Opinie o CAMEL w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CAMEL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w CAMEL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAMEL w Poznań

dawid Nowy wpis

Czemu żenujące @ooo właśnie spoko ze strony firmy bo możesz zdecydować po tych 3 miesiącach czy to dla ciebie i zobaczyć czy jesteś az tak dobry żeby opłacić wszystkie składki

Ooo Nowy wpis

takie czasy........ na początek umowa zlecenie na 210 brutto przez trzy miesiące a później ewentualnie jak Ci sie tak bardzo to podoba to działalność tak teraz jest w tej branży! Takie czasy nastały......a co Ty jesteś koń wyścigowy, tak siebie traktujesz;hmmm żenujące!

Ooo Nowy wpis

to nie produkcja by mieć godzinówkę, w tej branży jest np.200zł brutto i ew,jak jest premia reszta pod stołem. Tak ma wiekszość

ooooo

a o jakiej podstawie mówimy przy umowie zlecenie???

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CAMEL, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

kip

a jesteś handlowcem i czy masz uprawnienia na Babcio autobus??????ha hah ha

Jooo

Ameryke odkrylas/les.......!!wysokość diet jest ustalona ustawowo,wiec po co takie durne stwierdzenie,jak wszedzie?? na logike- inna nigdzie nie bedzie ludzie kochani!!!czytajcie Dziennik Ustaw chociażby.Poz

Jooo

Diety?? spoko nie wzbogacisz sie na nich!!! Widac,ze nie jestes z branzy...dzienna 35zeta!

do potencjalnych kandydatów

a to numer camping zamiast noclegu w hotelu.Ludzie jest soc takiego jak dieta i to sie nalezy podczas wyjazdu jak przysłowiowa zupa.A szanowni panowie K.chcąc zaoszczedzic pakuja was do przyczepy.prawda jest taka,ze panowie K.w wielu hotelach w Polsce nie są mile widziani a po drugie ciecie kosztów.Dlatego babcio bus,i teraz przyczepa......boki zrywac!!!AAA i cudawna MATA z kabelkiem tylko kto o tym wie???

Charls

To jakaś żenada !! Na rozmowie o pracę pseudo szef proponuje 1000 zł podstawy i nocowanie z pozostałymi osobami z grupy (grupa mieszana ) w jednym camperze gdzie jak sam mowił wszyscy razem sobie gotują itd.Poza tym trzeba biednym babcią wciskać jakiś tandetą matę za około 4 tyś zł.Porażka,totalny wyzysk!! Pozdrawiam wszystkich

pic

Coś Ci się pokiełbasiło......spedytora międzynarodowego??? Chyba,że bacio-busem podbijaja Wegry albo,,,,Rosje ha hahahaha

pik

Dokładnie Dominuku,pracuje cała rodzinka i kazdy z nich sepi na pracowniku,bo kazdy z nich to golec . A rekrutacje przeprowadza pracownica z biura,ktora nie ma pojecia na czym ta praca polega,bo przeciez nigdy na babcio busie nie była.Tak dokladnie nazywa te prace/akcje maty WIELKI SZU.jk

kasia

A zatem w camelu bez zmian kompletny brak organizacji wszystko i najlepiej wiedzący marcinek i król ściemy właściciel

pik

Akcja kup Pan mate do bani. Firma typowych ściemniaczy z sprzed 10 lat,prorodzinna babcia,tatuś,synek i....córeczka choćby!Przy rekrutacji pada stwierdzenie,iż ludzie pracują tutaj po dwa dni,bo taka specyfika.Totalny brak profesjonalizmu!!!!i brak chętnych do pracy.....

urban

wszystkie negatywne a zarazem prawdziwe opinie usunięte zdecydowanie nie polecam wiem byłam pracowałam

Eryk

Hej, moze ktos napisac w jaki dokładnie sposób dostał się do pracy w Camel? Bowiem interesuje się firmą, nie wyglada to z zewnątrz tak najgorzej, jednakże mam problem, by znaleźc jakiekolwiek ogłoszenia pracy od firmy. Jedyne co znalazłem, to jakas asystentka i ogłoszenie jest nieaktualne. z góry dziękuję za pomoc.

Iza

hej gdzie mozna zanieśc cv by sie dostac do camel w poznaniu?

RV

zero konkretow - ile sie tam zarabia podstawy i jak wyglada umowa, ile trzeba pracowac? konkrety, a nie jakies gadki typu "ja ostatnio zarobilam 2-3tys, ale podstawy nie ma, kto nie sprzedaje nic nie zarabia" bo to wyglada na kant

A może nie wszyscy pracujący w tej firmie powinni tam pracować ? Podam przykład: dziś koleżanka zaprosiła mnie na spotkanie z tej firmy. Kiedy do niej telefonowano, aby ją zaprosić na pokaz, stwierdzono, że może zaprosić nawet 4 osoby. I to była jedyna informacja ! Przejechałam pół miasta, by zdążyć na 14-tą na spotkanie. Przywitały nas 2 młodziutkie panie. Jedna z nich spytała, czy możemy korzystać z urządzeń na prąd. Ja nie mogę, bo mam stymulator serca. Poinformowałam o tym. Ta pani powiedziała, że MAM WYJŚĆ Z SALI. Chciałam zostać i popatrzeć, ale definitywnie mi nie pozwolono. Panie nie chciały też podać nazwy firmy. Zrobił to dopiero młody pan, do którego jedna z pań powiedziała, że MA NAS WYPROWADZIĆ (bo koleżanka zrezygnowała). Dostałyśmy od niego po pudełeczku kremu do rąk (to miał być niby zestaw kosmetyczny !!!), abyśmy nie były rozżalone. Jestem zbulwersowana, jak nas ta młoda potraktowała !!! Jak można kogoś zapraszać na pokaz, a potem wypraszać ????!!!! Takie rzeczy trzeba załatwić już przez telefon. Starsze osoby nie powinny się niepotrzebnie fatygować. Rzecz miała miejsce dziś 2 VII 2014 r. w Grudziądzu.

ALEX

jaka podstawa? w tej firmie nie ma czegoś takiego.

Zostaw merytoryczną opinię o CAMEL - Poznań

CAMEL
2.9/5 Na podstawie 85 ocen.
  • os. Przemysława 26/26N
    61-064 Poznań