Kaufland Polska

Piotrków Trybunalski

Kaufland Polska
5 271

Opinie o Kaufland Polska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

@anonymous, w swojej wypowiedzi użyłeś bardzo mocnego słowa odnośnie traktowania kierowców. Myślę, że takie sprawy najlepiej jest wyjaśniać bezpośrednio z pracodawcą. Wszelkie niedogodności dotyczące pracy oraz nieporozumienia zawsze należy kierować do pracodawcy. Każdą sprawę da się zawsze w jakiś sposób rozwiązać. Napiszcie jakie są pozytywne strony pracy w Kaufland. Jak napisałam wcześniej, dużo rzeczy dzięki rozmowie z osobami decyzyjnymi można zmienić na lepsze.

anonymous

Kierowca jest traktowany jak śmieć.

Iwona

@krzysc, dlaczego masz takie zdanie na temat początków pracy w Kaufland Polska? Pracę na jakich stanowiskach masz na myśli? Biorąc pod uwagę, że Kaufland to sklep, osoby które decydują się na pracę na stanowiska wymagające pracy nawet w weekendy i święta mają tego świadomość. Dobrze by było jakby ktoś napisał jak wygląda rozwój zawodowy w Kaufland na różnych stanowiskach.

Ola

Dostaliście podwyżkę? Na markerach dostały

Ooooo

Jezdze tam z towarem.ludzie sa ok naprawde wiadomo sa wyjatki zawsze.tylko kierowcow traktuja jak smieci.-15 kolejka z papierami godzina ponad stania do budy i nikt niepomysli ze stoimy na takim mrozie w kolejce.zero szacunku do ludzi inspekcja pracy by sie przydala tego dnia tzn 02.03.2018

Feliks

Narzekacie ale nikt nie odchodzi bo niezłe zarobki?

krzysc

nowym pracownikom odradzam.Starzy oweszem zarobia za swa CIEZKA prace po 3300-3600 na reka a nowy jest traktowany jak jak smiec.Caly czas kompletacja i 7 miesiecy bez premii!!!praca w swiatki,piatki i niedziele -po 12 h za 2100-2300 na reke jak komus pasuje to zapraszam

anonymous

witam.czy wie moze ktoś jak wygląda praca w obsłudze technicznej to znaczy czy są tam np ślusarze,elektrycy itp

Piotr

Nie polecam!!! Źle traktują kierowców. Już tu nigdy nie przyjadę.

Rafal

Kaufland rokszyce (usunięte przez administratora) omijać ludzie

Gośka

Jak się pracuje? Ostatnio nie piszecie nic na forum.

Iwona

Pracujesz w Kaufland Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat benefitów oferowanych przez firmę. Jakie możliwości rozwoju daje pracodawca?

Cd

http://www.dlahandlu.pl/handel-wielkopowierzchniowy/wiadomosci/zwiazki-wynegocjowaly-podwyzki-w-kauflandzie,58107.html Na magazynie też cie coś szykuje? Ktoś wie coś?

Euzebio

Więcej pochlebnych opini na temat centrum logistycznego KAUFLAND ''STONKA'' ROKSZYCE na forum ''tir'' i transportowców e-transport,wagaciężka.

retrack już nie

No widzę ,że w tym obozie nie ma już komu pracować szukają już naiwnych po całym województwie nawet kupują artykuły w gazetach ,że niby tac fajni są tylko po to żeby kogoś ściągnąć do roboty :) Taki co w tym magazynie jest przemiał ludzi to chyba nigdzie nie ma,że to jeszcze istnieje się dziwie. Ukraince podobno już tam nie chcą robić:)

Xd
@retrack już nie 10.07.2016 10:56

Już niedługo będą jeździć po wioskach i żuli w siatke łapać

tom

Czy jest ktoś wstanie wytłumaczyc kwestie zatrudniania w kauflandzie słyszałem że najpierw zatrudniają na jakiś Serwis i co ciekawe to trzeba im podstawić jakąś osobę która ma ubezpieczenie a w tedy ciebie zatrudnią coś tu chyba nie tak w tym wszystkim jak można zatrudnić fikcyjnie osobe z ubezpieczeniem obcą , a ja pójdę za niego do pracy.Jest ktoś wstanie mi obiektywnie wytłumaczyć

janosik

pewna i stala praca na umowe o prace i dobre zaropki.

nowy

Jak czytam te posty to marzę aby ludzie którzy tam pracują otworzyli oczy walneli na stół podanie i odeszli z tego obozu pracy. Może wtedy dyrekcję coś ruszy- ale wątpliwa sprawa.

