"JANSED" KURPASKA JANUSZ

Wietrzychowice

Opinie o "JANSED" KURPASKA JANUSZ

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda obecna sytuacja w firmie PGP - Polska Grupa Promocyjna? Czy warto się zatrudnić? Jakie są warunki pracy? Jaka panuje atmosfera? Co najbardziej podoba Ci się pracując w firmie? Wypowie się ktoś na ten temat?

chomik
użytkownik zarejestrowany

rzeczywiście jeśli chodzi o allegro to już chyba przeszłość

ja

Potwierdzam, jansed NIE PLACI !!! !!! za faktury ...

MIKI

Złodziejska firma nie płaci za faktury i zero kontaktu z nimi.Nie polecam współpracy z nimi największemu wrogowi.Mam nadzieje ,że ta pseudo firma jak najszybciej zniknie. Niech ktoś się tym zajmie bo to nie dziki zachód!

stolarz

kawał oszusta nie płaci a jak zapłaci to jakieś ochłapy wiem bo tam pracowałem.I jak się zwolnisz to nadaje na ciebie ile wlezie chodząca czysta łza bez skazy wydawać by się mogło.Oszust jakich mało nikomu nie polecam chyba że ktoś lubi robić pół roku za darmo,a wpis stolarz-2014-06-09 to przecież od razu widać że sam o sobie pisze jak on to nie robi kłamstwa!!!!!!!!!!!

stolarz3

przeciez ten wlasciciel bierze pieniadze z gory za meble, i jeszcze doszukuje sie pretensji ze ktos mu nie placi 100% za jeszcze nie wykonane zlecenie, tragedia ten koles,wiem bo zamawialem pierwszy i ostatni raz. NIkt nie widzial tego jego 20 godzin pracy, tak to moze sam wlasciciel o sobie napisac

stolarz

Właściciel nie płaci, pracujesz 3 m-ce za darmo i na koniec mówi "ciesz się że w ogóle pracowałeś", dosłownie[usunięte przez administratora] jakich mało, Szczerze odradzam tam prace, nawet największemu wrogowi.

stolarz2
@stolarz 09.06.2014, 11:56

Ja też tam pracowałem i bywało różnie ale w życiu nie uwierzę, że właściciel coś takiego powiedział. Trzeba mu uczciwie oddać, że jak jest ciężko i dużo roboty to sam nagina za dwóch po 20 godzin i na hali i na montażach. A do tego jeszcze odbiorcy nie płacą za meble. Przecież wszyscy wiemy, że nie płacą w terminie albo wcale za meble.

Zostaw opinię o "JANSED" KURPASKA JANUSZ - Wietrzychowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "JANSED" KURPASKA JANUSZ