Opinie o Pro-force Ltd w Leeds

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pro-force Ltd. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pro-force Ltd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-force Ltd w Leeds

zbieraczka

Również zjechaliśmy z Leeds CUDEM ! Odcinają godziny, nie płacą za nadgodziny, superwisor jest agresywny, drą się, przeklinają, wyzywają. I co do przerw poprzednik ma rację, na 12h pracy jest jedna przerwa 5 minutowa. Dodatkowo jest zakaz picia wody i posiadania przy sobie czegokolwiek w innym wypadku jak zobaczą, że trzymasz na wózku wodę, bluzę zwalniają... ! W tym upale zmuszona byłam pić po kryjomu wodę wypływającą z doniczek bo myślałam, że zemdleję ! Brak słów. Poszkodowanych proszę o kontakt (usunięte przez administratora). Nie mamy zamiaru tak tego zostawić !

Mateusz

Ja jestem umowiony na wyjazd 16 lipca ktoś jeszcze jedzie w ten dzień ???

asia

wszystko zalezy na jaka farme trafisz i ile jest akurat pracy

Płaca normalnie w czwartki z kolegami idziemy do bankomatu żeby już 1 minutę po północy wybrać kasę z bankomatu w w piątki są zawsze przelewy i żeby kupic browara :).bo człowiek nie koń napić się musi i zaprawic przed weekendem.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pro-force Ltd spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Natalia

Z kontami to działa tak, ze masz wybór- jeśli się stresujesz i nie chcesz sam iść do banku to możesz założyć barclaycard tylko ze świeża to płaci około 10£ ( to zabiera bank) za usługę bo to bardzo wygodne i nie musisz tracić dniowki żeby iść do banku i założyć konto więc się w sumie opłaca,płacisz 1 £ miesięcznie za utrzymanie konta karta jest ważna 12 miesięcy i potem samoistnie wygasa nic Cie nie obchodzi.Placisz 1£ za wyciąganie kasy z bankomatu ale jak płacisz za zakupy(bo to visa także i w Polsce możesz płacić i wyciągać kasę) to wtedy za friko.Osobiscie polecam samemu pójście do banku bez większych problemów zakładają w większości przypadków nic nie płacisz za utrzymanie konta i często jest to visa więc luz ,jedyne co to jest to trochę zobowiazujace bo nie możesz poprostu zostawić i wyjechać do kraju bo cię mogą scignac i jak wrócisz następnego roku na sezon to mogą żadne banki niechciec Ci założyć.

Witam . Mianowice mam zaniedłgo wybrac sie z tej firmy do pracy w nagli i mam kilka pytan dotyczac tej firmy . Ucziwie placa ? nie oszukuja ludzi ? zakladaj konta w banku ? i jak to mniej wiecej wyglada (usunięte przez administratora)br />

grzegorz

Albo chciało ci się pracować albo jesteś pod kogoś z tej firmy podstawiony i gadasz takie głupoty !!!!! że się dobrze pracuje

Żenada

Bartek ty się lepiej zastanów nad wydatkiem 450 pln. A za co wrócisz???

Żenada

Pozdrawiam (usunięte przez administratora) tę kobietkę z Agri-Fresh, co mi obiecuje od miesiąca wyjazd ale jeszcze nie wie chyba gdzie ma mnie wysłać bo na maila nie mogę się doczekać odnośnie wyjazdu. Najpierw Biała Wyspa, potem Makins. Ci ludzie nie żyją w realiach... szkoda gadać. ŻENADA.

qcyk83

Hej.Walsnie sie dowiedzialam ze moj brat jest od wczoraj od poniedzialku 24czerwca2013 w CZARTHAM i dzis sie dowiedzialam od siostry ze dostala nieprzyjemnego smsma od niego "ze spartanskie warunki" Ja obecnie siedze w Niemczech, bo moj chlopak pracuje tu. Po rozmowie brat nie chcial mi nic pozytywnego przekazac bo inni ludzie to by slyszeli, ale gdyby bylo ok to by sie chwali, tak wiec moim zdaniem nie ruszałabym tego tematu . Teraz prosi mnie zebym skontaktowala sie z kolega ktory mieszka okolo 3h od niego. Hmmm ciekawe czemu??!! Ja zawsze bylam tego zdania ze nie ruszylabym sie zagranice do jakiejs niby pracy , to musi byc 100% praca a nie akord w ciemno. Z reszta chlopak pracuje przez Polskiego pracodawce gdzie siedziba znajduje sie w miescie zamieszkania i z reszta ta firma juz dlugo dlugo prosperuje i ja sama nawet nieraz pracowalam dla niej (co prawda w tym samym miescie, ale wiem ze jest wyplacala)

Bartek 88

witam dziś dostałem propozycje wyjazdy 2 lipca do Anglii ale nie wiele informacji na ten temat na truskawki wiecie co to za farma ma być wo gule napisali mi ze bilet 450 zł chciałem się dowiedzieć czym oni ludzi wiozą busem czy autobusem i gdzie trzeba bilet zamówić pozdrawiam

krankis

Elo, jestem ciekaw całej tej pracy, jedni mówią że ma być 8h przez 5 dni a drudzy mówią że 6,5h przez 6 dni. Takie info otrzymałem przez telefon ciekawe co będzie na miejscu, domki podobnież z łaźenkami, kuchniami w domkach.Ja jadę 2 lipca ale jeszcze się zastanawiam. krankis@o2.pl jak by ktoś miał jakieś info niech pisze na maila.

bylemwidzialem

spotkania nie ma w katowicach bedzie w piatek w sochaczewie ja jade

KAMIL88

Witam planuje wyjechac 02.07.2013 do Leeds, może ktoś napisac jak tam jest????

MIROSLAWA

WITAM mam 50 lat i mam zamiar wyjechac tyle tylko ze chcialabym sie czegos dowiedziec na temat tej pracy mianowicie ZBIERANIE POMIDOROW.czy jest moze ktos kto tam jezdzil i jedzie potrzebuje konsultacji by nie okazalo sie ze to wyzysk a nie praca. [usunięte przez moderatora]

Paweł 2013

ludzie a powiecie jak jest z wypłatami w tej firmie płaca tyle ile się należy

Obiecanki

Nieporozumienie kwalifikacje przeszedłem i co ? i nic mają tam strasznie namieszane nic nie wiedzą kto jedzie kiedy itd.. Naprawde odradzam

super flay

ja tez mialem jechac 28, i tez nie wiem co o tym myslec. ale ta firma dziala od lat wiec chyba sa rzetelna firma.

pablo

Ja miałem jechać 28.05 ale dziś dostałem maile że wyjazd jest przełożony na od 2 do 3 tygodni później. Nie wiem co o tym myśleć czy czasami nie robią nas w konia

dave

do mnie dzis dzwonili ze moge jechać 14.05 więc sie zgodziłem, tylko jakos do tej pory nie przysłano mi zadnych konkretnych info

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-force Ltd - Leeds

Pro-force Ltd