Opinie o EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Dord

Byłem w firmie na rozmowie kwalifikacyjnej spędziłem ponad godzinę nawet nie mogli napisać głupiego SMS że nie są zainteresowani. Mało profesjonalne podejście jak tak szanują pracownika to szkoda czasu na nich

OMG

Niestety firma dla swoich, jeżeli chcesz sie jakkolwiek rozwijać to nie tutaj! Awanse, premie i podwyżki są tylko dla grona rodzinnego. Niezależnie czy ktoś pracuje rok,trzy czy 10, rozwój zawodowy jak i finansowy w tym miejscu nie istnieje. Na produkcji brak premiowania, ale wszelkie błędy spotykają sie z konsekwencjami! Nie jest to typowa praca produkcyjna ponieważ potrzebne są dość duże umiejętności manualne, a procesy produkcji wymagają nie kiedy naprawde dużej ilości wiedzy technologicznej co nie ma ŻADNEGO przełożenia na docenianie i wynagrodzenie pracownika (minimalna krajowa).

@OMG

Opinia jest dość emocjonalna i nie do końca sprawiedliwa, choć każdy ma prawo do swojego zdania. Firma stara się podnosić wynagrodzenia w miarę możliwości. W tak dużej firmie jest już możliwość pokazania swoich umiejętności i możliwości, które są brane pod uwagę przy awansach. Kandydatów na wyższe stanowiska w firmie najpierw szukamy wśród pracowników.

Witam,czy na produkcje są jeszcze przyjęcia?

W takim razie proszę złożyć CV, jeśli będzie interesujące zaprosimy Pana na rozmowę. Na wszystkie te pytania otrzyma Pan odpowiedź w trakcie rozmowy.

Witam, jak wygląda kwestia brania nadgodzin? Zastanawiam się czy są w ogóle możliwe a nawet jeśli to czy dobrowolne. Teraz jak jest widoczna oferta dla ślusarza piszą o pracy do 14:00, nigdy się nic nie przedłuża?

Witam, z jakiej podstawy może tutaj ruszyć teraz tokarz CNC? Widzę po ofercie ze strony, że wymaga się pięciu lat doświadczenia. zastanawiam się jak na samym początku będzie ono doceniane? Coś jeszcze może zawyżyć proponowana stawkę?

Ewa Nowy wpis

Szczegóły dotyczące wynagrodzenia są zawsze omawiane na spotkanie z kandydatami na pracowników. Zapraszam do udziału w rekrutacji.

OMG

Ewa Nowy wpis
@OMG

Cześć, ja to bym chciał się dowiedzieć podobnie jak jeden z poprzedników, jak szkolenia wyglądają. Dopiero poznaje firmę może udam się na rozmowę ale chce być najpierw z nią obeznany. Jest wystawiona oferta dla ślusarzy. Jak w tym przypadku zostanę przeszkolony? Jak oceniacie warunki?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac? Podziel się swoimi wrażeniami!
E

Czy firma zatrudnia kobiety na produkcję?

@E

Tak. W każdym dziale firmy, są zatrudnione kobiety. Jedynym warunkiem są kwalifikacje.

Witam,czy na produkcje są jeszcze przyjęcia?

@Monika

Tak. Są stanowiska na które wciąż poszukujemy pracowników.

Prac#
@Monika

Tak, są przyjęcia na produkcję.

Misia
@Prac#

A dla kobiet w tym wszystkim co się znajdzie? Widzę, że chociażby ślusarze są poszukiwani i nie mam pewności czy kobiety interesują się taka praca? I czy mogą ja wykonywać, zwłaszcza będąc bez doświadczenia?

@Misia

Obecnie nie mamy żadnej otwartej rekrutacji dla osób bez doświadczenia. Proszę jednak śledzić nasze ogłoszenia, ponieważ co jakiś czas rekrutujemy na stanowiska które nie jest wymagane doświadczenie.

Nelka
@Ewa

Jakie mogą to być stanowiska i co może mieć to na celu, że preferują Państwo uczyć kogoś od podstaw? Chyba, że to próba dopiero by była? zdarza się by przy jakimś większym szkoleniu podpisywano umowy lojalnościowe?

@Nelka

Są stanowiska produkcyjne, na których nie jest wymagane doświadczenie wystarczy sprawność manualna i chęć uczenia się. Przy bardzo drogich szkoleniach zdarzało się.

@Ewa

Ja bym chciał przyjść na te ofertę dla operatora urządzeń chemicznych, niby wpisane jest co prawda doświadczenie uznane jako dodatkowy atut, ciekawe co jeszcze jest kluczowe w trakcie rozmowy? tutaj jak szkolenia mogą wyglądać? to nie jest skomplikowane?

Czy na stanowisko montera może być bez doświadczenia?

Prac#

Nie skreślamy osób bez doświadczenia ale decyzję podejmujemy po rozmowie z samym zainteresowanym

Siemka, po jakim czasie udaje się umówić na rozmowę? może sam skorzystam z tym, że na początku liczyłbym na wasza opinie z pracy, teraz niedawno dodali ofertę dla polerowacza, ktoś przyszedł może teraz niedawno do firmy i mógłby polecić? Jak witane są nowe osoby? jak oceniacie samo wdrożenie?

Stan maszyn oraz ogólnych narzędzi podobnie jak poprzednika, mnie również by interesował. pozostałe benefity zresztą także. jak to jest z tym dofinansowaniem do wypoczynku? Ile się go otrzymuje i czy jest ono od czegoś zależne?

Zapraszamy w takim razie do złożenia CV tak jak poprzednika.

Ktoś

Witajcie, czyli z tej poprzedniej odpowiedzi odnośnie rotacji mam rozumieć, że jest ona w zasadzie neutralna? Chce się upewnić, bo bym chyba na CNC spróbował. Czy ktoś z was by mógł polecić? Opiszecie mi jakie konkretne maszyny są tu teraz dawane do pracy? Jaki jest ich stan?

@Ktoś

Myślę, że takie informacje to raczej podamy na bezpośredniej rozmowie. Proszę spróbować i wysłać swoje CV.

Czy w EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak, zatrudniamy obcokrajowców.

Ilu monterów tu potrzeba? I czy polecicie pracę? widzę po niektórych opiniach sprzed miesięcy ze ludzie raczej odradzali… na necie są teraz powystawiane oferty, zauważyłem ze na montera tez ze 3 miesiące temu wystawiali, dlatego pytam o zapotrzebowanie w jednostkach. To bardziej rotacja? Mam doświadczenie i jestem z okolic, stąd zainteresowanie

Przy dużej firmie niestety jest też duża rotacja, nie wszyscy pracownicy niestety pasują do firmy, dla niektórych firma nie jest dośąc atrakcyjna. Proponuję spróbować. Wyrobi sobie Pan w ten sposób własne zdanie.

Firma jest średniej wielkości, więc duża różnorodność temperamentów u pracowników nie jest zaskoczeniem. Jednak odnoszę wrażenie, że w firmie panuje zbyt luźna atmosfera. Im wyżej ktoś jest w hierachii tym jest mniej tego. Nie wszyscy pracownicy są równo traktowani. Często następuje konflikt między działami, co wynika między innymi z faktu, że osoby myślą, że druga strona nie ma racji. Uważam, że można nie zakładać odrazu złej woli drugiej strony tylko jej wysłuchać. Myślę też że powinno się wprowadzić pozytywne metody mobilizacji nie tylko potencjalne kary (ale nie ma tego dużo w teorii i praktyce). Żeby nie było tak negatywnie są też plusy pracy w firmie EBS Ink-Jet Systems Poland Sp z o.o. np. : stabilność finansowa, jest dużo lepiej niż praca w sklepie. W kwestiach pensji nie słyszałem żeby zaniżali kwotę w stylu resztę dostaniesz do ręki. Ludzie są różni dlatego nie można powiedzieć czy na stanowisku X będzie dobrze Ci się pracowało.

