AWOS AIRPORT-FACILITY S.C.

Katowice

Opinie o AWOS AIRPORT-FACILITY S.C.

Jakub

I wanted to rent a car for a weekend and it turned into one of the most expensive and worst experiences. The company is one of the worst I have ever encountered. They often do not return paid deposit and lie about new damages. The service is terrible and very unkind. Strongly advise against using Awos24 services and regret ever being their customer. The same situation happened to other former customers so they probably will try to cheat you.

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie AWOS AIRPORT-FACILITY S.C..

Arek
@admin 03.08.2015 14:41

Porażka - Nie polecam tej wypożyczalni ponieważ uważam iż zostałem oszukany i okradziony w biały dzień i w białych rękawiczkach. W dniu w którym wypożyczałem samochód było wszystko ok pobrano mi z karty kwotę wynajmu i kaucję w wysokości 500 zł, sugerowano mi iż jest kaucja pobierana tylko gdyby się coś stało ale to tylko proforma.Pani Katarzyna Bednarek przekazała mi kluczyki z samochodu i kazała mi oglądnąć samochód poinformowała mnie iż przy zdaniu samochodu ma być umyty i zatankowany do pełna. Gdy odbierałem samochód nie był zatankowany do pełna lecz wskazówka była poniżej wartości full, Pani Katarzyna tłumaczyła się że była tylko na myjni tu nie daleko i dlatego wskazówka jest poniżej całego zbiornika, pomyślałem ok dobra spoko. Samochód gdy oglądałem był zaparkowany tuż przy ścianie dosłownie 2-3 cm, oględziny trwały bardzo szybko i pogoda była pochmurna więc nic nie zobaczyłem, głownie oglądałem czy samochód nie jest obity porysowany. Przez czas wypożyczenia samochodu byłem zadowolony obchodziłem się jak z jajkiem. W dzień zdania samochodu zrobiłem jak mnie poinformowała Pani Kasia pojechałem do myjki Orlen umyłem i zatankowałem samochód i pojechałem do wypożyczalni.Pani Kasia Bednarek poinformowała mnie że idziemy sobie oglądnąć samochodzik i zaczęła się masakra.Pani Kasia podleciała w miejsca gdzie dokładnie wiedziała gdzie są otarcia, nie rysy wgniecenia tylko lekkie otarcia tak jak by ktoś przechodził zbyt blisko samochodu, gdybym wiedział że będzie tak wówczas zapastowałbym te 2 miejsca pastą i nie było by śladu,jak znam życie to po moim odejściu właśnie tak postąpiono i następny w kolejce czyli kaucja 500 zł i koszty wypożyczenia czysty biznes. Kilku zagranicznych gości z zagranicy i samochody same się spłacają.Mieszkam za granicą wypożyczam samochody w różnych miastach lecz to jak potraktował mnie wypożyczalnia AWOS Katowice na ulicy 1 Maja 2 to jest kradzież w biały dzień, rozmowa z kierownikiem była tego typu że powinienem pilnować samochodu najlepiej w nim spać i parkować tylko na parkingach strzeżonych. Chciałem was przestrzec przed tą wypożyczalnią.

p28
@Arek 10.07.2016 23:06

Co to ma wspólnego z pracą w tej firmie?

Zostaw opinię o AWOS AIRPORT-FACILITY S.C. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWOS AIRPORT-FACILITY S.C.