Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit

Aktualność
Dzień dobry :)

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie Ruroserw.

Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz pojawiający się na portalu. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, bo wierzymy, że pokazuje ona obszary, nad którymi warto pracować. Dzięki Wam zmieniamy się na lepsze jako pracodawca.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne prosimy wysyłać pod adres biuro@ruroserw.pl, abyśmy mogli je dokładnie zbadać.
Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Pozdrawiamy,
Ruroserw

Ostatnio dużo zmienia się na lepsze. Lepsze warunki pracy, lepsze wynagrodzenia. I jest ciągle praca !!! Oby tak dalej

Co za brednie.

Człowiek Nowy wpis

Brygadzista na prace rurarsko-ślusarskie to jaką ma umowę pracując na statkach i w polskich portach? Tutaj już oczopląsu dostaję, każdy co innego pisze, a na koniec jeszcze, że właściciel daje każdemu inne warunki. Może ktoś na rurach robił, to zna stawkę?

Szukają Konstruktora, ale już nie wiem, co robić, aplikować czy nie? Trochę tu sprzeczne opinie dajecie niestety. Może ktoś pracował akurat na tym konkretnym stanowisku i da znać co i jak? Co z tą umową wreszcie? Bo w ofercie piszą, że do wyboru są różne formy, ale wiadomo, że uop by było najlepiej dostać. Jakie widełki aktualnie oferują? Kiedy ostatnio mieliście jakieś podwyżki?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam byłem na rozmowie ten gość jest oderwany od rzeczywistości

Mohikanin

Pracowałem tam kilka lat. Dostałem umowę o pracę i wszystko było w tym temacie tak jak być powinno. Powiem tak- jeśli ktoś ciężko i uczciwie pracuje to ma tam dobrze. Trzeba być fachowcem i po prostu pracować a nie tylko ,, być,, w pracy i wtedy jest się docenionym.

@Mohikanin

To od początku miałeś uop czy dopiero po jakimś czasie ją dostałeś? A jak ktoś ma chęci i jest uczciwy, ale umiejętności trochę gorsze to firma wtedy stawia na takiego pracownika? Umożliwiają przyuczenie?

Rysiek Nowy wpis

Tak, fakt wstawałem bardzo wcześnie, ale pracoeało się dobrze. Byłem jednym z tych, którzy mieli umowę o pracę. Pozdrawiam starą ekipę z Carboneras, Aveiro, Majorki, Savony i Panamy.

@Rysiek

A inni jaką mieli umowę? Reszta była na zleceniu? Wspomniałeś o wczesnym wstawaniu. Na którą się tu chodzi do roboty? Zwykle 8 godzin czy dłużej?

Kornela

Na jakiej umowie w takim razie się pracuje, skoro nie macie ani urlopów ani benefitów? Na zleceniu? Po jakimś okresie jest chociaż możliwość przejścia na uop? Mój tata chce podejść do firmy zagadać o prace tokarza, ale no co jak co, to głównie mu o stabilność zatrudnienia chodzi. Pracuje ktoś z was jako tokarz, lub pracował i da znać co myśli o stanowisku? Tak bardziej szczegółowo bym prosiła?

XYZ
@Kornela

Jeśli tata jest zainteresowany pracą, to musi się zgłosić do właściciela i w trakcie rozmowy dowie się wszystkiego w sprawie swojej pracy. Musi być osobiście, bo właściciel każdemu kandydatowi oferuje inne warunki. Może akurat spełni wymagania i oczekiwania Twojego taty. Powodzenia

Denis
@XYZ

O to ciekawe, że każdy ma inne warunki. Z czego to wynika? Jakieś konkretne jeszcze pytania i testy potencjalnego kandydata są przez pracodawcę robione? Chcę się dobrze przygotować stąd moje pytania. Lubię wiedzieć dużo przed :D

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit poszukuje osoby na stanowisko Tokarz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Maniek

Tu trzeba powiedzieć każdemu że kobiety więcej na kasie w biedronce zarobią niż w tej firmie. One mają chociaż normalne ulopy Może kiedyś prezes zrozumie że ludzie też chcieliby godnie żyć.