~``~`

No to może i ja coś napisze. Pracuje na magazynie już ładnych parę lat. "Dobre" czasy to minęły już dawno (normy wsparciowe, brak norm na odwózce itp), czasy gdzie po pracy nie wracało się wyprutym do domu. Ostatnimi czasy co chwila dyrekcja wprowadza "genialne" pomysły mające ułatwić nam prace. W efekcie od 2 miesięcy trwa prawdziwy eksodus pracowników ( ponad 50 osób już odeszło a wielu planuje odejść w najbliższym czasie). Z racji tego że nikt nie chce tu pracować zostały zatrudnione 3 agencje pracy które sprowadzają tu co chwile rzesze Ukraińców traktowanych jak przysłowiowych murzynów (pracują po 12h dzienne przez 28-30 dni w miesiącu) których karze sie finansowo za każde błędy. Jak ktoś wyżej napisał baterie w wózkach kompletujących wymieniać trzeba samemu. Jak ma się wielkie szczęście to bateria wytrzyma dzień pracy. Przeważnie z racji tego że sprzęt jest strasznie wyeksploatowany trzeba wymieniać 3-4 razy dziennie ( No ale najważniejsze aby dyrekcja wymieniła swoje audi co 2 lata niż nasz sprzęt). Jeśli chodzi o grafiki to są tworzone tak aby w okresach większej pracy najlepiej zamieszkać w magazynie. 50-60 godzin tygodniowo w takich okresach to norma. Nadgodziny ? nikt nawet sie nie pyta czy chcesz zostać. Jeśli masz dzień wolny to musisz sie zapisać na wsparcie, jeśli nie chcesz to powinieneś mieć bardzo ważny powód do tego. Oczywiście święta nie dotyczą zakładu. Wolne ma tylko dyrekcja. Weźmiesz urlop na żądanie : kompletacja bez zamianek Nie zapiszesz się na wsparcie : kompletacja bez zamianek Zapiszesz się i nie przyjdziesz : kompletacja bez zamianek Za słabo się starasz o premie kierownika (im wyższa norma zmiany tym wyższa premia kierownika) : kompletacja bez zamianek. Jeśli macie wybór to omijajcie tą firmę jak największym łukiem. Lepiej zarobić kilka stówek mniej , przepracować 8h i wrócić zadowolonym do domu i rodziny niż tyrać po 12 h i wracać wyprutym dzień w dzień.

~``~`

x

PRAWDA !!!

Nigdy więcej

Jesli gdzies znajdziecie ogłoszenie pracy w kaufland albo ktos bedzie wam opowiadał ze tam jest dobrze i super sie pracuje to nie wierzcie w to co mówi bo to kompletne bzdury.Wyzysk , wyzysk i jeszcze raz wyzysk.Jesli palisz to zapomni o dymku jedynie w przerwie , obiad jest co prawda ale paskudny ,lepiej zabrac swoje jedzenie.Wszystko co usłyszycie na rozmowie o prace to pic na wode praca jak praca bo kompletacja sama w sobie jest fajna ale nie tu , tu sie liczą tylko norma.Co do wózków to kompletny szajs , do tego baterie trzeba wymienic samemu , co nie jest łatwe i takie proste, nawet nie pytaj nikogo o pomoc bo cie oleje . Pierwszy raz sie spotkałem z takim czyś ze baterie wymienia się samemu,ale po co dawać etat ludziom co powinni to robić , jak sie przyjmuje robola co moze wszystko robic i ma siedziec cicho i slepo wykonywac rozkazy.telefonu nawet nie bierz do pracy bo i tak Ci karzą go zostawić w szafce u kierownika.Powiedzą Ci ze i tak nie bedziesz miał czasu na rozmowe.Jeszcze troszke a bedą rozliczac z wyjscia do ubikacji. Nie wierzyłem że tam tak jest, spróbowałem i w pierwszych dniach zobaczyłem to wszystko na własne oczy . Ludzie którzy tu piszą ze tam jest przesrane mają racie i warto te opinie wziąsc pod uwage zanim tam zawitacie.Lepiej mieć prace za 1500 i swiety spokój niz 2000 bo wiecej nie zarobisz na początku i chodzic wku.....yyyy cały czas . Jeszcze raz odradzam a co zrobicie to juz wasza sprawa .

?
@Nigdy więcej 17.10.2015 15:13

...pracuje tam 3 lata i jak czytam ten wpis to zastanawiam się co za pierdoła życiowa to wypisuje telefony każdy ma przy sobie,jeśli chcę to przyjdę w wolny dzień a jak nie to nie i już a wymiana baterii to naprawdę "straszny" problem (czas poeracji 1 min)a jeśli chodzi o kompletację to po prostu nudne powtarzalne czynności (i to jest najgorsze)

do Bolo i kolegi

nie ma innego stanowiska, mowia o awansach ale to gów.no prawda mowia tak by cie zatrzymac i zamydlic oczy. co dopracy w weekendy i murzynski system to tak, czy wigilia czy jakies swieto czy cokolwiek to pracujesz, moga nawet tego samego dnia zadzwonic zebys przyszedl do pracy na noc, wiec musisz byc caly czas przy telefonie, masz zazwyczaj masz nocki rzadko dniowki o wolne tez ciezko jak sa jakies siweta bo jest duzo roboty. jest masakra nie polecam, chyba ze nie masz rodziny jestes mlody i nie masz co robic w domu. tyle w tym temacie

kolega z kręgli

mam pytanie, czy to prawda, że system pracy jest mocno murzyński. tzn: świątek, piątek, w dodatku ktoś mówił, że można trafić i miesiąc nocek