Wojtek

Czy firma działa według kodeksu pracy?

nie polecam
@Wojtek

Dla znajomych i rodziny kierownictwa i szefostwa działa jak należy. Dla pozostałych (usunięte przez administratora) i nie podskakuj.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.?

Dord

Maria

Ile mąż jako ślusarz zarobi? Akurat jest ogłoszenie o pracy na Krzykach. Doświadczenia ma więcej niż te wymagane 5 lat.

@Maria

Zapraszamy męża do złożenia swojego CV. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej uzyska odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Irena
@Ewa

Czy ktoś już został zatrudniony na stanowisko ślusarza? Mój mąż ma doświadczenie w tej branży, ale niestety nie ma 5 lat, o których pisała pani wyżej. Czy mimo to może aplikować na to stanowisko? Jest możliwość przyuczenia?

Witam W jakim przedziale godzin praca na stanowisku Monter?

@Marta

6-14 lub 7-15 jak bardziej pasuje

Bożena
@Ewa

A na produkcji jak to wygląda? Zmiany są identyczne? :) Czy przyjmują również kobiety? Ogólnie co sądzisz o pracy w tym miejscu, warto aplikować? Często są wakaty?

@Bożena

Praca a stanowisku monter jest pracą właśnie na produkcji. Przyjmujemy również kobiety. W firmie jest rotacja, bo część szczególnie młodych ludzi często intensywnie szuka swojego miejsca. My staramy się przyjmować takich ludzi, którzy zwiążą się z firmą na dłużej.

Arek

Byłem na rozmowie na stanowisko operatora wtryskarek, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to wielka tapeta na komputerze kierownika (znak zakazu a pod nim podpis "nie jęczeć, (usunięte przez administratora)). Od razu zapaliła mi się czerwona lampka. Głupie docinki ze strony kierownika co do moich poprzednich prac. Nie polecam.

@Arek

Dziękujemy za opinię. Każda opinia nawet krytyczna jest dla nas wskazówką do poprawy procedur stosowanych w firmie.

Wiecie, czy EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jeśli firma zezwala na pracę zdalną to udostępnia telefon i laptop.

Teresa
@Ewa

A w jakich sytuacjach zezwala? Konkretne stanowiska mogą z pracy zdalnej korzystać czy jak to wyglada?

@Teresa

W zasadzie w naszej firmie nie ma pracy zdalnej. W szczególnych przypadkach na wniosek pracownika firma zezwala okresowo na pracę zdalną. Oczywiście dotyczy to tylko takich stanowisk które mogą wykonywać swoją pracę zdalnie.

Teresa
@Ewa

Aaa rozumiem, ale są jakieś dni do wykorzystania na to? Czy nie ma reguły żadnej i po prostu to zalezy od danego pracownika?

@Teresa

To zależy od sytuacji, ale jak wspomniałam praca zdalna nie jest regułą w naszej formie.

@Ewa

a praca osób z niepełnosprawnością to jak tu jest organizowana? często takie się zdarzają czy raczej jeszcze żadnej w firmie nie było?

@Anna

Mamy jedną osobę z niepełnosprawnością, nie wymagającą szczególnego dostosowania stanowiska pracy. Takie osoby nie zdarzają nam się często.

Halina
@Ewa

A czy ogólnie firma otwarta jest na takie osoby? Nie łatwo znaleźć pracę w okolicy jeśli jest się osobą niepełnosprawną

@Halina

Wszystko zależy od kompetencji kandydata i tego czy byłby on w stanie wykonywać obowiązki które spoczywałyby na nim. Nie zamykamy się na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Justyna
@Ewa

Na jakie zarobki można liczyć mając te kompetencje na dość wysokim poziomie? Można prosić o konkretne informacje czy na przykład 5000 jest możliwe?

@Justyna

Konkretne informacje podajemy przy rozmowach z kandydatami. Trudno mi podawać tutaj jakieś konkretne kwoty, jeśli nie mówimy o konkretach, lecz bardzo ogólnie o kompetencjach (nie wiadomo jakich) na dość wysokim poziomie (też nie wiadomo co to znaczy).

Zostaw merytoryczną opinię o EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.

EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.