Zuzanna
@Maniek

Normalne urlopy? To ile dni urlopowych oferuje firma? Z tym wynagrodzeniem to mnie zaskoczyłeś :/ Chodzi o minimalną krajową? Firma oferuje chociaż jakieś inne benefity?

@Zuzanna

Żadnych urlopów nie ma w tej firmie i żadnych benefitow. Działalność Obudź się kobieto

Byłem a rozmowie ten właściciel jest oderwany od rzeczywistości chce fachowca a grosze chce płacić... Przelicza stawki godzinowe pyta się o ZUS snuje jakieś historyczne opowiesci

Gabriela
@Nowy

Opowiedz jak dokładnie przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. O co dokładnie pytał jeżeli chodzi o ZUS oraz jak przeliczał stawki godzinowe, bo to trochę nietypowe zachowanie. Fajnie by było jakbyś przytoczył chociaż jedną "opowieść historyczną" tego właściciela, którą opowiedział na rozmowie.

@Gabriela

Kazał liczyć ile na godzinę wyjdzie na umowie o pracę potencjalnemu pracownikowi... Snuł opowieści o historii Polski nic to nie miało wspólnego z potencjalną pracą... Byłem na paru rozmowach ale czegoś takiego nie widziałem

Marzena
@Nowy

Przynajmniej oryginalnie było ;) A tak poważnie, to podano na rozmowie dokładną kwotę wynagrodzenia i na jakim stanowisku?

Tomasz K.

Nie polecam pracy w tej firmie. Niski poziom kultury, niskie standardy zatrudnienia, nieslownosc. Ryzyko wypadkowosci bardzo duze. Sa lepsze firmy ktore lepiej dbaja o pracownikow i o BHP.

(usunięte przez administratora) no dobra to zrobimy to troche inaczej Bartek to porażka i ludzi traktuje jak ś-m-i-e # ci Jak on się zmieni to tylko na gorsze. To facet od czarnej roboty

Sławek
@Andrzej

od kiedy "Andrzeju" podziękowaliśmy tobie za współprace jest mniej reklamacji, atmosfera w firmie lepsza a robote robimy dwa razy szybciej i dwa razy więcej, szkoda że tak długo zabawiłeś u nas.. twoja pensja poszła na podwyżki dla nas

Niech będzie Andrzej
@Sławek

Takim jak Ty dadzą 50 groszy do stawki i głupiejesz do reszty. Za złotówkę więcej to pewnie brata byś sprzedał I tak to jest. Gdyby w tej firmie była solidarność to szefuncio nie miałby wyjścia i musiałby ludziom płacić odpowiednie pieniądze . No ale są tacy jak Ty "Sławku" co paluszek u ludzi z góry trzymają głęboko w ......... i nigdy nie będzie dobrze. Nie przejmuj się i wszystkiego dobrego dla Ciebie. Tacy ludzie też muszą być na tym świecie.

Niech będzie Andrzeeeej
@Sławek

Takim jak Ty dadzą 50 groszy do stawki i głupiejesz do reszty. Za złotówkę więcej to pewnie brata byś brata sprzedał I tak to jest. Gdyby w tej firmie była solidarność to szefuncio nie miałby wyjścia i musiałby odpowiednie pieniądze ludziom płacić No ale są tacy jak Ty "Sławku" co paluszek u ludzi z góry trzymają głęboko w ......... i nigdy nie będzie dobrze. Nie przejmuj się i wszystkiego dobrego dla Ciebie. Tacy ludzie też muszą być na tym świecie.

Klimek
@Sławek

Jakie reklamacje? Tam wszystko farba i silikon ???? Odbiory ida bo w lape idzie a o reklamacji nie slyszalem nigdy. Podwyzki? Z 23 na dzialalnosci na 23.40?;D

@Klimek

No jak mogłeś o reklamacji nie słyszeć skoro podobno obsługują? ;p A z tymi podwyżkami to Ty tak serio?

