Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit

Gdańsk

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit

kopos

Krzykacz
@kopos 16.05.2016 21:36
Większość ofert pracy jakie oferuje ta firma to na stanowiska pracy fizycznej, ale są dobrze opłaca i z umową o pracę...

Zatrudnienie na dzialalnosc a nie umowa o prace.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit