Opinie o Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno w Poznań

Czy urlop w Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno jest płatny 100%?

kasia Nowy wpis

Nie polecam. Pani ktora uwaza sie na kierownika niczego nie potrafi, podaje ludziom z premedytacja stare jedzenie. Tam wszystko jest nie tak. Ogolnie rzecz ujmujac - toksyczne miejsce pracy.

Zadowolony Nowy wpis

Miałem okazję pracować w tym miejscu. Czytając opinię wcześniej raczej nie podjąłbym się pracy. Jednak rzeczywistość była inna. Praca dobrze zorganizowana. Luźna atmosfera. Nie ma ciśnienia. Osobiście zawsze dostawałem pieniądze na czas. Gdyby nie mój wyjazd za granice to pracowałbym tam do dzisiaj.

Zofia Nowy wpis

hej.:) jest szansa na jakąś aktualizację wystawionych tu kiedyś opinii na temat pracy? Pisali o nienajgorszym wynagrodzeniu i ono właśnie by mnie interesowało. Ktoś może jest w stanie je przybliżyć. I co z zakresem obowiązków, dalej byłoby tyle pracy co opisywali? Może coś się poluzowało?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
KO

Nie wiem od czego zacząć. Tak wiele rzeczy jest "nie tak" w tym miejscu pracy. Zarówno pracy w kantorze jak również pracy w Apartamentach Pomarańczarnia. Wynagrodzenie nie jest najgorsze, ale przy ilości zadań i obowiązków, odpowiedzialności pracownika - zdecydowanie za niskie. Szef, który jest cholerykiem, wyżywa się na pracownikach ale też nie tylko pracownikach - na członkach rodziny również, a Ty jesteś tego świadkiem. Możesz zostać oskarżony o (usunięte przez administratora) przez niekompetencje innych osób, jak również samego szefostwa. Ogólnie? (usunięte przez administratora) Znęcanie się psychicznie, brak jakiejkolwiek struktury firmy, perspektywy. Jedyny plus? Umowa o pracę. Tyle. Zdecydowanie nie polecam.

@KO

Mogę prosić o kontakt marcin.sidor@gmail.com

Weronika
@Marcin

Jak tam, udało się otrzymać kontakt?

@Weronika

Niestety nie marcin.sidor@kpls.pl

@Marcin

marcin.sidor@kpls.pl

KO

Lena

Czy istnieje jakiś problem i dlatego przestaliście korzystać z tego forum?

Niezadowolona

Rozmowa kwalifikacyjna-Pani rekrutująca zmęczona życiem, zero zainteresowania kandydatem, brak pytań, rozmowa prowadzona w pośpiechu... informacja zadzwonię to zadzwonię nie to nie nie jest zbyt uprzejma :) plus taki, ze trzeba wykonać kurs kasjera walutowego w cenie 200zl co na ogół jest droższe w wielu miejscach.

admin

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie POMARAŃCZARNIA s.c.? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno - Poznań

• Jak się pracuje w Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno?

Zobacz opinie na temat firmy Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Pomarańczarnia s.c. Aleksandra I Przemysław Jarno
  • Grobla 1A lok. 1