Bolo

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jakie sa perspektywy rozwoju w tej firmie, i jakie są szanse na awans ? Czy zależy to od kierowników ? czy od znajomości ? Jak często wypadaja weekendy pracujące ? I czy są przyjęcia na jakieś inne stanowiska niż kompletacja towaru ? Z góry dziękuje za odpowiedzi na temat.

link

z tego co piszecie to nie ciekawie . ile macie dni wolnych w miesiącu ? jakie sa rzeczywiste zarobki od otwarcia sklepu do obecnego stanu?

kowal

szukają niewolników nie pracowników.wszystko na temat

przyjazny

Traktują cie jak smiecia, a sami sa po podstawowkach, wyzywaja i strasza ze zwolną, mysla ze sie tego nie slyszy i nie niesie sie po magazynie? Deb.ile. Nie polecam przepracowalem tam ponad rok ale za takie traktowanie i wywazszanie sie nie polecam, pensja tez marna a i coraz mniej zatrudniaja wiec chyba ludzie poszli po rozum do glowy

KAUF OFF

Witam Fakty są takie 2400 brutto na start, praca miesiąc nocek po 12 godzin czasami 8 godzin (zwykle 8 zamienia się w 12), miesiąc ranek co parę miesięcy 2 miesiące nocek, nadgodziny wypłacane zgodnie z obowiązującymi przepisami,dodatkowy dzień w pracy - dzień wcześniej pytają i musisz być w gotowości chociaż często dzwonią parę godzin wcześniej, że nadgodziny się nie odbędą. Przy wykonywaniu normy 100% czyli 217 pudełek na godzinę na spożywce, i około 170 na chemii i tak zwanym non food (bez nadgodzin) pensja mizerna ranka około 1750 zł nocki około 1950 zł (dodatek nocny), należny dodać że na godzinę trzeba przygotować około 2, 2,5 palet co waha się od 1 tony do 2,5 tony towaru. Urlop i szkoła raczej bez problemu można kontynuować dogadasz się tym lepiej im więcej procent wyrabiasz (robisz 100 % kierownik się ciebie nie czepi ale średnio za tobą przepada, robisz 140 % jesteś przyjacielem kierownika takie realia). Brak sprzętu - musisz ok 1 godziny wcześniej przyjechać żeby sobie zarezerwować sprzęt szczególnie na nockę z ranką problemu niema - później nikogo nie interesuje że niemasz wózka albo PDA żeby wyrobić normę, Generalnie 12 godzin 2 przerwy w tym masz 15 i 30 minut jeśli robisz krócej niż 12 np. 8 musisz 30 minut odrobić więc jesteś w pracy 8 h i 30 minut. Kawa itp odpadają choćbyś się przewracał na nocce no chyba że po kryjomu wypijesz. Co do premii dla najlepszych magazynierów to musisz biegać po magazynie a jak ktoś ma zdobyć to i tak dostanie lepsze zlecenia i ciebie wyprzedzi, generalnie jeśli nie chcą żebyś pracował to dadzą ci zlecenia na których normy nie wyrobisz. Nie wyrabiasz normy postraszy cie kierownik i każe podpisać papier, że nie wyrabiasz normy i może to być podstawą do zerwania umowy - proceder raczej nielegalny ale nie wiem na pewno. Są obiady nie takie złe jak ludzie piszą to na plus. Jak się zatrudniałem przyjęli 20 osób po miesiącu zostało 8 po trzech przy przedłużaniu tylko 5 teraz jest już tylko 4. Ogólnie nie polecam kołchoz kierownicy jak w obozach pracy, jest jeden który jeszcze wykazuje resztki człowieczeństwa i wszyscy chcą u niego pracować, pieniądze nieadekwatne do wykonanej pracy pierwsze trzy miesiące horror, myślę że szkoda zdrowia za te pieniądze - jak musicie tam pracować trudno generalnie omijajcie szerokim łukiem. Zapomniałem dodać o braku możliwości rozwoju. Odnośnie socjalu faktycznie nieźle rozbudowany. Jak zaczniecie pracę nie zapomnijcie się ubezpieczyć. Życzę innej pracy, i jak najmniej takich kołchozów w naszym kraju. Opis dotyczył magazynu FOOD I NONFOOD

bezrobotny

Czytam różne opinie i nie wiem kto ma rację. Jest dużo ofert pracy w tym magazynie i chyba będę zmuszony spróbować tam swoich sił. Mam kilka pytań. Jaką jest stawka początkowa? Ile godzin trwa zmiana? Pytam ponieważ czytam różne opinie. Jedni piszą o 1700 netto inni o 3000. Jaki jest miesięczny wymiar czasu pracy. Dzięki za.lomoc

Zostaw opinię o Kaufland Polska - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Polska