Spawacz TIG

Dzień dobry. Firma zatrudnia spawaczy Tig?

TiG
@Spawacz TIG

To jak przyjmują na metodę tig czy nie?? Bo też jestem zainteresowany Jakie stawki ?

@TiG

Przyjmują. O stawkach musisz sam rozmawiać z właścicielem

Spawacz
@Spawacz TIG

Szukają cały czas, bo przy tej rotacji nie ma komu robić. Jeśli lubisz pracować charytatywnie to jak najbardziej się tam zgłoś :) Stawki w porównaniu do innych firm są TRAGICZNE.

@Spawacz

stawka moze 24 zł na działalności wyrwiesz. nie polecam

Weronika
@montekarlo

A możesz mi napisać dlaczego nie polecasz ? Mam pytanie czy ta firma zatrudnia na umowę o pracę? Mąż szuka pracy aktualnie i chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda? Czy Ty pracujesz u nich ? Dzięki

@Weronika

Pracowalem. I to byl moj blad. Maz na dzialalnosci dostanie 23 zl, zrobi 200 h, 4600. Odejmij 1800 oplaty dzialalnosci i 8% podatek.2200 oplat.masz 2600 za 200h! Wychodzi 13 zl na godzine na reke.nie masz urlopu i ł4 pamietaj o tym. Niech idzie do innej firmy bk tu sie robi wszystko.montuje, spawa, nosi, kieruje autem. Na budowie gdzie masz lzej placa po 25zl na reke.nawet na kostce z metra jak robisz to na poczatku 30/40 zl na h wyjdziesz ale tu ta stawka to kpina za tak ciezka prace.

Brygadadzista w techmeco
@Spawacz TIG

Ja u was sobie dorabiam bo pracuje w techmeco w pruszczu i sobie chwale

@Brygadadzista w techmeco

A na jakiej umowie sobie dorabiasz jeśli można wiedzieć? Bo przeczytałam właśnie ten opis o tym, że podobno na własnej działalności się to nie opłaca tutaj pracować.

Klimek
@Brygadadzista w techmeco

Super z ciebie specjalista jak u rysia dorabiasz. ???? Dorabiac mozna w lotosie offshore a nie w tej firmie... Moze marzy ci sie robic w techmeco bo z tego co wiem brygadzisci sobie rak tam nie brudza i maja ogromne pensje a w ruro nie ma nikogo kto dorabia.

Czy rotacja pracowników w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit na Tokarz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 30 marca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Ruroserw

Rotacja na stanowisku tokarza rzeczywiście jest u nas dosyć duża i wynika głównie z tego, iż zgłaszający się kandydaci nie spełniają naszych wymagań

Józek

Teraz jak nie ma Arka to strach myśleć co dalej będzie. On zawsze stawał murem za pracownikami. To był gościu z klasą. Zawsze każdego szanował i nigdy nikim nie gardził.

Gibuś
@Józek

Gdzie jest Arkadiusz?

@Gibuś

Dał sobie spokój i się zwolnił. Wyjechał z Gdańska. Z tego co wiem to firme swoją otworzył

Petarda
@Józek

no coż, ochronka się skończyła? trzeba było zacząć pracować? boli?

Beznadziejna firma. Kiedy się zatrudniałem w 2020 roku prezes zaproponował mi 20 zł na godzinę na działalności gospodarczej,obiecując systematyczne podwyżki.Gdzie trzeba jeszcze z tego opłacić samemu ZUS,Skarbówkę i księgową.Zgodzilem się bo w tamtym czasie nie miałem wyjścia. Minęło półtora roku i zero podwyżki.W 2021 roku zarabiałem wciąż 20 zł na godzinę na działalności gdzie taka stawka jest stawką głodową by utrzymać rodzinę. Dostaje kasę w ramach tarczy covidowej tylko że wszystko do swojej kieszeni. Nie polecam

20 zł na dg ???? Bez obrazy ale chyba jaja sobie robisz.

