COPY PARTNER MAREK SZCZYTOWSKI SKA

Opinie o COPY PARTNER MAREK SZCZYTOWSKI SKA

łąka
użytkownik zarejestrowany

jak widać, niewiele osób chce pisac o Copy Partner konkretnie. Trochę mnie to martwi, zwłaszcza, że słyszałem same pozytywne opinie o nich.

konrado

Ty miałaś tam układ kaskę robiłaś a innym tylko resztki, co może nie byłaś na Rodos i innych wyjazdach.

Novi

Pracowalam tam 3 lata. Jak dla mnie atmosfera w porzadku, system wynagrodzen tak skonstruowany, zeby nie placic premii. Ludzie z ktorymi pracowalam bardzo w porzadku. Wlasciciele tez bez zarzutu jak sla mnie. Nastawieni na kase ale potrafili sie poszielic. W porownaniu z tym co spotkalam w innych firmach wypadali calkiem dobrze. Od sierpnia br przejela ich KM.

Aga

Hej , Potwierdzam wcześniejsze opinie , wspólnicy są jak lokomotywy jadące w przeciwnych kierunkach ale mają jeden cel napełnić sobie kieszenie.Jakiś czas temu dwoje wspólników sprzedało udziały gdyż nieustannie się gryźli z pozostałymi . Firma bez perspektyw , brak możliwości rozwoju , awansu .

@Aga 27.06.2014, 20:39

Aga...Rozumiem, że komentarz pisała Agnieszka Kobus :-) Piszesz, że nie było możliwości rozwoju. Ale Ty tam najbardziej właziłaś w tyłek i miałaś najlepsza fuche, ze wszystkich szaro-roboczych. Więc nie rozumiem, dlaczego obrażasz swojego byłego pracodawcę

Janek

Witam , Pracowałem w tej firmie dość długo. Poznałem mechanizm działania współwłaścicieli ,który jest prosty zapłacić jak najmniej , i jak najszybciej napełnić sobie kieszenie. Z pracownikami się nie liczą , dyr. handlowy lubi podbierać prowizje handlowców . Ciekawe czy jak pracował na zajezdni tramwajowej to podbierał bilety MZK . Ogólnie szkoda czasu i zdrowia .

Łysy

Witam , Dość długo współpracowałem z Copy Partnerem . Jest to firma starająca się zmaksymalizować za wszelką cenę zysk . Większość ludzi zatrudniona na zasadzie współpracy firma-firma.Współwłaściciele nie liczą się z pracownikami , dyrektor handlowy w nazwie podbiera prowizje handlowców , zaś szef serwisu wymusza wystawianie faktur dla syna , który prowadzi działalność . Ogólnie nie polecam szkoda czasu i zdrowia .

Zostaw opinię o COPY PARTNER MAREK SZCZYTOWSKI SKA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COPY PARTNER MAREK SZCZYTOWSKI SKA