Zostaw opinię o COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD