Opinie o Cegroup Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cegroup Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cegroup Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cegroup Sp. z o.o. sp.k. w Gliwice

Marcin Nowy wpis

Czy staże w firmie są płatne ?

Czy firma Cegroup Sp. z o.o. sp.k. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

AAB

Szkolenia? Zapomnij. Jedynymi szkoleniami w firmie są wizyty przedstawicieli handlowych w biurze i opowiadanie o ich super produktach. Firma nie rozwinie twojej kariery- nie dla osób ambitnych.

Alicja Nowy wpis
@AAB

Nadal są dwie umowy w Cegroup? Jedna na najniższą na o pracę, a druga zlecenie? Czy coś się zmieniło pod tym względem?

AAB Nowy wpis
@Alicja

Tak, czyli jak jestes mlody i zdrowy to możesz pracować. Potem emeryture dostaniesz jak pani sprzataczka a jak cos ci sie stanie to zus ci wypłaci z najniższej krajowej.. Dobra firma do nabycia doswiadczenia w projektowaniu, ale nie na dluzsza mete.

Natalia Nowy wpis

@AAB nawet nie ma wstępnego szkolenia ?

Norbi

Firma z dobra opinią dla tych którzy chcą pracować a nie szukać przysłowiowej dziury w całym!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cegroup Sp. z o.o. sp.k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Były inżynier.

(usunięte przez administratora)jak większość biur projektowych, ale w porównaniu do innych i biorąc pod uwagę skalę projektów - jeden z najlepszych. Nieźle płatne nadgodziny. Rada: o ile nie jesteś rasistą i homofobem, nie wdawaj się w dyskusje na inne tematy niż praca;)

Filip

Pewnie młody pracownik zaczynający karierę zawodową dostaje najniższą. Dalej każdy pracuje na swoją stawkę.

KO

Jak wyglądają zarobki w tej firmie na ile można liczyć?

wenti
@KO

na najniższą krajową+reszta na zleceniu sumarycznie ok 3000zł, ale nadgodziny nie są płatne a jak są to przez krótki okres a potem znów nie, a sporo ich się wyrabia

cekok

Co się dzieje z firma, bo ich strona internetowa to tylko tekst Error establishing a database connection, czyli coś nie działa z baza danych. Kiedyś słyszałem, że była tu dobra atmosfera w pracy, ale ciekawi mnie jak jest teraz.

Zmizerowany

Plantacja bawełny - nic dodać nic ująć

BB

Ja tam jestem zadowolony. Pensja zawsze na czas. Atmosfera fajna, duzo sie nauczylem. Czasami trzeba posiedziec dluzej, jak w kazdym biurze projektowym. Pracowalem juz w kilku i tu jest zdecydowanie najlepiej.

abc

przychylam się do opinii poprzednika. Za przepracowane nadgodziny nie zawsze zapłacą tyle ile należy ale zawsze można iść z dobrymi argumentami do pana złotoustego ale trzeba mieć naprawdę dobre argumenty. Ogólnie wychodząc po 8 godzinach pracy źle to wygląda w oczach dyrekcji/kierownika. Atmosfera taka sobie. Projekty jak to poprzednik wspomniał robi się na szybko w myśl zasady "poradzą sobie na budowie".

aaaaaaaaa

sami mlodzi ludzie, mozna sie duzo nauczyc bo zazwyczaj jest sie rzuconym na gleboka wode, ale trzeba tez zapinkalac jak maly osiolek. nadgodziny to norma. (usunięte przez administratora)jezeli jestes poczatkujacy w projektowaniu i chcesz nabrac doswiadczenia mozesz sprobowac, ale jezeli masz juz jakies doswiadczenie - nie polecam, poszukaj stabilniejszej firmy. firma jest taka mala fabryka projektow ktorym brakuje jakosci. na plus to mila atmosfera, ludzie sa spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Cegroup Sp. z o.o. sp.k. - Gliwice

Cegroup Sp. z o.o. sp.k.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kościuszki 1c lok. 413
    44-100 Gliwice