Montekarlo

Po co Ci ksiegowa? Wpis w ksiazeczke robisz sobie w 3 miejsach, suma, podatek, suma. Chyba masz kalkulator by odjac 8%? Przelewy zus i us robisz sam z konta firmowego i tyle. Prosciej niz przelew zrobic i 150 w domu zostaje na flaszke

Hanna

Ta umowa na działalność gospodarcza to był wymóg właściciela firmy czy Twoja propozycja? Jak zaproponował te 20 zł na godzinę to poza obietnicą podwyżki mówił/sugerował że może być kiedyś umowa o pracę?

@136

poważnie, takie stawki tam są, 25 masz jak masz kilka lat stażu. a obok firma daje 50 zł na DG na dzien dobry i nie ma ludzi

@montekarlo

Tamta firma, co daje więcej nie ma ludzi czy źle zrozumiałam z tego zdania?

@Julia

Dokladnie, firma obok placi ponad 2x tyle

@Montekarlo

To czemu lawinowo nikt tam do nich nie przechodzi? Czy jednak już to zrobili? No bo to ma logiczny sens skoro 2 razy więcej no szanujmy się

Gdyby był Arek to byłoby inaczej. On zawsze miał szacunek do pracowników Bartek to porażka i ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) Ale za dużo wie i jest nietykalny Postawcie się wszyscy to Szmit będzie musiał wam zapłacić Co do syna prezesa to lepiej byłoby jak Ojciec dawał by mu zamiast przyjścia do pracy pieniądze na lody albo zatrudnił go gdzieś w wesołym miasteczku . Wtedy by się chłopak nie męczył

23 zl 141/111/136 na dg chyba pijany jestem i o tym nie wiem albo na oczy mi poszlo i nie widze dobrze co czytam

montekarlo

jak chcecie zmienić coś w firmie na lepsze to zaczynajcie a macie co zmieniać: ukróci chlanie starych wyjadaczy co pracują dłuższy czas! dać normalne stawki min 35-40 na działalności, jak to możliwe że inni firmy płacą i 55 zł na DG a wy tak mało? FIRMA RUROSERW MA OPINIE NAJDROŻSZEJ W TRÓJMIEŚCIE a więc macie skąd zapłacić. skąd wiem? bo mój obecny szef miał wam dać zlecenia ale jak wyceniliście to się za głowe złapał bo tyle nawet armator Mu nie płacił ile wy chcieliście. i te narzekanie prezesa jak to 5 zł zarabia a dobrze wiemy że 5 jest ale ile zer potem? tego już nikt nie odpowie. podejście bartka do pracowników jakby byli na jego utrzymaniu i bardzo mu zbędni. on ma być kierownikiem produkcji czy swoje humorki pokazywać? Arkadiusz jest jedyny normalny w tej firmie który zna swoją robote i ją robi nie angażując swoich humorów w zarządzanie- szacun ziom. syn prezesa nie jest szkodliwy bo każdy w firmie wie co to za komedia, chciałbym być na jego miejscu mając tak rozwieniętą firmę ojca i takie możliwość, dziś byłbym milionerem. dzis na stoczniowych klimatach nie ma dobrych firm, w każdej coś kiepsko działa ale MY sami do tego dopowadzamy. trzeba sie uderzyć w pierś, porada dla RS jest taka, płacić normalnie rynkowe stawki oraz mniej narzekac w biurze i zgasić uśmiech bartkowi przy wyganianiu ludzi do domu jak przychodza zmęczeni poprzednim dniem 14 h w pracy na wysokich obrotach. plusy firmy są też. ciągła praca, obiady jak robisz dłużej, możesz prywate odwalić jak się dogadasz z kim trzeba :) i można pić jak pijesz ze starymi wygami. przy okazji można zwiedzić muzeum motoryzacji i pojezdzić wynalazkami nie z tej epoki. polecałby do pracy gdyby stawki były rynkowe, reszte da się pominąć.

