Opinie o Jansed Kurpaska Janusz w Wietrzychowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jansed Kurpaska Janusz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jansed Kurpaska Janusz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jansed Kurpaska Janusz w Wietrzychowice

chomik Nowy wpis

rzeczywiście jeśli chodzi o allegro to już chyba przeszłość

ja Nowy wpis

Potwierdzam, jansed NIE PLACI !!! !!! za faktury ...

MIKI Nowy wpis

Złodziejska firma nie płaci za faktury i zero kontaktu z nimi.Nie polecam współpracy z nimi największemu wrogowi.Mam nadzieje ,że ta pseudo firma jak najszybciej zniknie. Niech ktoś się tym zajmie bo to nie dziki zachód!

stolarz

kawał oszusta nie płaci a jak zapłaci to jakieś ochłapy wiem bo tam pracowałem.I jak się zwolnisz to nadaje na ciebie ile wlezie chodząca czysta łza bez skazy wydawać by się mogło.Oszust jakich mało nikomu nie polecam chyba że ktoś lubi robić pół roku za darmo,a wpis stolarz-2014-06-09 to przecież od razu widać że sam o sobie pisze jak on to nie robi kłamstwa!!!!!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Jansed Kurpaska Janusz.
stolarz3

przeciez ten wlasciciel bierze pieniadze z gory za meble, i jeszcze doszukuje sie pretensji ze ktos mu nie placi 100% za jeszcze nie wykonane zlecenie, tragedia ten koles,wiem bo zamawialem pierwszy i ostatni raz. NIkt nie widzial tego jego 20 godzin pracy, tak to moze sam wlasciciel o sobie napisac

stolarz

Właściciel nie płaci, pracujesz 3 m-ce za darmo i na koniec mówi "ciesz się że w ogóle pracowałeś", dosłownie[usunięte przez administratora] jakich mało, Szczerze odradzam tam prace, nawet największemu wrogowi.

stolarz2
@stolarz

Ja też tam pracowałem i bywało różnie ale w życiu nie uwierzę, że właściciel coś takiego powiedział. Trzeba mu uczciwie oddać, że jak jest ciężko i dużo roboty to sam nagina za dwóch po 20 godzin i na hali i na montażach. A do tego jeszcze odbiorcy nie płacą za meble. Przecież wszyscy wiemy, że nie płacą w terminie albo wcale za meble.

Zostaw merytoryczną opinię o Jansed Kurpaska Janusz - Wietrzychowice

Jansed Kurpaska Janusz