Opinie o Kaufland Polska w Piotrków Trybunalski Świętej Faustyny Kowalskiej 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaufland Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufland Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Piotrków Trybunalski Świętej Faustyny Kowalskiej 2

Ola

Dostaliście podwyżkę? Na markerach dostały

Ooooo

Jezdze tam z towarem.ludzie sa ok naprawde wiadomo sa wyjatki zawsze.tylko kierowcow traktuja jak smieci.-15 kolejka z papierami godzina ponad stania do budy i nikt niepomysli ze stoimy na takim mrozie w kolejce.zero szacunku do ludzi inspekcja pracy by sie przydala tego dnia tzn 02.03.2018

Feliks

Narzekacie ale nikt nie odchodzi bo niezłe zarobki?

krzysc

nowym pracownikom odradzam.Starzy oweszem zarobia za swa CIEZKA prace po 3300-3600 na reka a nowy jest traktowany jak jak smiec.Caly czas kompletacja i 7 miesiecy bez premii!!!praca w swiatki,piatki i niedziele -po 12 h za 2100-2300 na reke jak komus pasuje to zapraszam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kaufland Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.

Nie polecam!!! Źle traktują kierowców. Już tu nigdy nie przyjadę.

Rafal

Kaufland rokszyce (usunięte przez administratora) omijać ludzie

Gośka

Jak się pracuje? Ostatnio nie piszecie nic na forum.

Iwona

Pracujesz w Kaufland Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat benefitów oferowanych przez firmę. Jakie możliwości rozwoju daje pracodawca?

Cd

http://www.dlahandlu.pl/handel-wielkopowierzchniowy/wiadomosci/zwiazki-wynegocjowaly-podwyzki-w-kauflandzie,58107.html Na magazynie też cie coś szykuje? Ktoś wie coś?

Euzebio

Więcej pochlebnych opini na temat centrum logistycznego KAUFLAND ''STONKA'' ROKSZYCE na forum ''tir'' i transportowców e-transport,wagaciężka.

retrack już nie

No widzę ,że w tym obozie nie ma już komu pracować szukają już naiwnych po całym województwie nawet kupują artykuły w gazetach ,że niby tac fajni są tylko po to żeby kogoś ściągnąć do roboty :) Taki co w tym magazynie jest przemiał ludzi to chyba nigdzie nie ma,że to jeszcze istnieje się dziwie. Ukraince podobno już tam nie chcą robić:)

retrack już nie

Magazyn Kaufland w Rokszycach oczywiscie

Euzebio
@retrack już nie

Tak ,szukają z agencji i po 100 os z pośredniaków z dowozem free z Łasku,Bełchatowa,Radomska,Pabianic,Tomaszowa Mazowieckiego i pewnie z wielu innych miejsc być może autobusy zaczną kursować na Ukraine lub Białoruś

Xd
@retrack już nie

Już niedługo będą jeździć po wioskach i żuli w siatke łapać

tom

Czy jest ktoś wstanie wytłumaczyc kwestie zatrudniania w kauflandzie słyszałem że najpierw zatrudniają na jakiś Serwis i co ciekawe to trzeba im podstawić jakąś osobę która ma ubezpieczenie a w tedy ciebie zatrudnią coś tu chyba nie tak w tym wszystkim jak można zatrudnić fikcyjnie osobe z ubezpieczeniem obcą , a ja pójdę za niego do pracy.Jest ktoś wstanie mi obiektywnie wytłumaczyć

janosik

pewna i stala praca na umowe o prace i dobre zaropki.

nowy

Jak czytam te posty to marzę aby ludzie którzy tam pracują otworzyli oczy walneli na stół podanie i odeszli z tego obozu pracy. Może wtedy dyrekcję coś ruszy- ale wątpliwa sprawa.