Gibuś

Czyli ile? Dzis na stoczni ponizej 50 zl nie oplaca sie pracowac

@Gibuś

Może się nie opłaca, ale napisz w takim razie, kto tyle płaci. Chętnie się tam zgłoszę

Kozidrak
@123

Taa u Rysia się zmienia jedynie jego stan portfela samochody i domy a u Ciebie jedyne co to ile zostało do 10

Monter
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit

Wystarczy wejść na pierwszy lepszy portal z ogłoszeniami i poniżej 40 zł na godzinę to ciężko znaleźć pracę (chyba że w Ruroserwie). Także jeśli ktoś się zna na robocie to 50 zł na spokojnie da się "wyciągnąć". Wyjdźcie w końcu ze swojego świata, przestańcie słuchać bajek od Ryszarda a zobaczycie jak płacą inne firmy.

Bo to nie prawda

Co za brednie.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Prac

W naszej firmie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników, których koszty pokrywa Właściciel. Umożliwiamy uzyskanie certyfikatów dla spawaczy, uzyskanie uprawnień budowy i odbioru rusztowań i inne potrzebne w działalności firmy. Istnieje też możliwość ciągłej pracy pod okiem specjalistów z długoletnim doświadczeniem co pozwala na podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wasyl
@Prac

Tych bzdur czytać się nie da. Szkolenia hahaha A nawet jak już zrobicie to wszystko ląduje u prezesa w szufladzie Nikomu tego nie dajecie i dacie nigdy do ręki.

@Wasyl

A Ty byś chciał mieć szkolenie za darmo w godzinach pracy, po szkoleniu dostać świadectwo i uprawnienia do ręki . Następnego dnia mówisz do widzenia i jesteś zadowolony. Wybacz, ale frajerów już na świecie coraz mniej. Zapłać za to szkolenie, to tego samego dnia dostaniesz świadectwo.

Rudix

zostało mi zaproponowane 23zł/h na działalności gospodarczej, co jest głodową stawką która ledwo starczy na przeżycie, zatrudniony jako spawacz TIG, zrobili ze mnie tragarza, do starych zardzewiałych filtrów na statku. Mówiłem, że spawam tylko TIG i najlepiej rury. To dali mi 111 i 136 do spawania. brak zabezpieczeń, ciuchów roboczych. Do przełożonych nie docierają informacje. Popędzają przy pracy, syn prezesa to (usunięte przez administratora) który nie pozwala wyjść na przerwę na śniadanie. Firma zero kompletne, najgorsze miejsce pracy w Trójmieście, gorąco nie polecam. Z dala od tej firmy. Pracownicy podtruci albo pijani. Nawet maski do spawania nie dostaniesz, musisz mieć swoją. Jak ci dadzą metodę do pracy której, nie praktykujesz, to potem będą się śmiali, że nie umiesz. Banda Pawiana i przygłupy.

Grestin
@Rudix

Syn prezesa pewnie zaczyna rozmowę w stylu jak tego to ten. Oszołom jakich mało. Gdyby tatuś na setkach przekrętów nie dorobił się grubych milionów to ten chłopak puszki by zbierał.

@Grestin

Ten (usunięte przez administratora)jeszcze jakiś czas temu nie był tak walnięty jak teraz Na siłę góra chce z niego zrobić ogarniętego faceta od wszystkiego Sorry, ale to się nie uda Teraz to mu tylko wbijają do głowy że ma być (usunięte przez administratora) do ludzi i tak nim sterują On był zawsze nieporozumieniem teraz to już jest (usunięte przez administratora)nieporozumieniem

Super firma, dobrze traktują pracownika i jest przyjemna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo Handlowe "Ruroserw" inż. Ryszard Szmit