CEGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

Gliwice

Opinie o CEGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

cekok

Co się dzieje z firma, bo ich strona internetowa to tylko tekst Error establishing a database connection, czyli coś nie działa z baza danych. Kiedyś słyszałem, że była tu dobra atmosfera w pracy, ale ciekawi mnie jak jest teraz.

KO

Jak wyglądają zarobki w tej firmie na ile można liczyć?

Zmizerowany

Plantacja bawełny - nic dodać nic ująć

BB

Ja tam jestem zadowolony. Pensja zawsze na czas. Atmosfera fajna, duzo sie nauczylem. Czasami trzeba posiedziec dluzej, jak w kazdym biurze projektowym. Pracowalem juz w kilku i tu jest zdecydowanie najlepiej.

abc

przychylam się do opinii poprzednika. Za przepracowane nadgodziny nie zawsze zapłacą tyle ile należy ale zawsze można iść z dobrymi argumentami do pana złotoustego ale trzeba mieć naprawdę dobre argumenty. Ogólnie wychodząc po 8 godzinach pracy źle to wygląda w oczach dyrekcji/kierownika. Atmosfera taka sobie. Projekty jak to poprzednik wspomniał robi się na szybko w myśl zasady "poradzą sobie na budowie".

aaaaaaaaa

sami mlodzi ludzie, mozna sie duzo nauczyc bo zazwyczaj jest sie rzuconym na gleboka wode, ale trzeba tez zapinkalac jak maly osiolek. nadgodziny to norma. (usunięte przez administratora)jezeli jestes poczatkujacy w projektowaniu i chcesz nabrac doswiadczenia mozesz sprobowac, ale jezeli masz juz jakies doswiadczenie - nie polecam, poszukaj stabilniejszej firmy. firma jest taka mala fabryka projektow ktorym brakuje jakosci. na plus to mila atmosfera, ludzie sa spoko.

Zostaw opinię o CEGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.