STALESIA Sp. z o.o.

Opinie o STALESIA Sp. z o.o.

traaaper

Moim zdaniem jest to dobra firma. Jak najbardziej polecam pracowanie tam. Warunki w porządku, nie miałem problemów jak te opisane w innych opiniach tutaj, ani nie slyszałem żeby ktoś miał. Polecam się przekonać samemu.

studiująco -pracująca

Praca dobra i satysfakcjonująca jak się człowiekowi chce pracować i przykładać. Nie jest źle, ja na przykład studiuję zaocznie i pracuję w Biga i radzę sobie całkiem całkiem. Z wolnym w pracy też nie ma problemu pod tym względem..

AnnaB12

A ja pracuję i sobie chwalę. :)

@AnnaB12

Zobaczymy jak długo będziesz sobie chwalić ...

czaruś

@Lola skoro zwalniają, to na pewno muszą mieć powód. Nie wierzę, żeby zwalniali i musieli szukać następnych. A oferty teraz mają, np. na pracownika monitoringu.

Grafik

Najpierw zadzwoniła Pani czy chce rozmowę online. Zgodziłam się. Podczas rozmowy dano zadania rekrutacyjne z limitem czasu, który zupełnie był nieadekwatny do ilości zadań. Ledwo zdążyłam cokolwiek zrobić, jednak zadzwoniono, że zapraszają mnie do kolejnego etapu, który już się nie odbył. Stanowisko z opisu przypominało bardziej osobę od wszystkiego niż stricte grafika

Na rozmowie zadano mi pytanie o prawo jazdy. Odpowiedziałam szczerze, że posiadam, ale nie mam auta. Jak przyszło mi przyjechać do Krakowa Pani była w wielkim szoku, że polegam na komunikacji zbiorowej i okazuje się to dla nich problemem

Lola

Ja ci powiem, co dokladnie jest nie tak: Zwalniaja ludzi bez powodu, od tak :) i juz.

MONIKA

moze za bardzo przesadzasz

AGrv

cała prawda ,zgadzam sie ztoba kolezanko.

owocowa

K pytał o pracę w biurze w Krakowie. To jest różnica. Osobiście znam kogoś kto tam pracuje całkiem długi okres czasu i chwali sobie. Z resztą nie on jeden... Oczywiście, praca jak każda wymaga zaangażowania i chęci do pracy.

K

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o dziale marketingu Stalesia? Bo widzę, że niestety poprzednie opinie zostały skasowane... :/

elkos

Z tego co widać to w firmie nie specjalnie można liczyć na wsparcie ludzi dookoła. Jako osoba młoda zastanawiałem się nad jakąś ofertą pracy, która pomogłaby mi trochę zdobyć doświadczenia i pomogłaby wypłynąć na szerokie wody. Teraz już wiem, ze w Stalesi raczej nie można liczyć na to, że ktoś ci pomoże się odnaleźć.

basia
@elkos

Z tego co czytam mam takie samo zdanie a szkoda :( też chciałam aplikować do Stalesi ale chyba zrezygnuje.

nieznany

niezle sie bawicie w podpisywanie sie kogoś imieniem,gratuluje inteligencji,a może jednak głupoty..WY MYŚLICIE ŻE FIRMA WAM UWIERZY ŻE AKTUALNE PRACOWNICE PISZĄ TAKIE TEKSTY I SIE PODPISUJĄ POD TYM,JEDNAK TO NIE INTELIGENCJA INO GŁUPOTA

KAWI
@nieznany

A TY NIBY PODPISAŁEŚ SIĘ PRAWDZIWYM IMIENIEM!!!!

oj biedni pracownicy każą wam w pracy pracować... nie chcą płacić za siedzenie i picie kawy hehe. nie podoba sie to idzie to innej pracy a nie wymyślacie problemy, to sie juz robi śmieszne. takie bzdury tu są wypisywane ze szok. owszem dział monitoringu jest, ale jak ja bym miała firme też bym takim pracownikom jak niektórzy nie ufała... rob to co masz robic, za cos płacić muszą chociaż mam wrażenie że niektórzy by chcieli mieć zapłacone że łaskawie przyczłapią do tej pracy... przestańcie marudzić bo praca jest ok, a jak się nie podoba to polecam portale na którychz najdują się ogłoszenia o prace, ogłoszeń tam jest do groma. wypłata zawsze na czas, atmosfera dobra, kierownicy super a menadżerki tak samo więc nie wiem o co wam chodzi. idzcie pracować gdzieś indziej to zobaczymy jak wam sie będzie pracować. pozdrawiam

kawi

Hm................ i chyba masz racje niestety!!!!!:(

haha nie jestem menadzerką ale dzięki za tytułowanie. jestem pracownikiem, i uwierz mi ze naprawdę tak myślę ;) praca jest fajna, wiadomo trzeba pracowac bo za darmo umarło. pozdrawiam zadowolony pracownik bigi ;d

;)
@pracownik

Hej , na jakie umówię pracujesz ? Przysługują wam jakies socjalne albo cos .?

Szatan

Kierownik -dlatego nigdy nie awansujesz z rzadnej firmie-język z rynsztoka

Asia

Biga jest ok, niech mi ktoś powie, że kiedykolwiek spóźnili się z wypłatą wynagrodzenia? Nigdy, a praca jak to praca fizyczna- każdy wie na co się decyduje:)pozdrawiam

MONIKA
@Asia

i tu przyznam racje :)

jaaaa

Wszystko co napisałaś to oczywiscie prawda ale taki jest regulamin i takie firma ma zasady

oj,oj ty taka prawdziwa hahahahhahha

nieznany

widze ze teraz kazdy podpisuje sie zamiast swoim imieniem to kogoś innego,napiszcie naprawde jak sie nazywacie a nie boicie sie ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????kazdy niby jest nieznany a te osoby które zostały zwolnione podpisują sie pod te które do tej pory pracują i myśla że jak ktoś przeczyta to z stalesi to pomyślą ze to on jak dzieci

jola

ja tez pamietam rok temu tez tyle gdzies wziełam to bylo 2 moze trzy razy teraz mam ten 1000 zł i jestem zadowolona,a tak jak powyżej jest napisane to sie zwolnijcie narzekocie to po co marnujecie czas w bidze niektórzy to lubią tak jak jest i wystarczy tyle ile jest trzeba sie cieszyc ze sie ma prace w tych czasch a nie ino narzekacie co druga osoba tu narzeka,ale rozumiem kazdy ma swoje zdanie na które może sie wypowiedziec,ale z tego co czytam to ino sa krytyki a nieuwazacie ze pozytywy też są tylko ich niezauwazacie albo niechcecie zauwazyc

Nika

Praca w bidze to była moja druga praca w życiu, miałam jakieś 19 lat. Dostałam wtedy za czerwiec jakieś 1300 zł, było super, mam inną pracę ale cały czas odwiedzam tam dziewczyny pozdrawiam:)

Kamila

Do Oli; Masz dwadzieścia lat to zarobki na pewno będą ok.Atmosfera wcale nie jest taka zła, wszystko zależy na jaki sklep trafisz... i do jakiej kierowniczki:) jak wszędzie

Zostaw merytoryczną opinię o STALESIA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w STALESIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STALESIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALESIA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALESIA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STALESIA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALESIA Sp. z o.o.