Frutti Art

Kraków

Opinie o Frutti Art

wegetarianka

Witam ,odnosnie galerii krakowskiej, brak elementarnej uprzejmosci, np. dziekuję ,zapraszamy. jezyki obce to abstrakcja, nie potrafią się nauczyć 10 słów po angielsku. Stoisko estetyczne,ale pracownice pozostawiają wiele do życzenia.....zwłaszcza taka nadęta z wąskimi ustami, (pewnie i waskie horyzonty )sprzedaje jakby łaskę robiła...:). współczuję szefowi, za toki dobór pracowników, siedzą na tych telefonach i pewnie z Putinem piszą :)

użytkownik zarejestrowany

druh
użytkownik zarejestrowany

zarobki są tak duże. .. że tak jak zauważyłeś od miesiąca nie ma ciągle wystarczająco dobrego kandydata który byłby zianteresowany tą ofertą na kasjera

stały klient

pozdrawiam naburmuszoną panią kierownik jakby była tam za kare

wdzięczny pracownik

Frutti Art! Super firma, extra warunki i rewelacyjne zarządzanie. Zwłaszcza dla tych, którzy lubią szefów zmieniających zdanie co 5 minut, niedouczonych managerów i maks bałąganu. Niby mają aspiracje do bycia McDonaldem - ulubiony zwrot prezia - ale zielonego pojęcia o biznesie. Pracowalem w tym chaosie parę miesięcy i odchodziłem z ulgą. Absolutnie nie polecam - chyba że jako szkoła przetrwania

Zostaw opinię o Frutti Art - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frutti Art