~``~`

No to może i ja coś napisze. Pracuje na magazynie już ładnych parę lat. "Dobre" czasy to minęły już dawno (normy wsparciowe, brak norm na odwózce itp), czasy gdzie po pracy nie wracało się wyprutym do domu. Ostatnimi czasy co chwila dyrekcja wprowadza "genialne" pomysły mające ułatwić nam prace. W efekcie od 2 miesięcy trwa prawdziwy eksodus pracowników ( ponad 50 osób już odeszło a wielu planuje odejść w najbliższym czasie). Z racji tego że nikt nie chce tu pracować zostały zatrudnione 3 agencje pracy które sprowadzają tu co chwile rzesze Ukraińców traktowanych jak przysłowiowych murzynów (pracują po 12h dzienne przez 28-30 dni w miesiącu) których karze sie finansowo za każde błędy. Jak ktoś wyżej napisał baterie w wózkach kompletujących wymieniać trzeba samemu. Jak ma się wielkie szczęście to bateria wytrzyma dzień pracy. Przeważnie z racji tego że sprzęt jest strasznie wyeksploatowany trzeba wymieniać 3-4 razy dziennie ( No ale najważniejsze aby dyrekcja wymieniła swoje audi co 2 lata niż nasz sprzęt). Jeśli chodzi o grafiki to są tworzone tak aby w okresach większej pracy najlepiej zamieszkać w magazynie. 50-60 godzin tygodniowo w takich okresach to norma. Nadgodziny ? nikt nawet sie nie pyta czy chcesz zostać. Jeśli masz dzień wolny to musisz sie zapisać na wsparcie, jeśli nie chcesz to powinieneś mieć bardzo ważny powód do tego. Oczywiście święta nie dotyczą zakładu. Wolne ma tylko dyrekcja. Weźmiesz urlop na żądanie : kompletacja bez zamianek Nie zapiszesz się na wsparcie : kompletacja bez zamianek Zapiszesz się i nie przyjdziesz : kompletacja bez zamianek Za słabo się starasz o premie kierownika (im wyższa norma zmiany tym wyższa premia kierownika) : kompletacja bez zamianek. Jeśli macie wybór to omijajcie tą firmę jak największym łukiem. Lepiej zarobić kilka stówek mniej , przepracować 8h i wrócić zadowolonym do domu i rodziny niż tyrać po 12 h i wracać wyprutym dzień w dzień.

~``~`

x

PRAWDA !!!

Nigdy więcej

Jesli gdzies znajdziecie ogłoszenie pracy w kaufland albo ktos bedzie wam opowiadał ze tam jest dobrze i super sie pracuje to nie wierzcie w to co mówi bo to kompletne bzdury.Wyzysk , wyzysk i jeszcze raz wyzysk.Jesli palisz to zapomni o dymku jedynie w przerwie , obiad jest co prawda ale paskudny ,lepiej zabrac swoje jedzenie.Wszystko co usłyszycie na rozmowie o prace to pic na wode praca jak praca bo kompletacja sama w sobie jest fajna ale nie tu , tu sie liczą tylko norma.Co do wózków to kompletny szajs , do tego baterie trzeba wymienic samemu , co nie jest łatwe i takie proste, nawet nie pytaj nikogo o pomoc bo cie oleje . Pierwszy raz sie spotkałem z takim czyś ze baterie wymienia się samemu,ale po co dawać etat ludziom co powinni to robić , jak sie przyjmuje robola co moze wszystko robic i ma siedziec cicho i slepo wykonywac rozkazy.telefonu nawet nie bierz do pracy bo i tak Ci karzą go zostawić w szafce u kierownika.Powiedzą Ci ze i tak nie bedziesz miał czasu na rozmowe.Jeszcze troszke a bedą rozliczac z wyjscia do ubikacji. Nie wierzyłem że tam tak jest, spróbowałem i w pierwszych dniach zobaczyłem to wszystko na własne oczy . Ludzie którzy tu piszą ze tam jest przesrane mają racie i warto te opinie wziąsc pod uwage zanim tam zawitacie.Lepiej mieć prace za 1500 i swiety spokój niz 2000 bo wiecej nie zarobisz na początku i chodzic wku.....yyyy cały czas . Jeszcze raz odradzam a co zrobicie to juz wasza sprawa .

?
@Nigdy więcej

...pracuje tam 3 lata i jak czytam ten wpis to zastanawiam się co za pierdoła życiowa to wypisuje telefony każdy ma przy sobie,jeśli chcę to przyjdę w wolny dzień a jak nie to nie i już a wymiana baterii to naprawdę "straszny" problem (czas poeracji 1 min)a jeśli chodzi o kompletację to po prostu nudne powtarzalne czynności (i to jest najgorsze)

do Bolo i kolegi

nie ma innego stanowiska, mowia o awansach ale to gów.no prawda mowia tak by cie zatrzymac i zamydlic oczy. co dopracy w weekendy i murzynski system to tak, czy wigilia czy jakies swieto czy cokolwiek to pracujesz, moga nawet tego samego dnia zadzwonic zebys przyszedl do pracy na noc, wiec musisz byc caly czas przy telefonie, masz zazwyczaj masz nocki rzadko dniowki o wolne tez ciezko jak sa jakies siweta bo jest duzo roboty. jest masakra nie polecam, chyba ze nie masz rodziny jestes mlody i nie masz co robic w domu. tyle w tym temacie

kolega z kręgli

mam pytanie, czy to prawda, że system pracy jest mocno murzyński. tzn: świątek, piątek, w dodatku ktoś mówił, że można trafić i miesiąc nocek

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kaufland Polska