Agaplast Sp.zoo.

Olsztynek

Opinie o Agaplast Sp.zoo.

Monia

Widziałam ostatnio, że szukają obecnie technologa. Zastanawiam się czy nie próbować swoich sił do nich. Wiecie coś o tej firmie i szczególnie o pracy na tym stanowisku? Jak tam się pracuje jako technolog? Warto tam wysłać swoje papiery czy lepiej omijać firmę szerokim łukiem? Wie ktoś może czy jest tam spora rotacja? Ilość zadań w tej pracy jest normalna czy też jest tyle zadań że nie sposób ich wszystkich wykonać?

Aneta

@Rysiek a jak Ty ocenisz prace w Agaplast? Każda opinia o pracodawcy i warunkach zatrudnienia jest ważna, bo przybliża pracownikowi realia pracy w tym miejscu.

Rysiek

"Nigdy więcej" - zgadzam się z Anetą, jak coś boli to napisz co

Aneta

@Nigdy wiecejmógłbyś powiedzieć dlaczego tak oceniasz Agaplast ? Warto pamiętać, że to co sprawia że praca w firmie Ci nie odpowiada dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego warto napisać co konkretnie sprawia, że tak właśnie oceniasz firmę.

Nigdy wiecej

Totalna porazka,dno.

Aneta

@Gram dlaczego tak oceniasz firmę Agaplast? Chętnie dowiemy się bliżej co wpływa na tak negatywną ocenę.

Gram

Jeden wielki syf

vse

Przydal by sie inny kierownik produkcji,obecnemu siada na glowe.

Tutrlistan

Możesz vse Artur pomarzyć

dvs

Ja to bym się chętnie załapał na kierownika sekcji, jest taka oferta?

Oli

Popieram kolege ,brak odziezy roboczej obuwia,w razie wypadku to nawet odszkodowania sie nie dostanie. praca w zapyleniu,pracownicy tym oddychaja. Pensja w miare jak na Olsztynek.

Ciasteczko

Nie polecam chyba ze ktos lubi charowac za psie pieniadze,i jeszcze miec premie ucinane nawet za to ze sie za duzo "stawiasz". Podstawowe srodki ochrony mozesz o tym zapomniec. Wszedzie trzeba tyrac ale podejscie jakie maja do pracownika to szok.

fred

Na produkcji nie jest lekko, ale płacą na czas. Jak niczym nie podpadniesz to masz pewną prace.

Zostaw opinię o Agaplast Sp.zoo. - Olsztynek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agaplast Sp.zoo.