GREGOR Grzegorz Polewski

Świebodzice

Opinie o GREGOR Grzegorz Polewski

janicki

(usunięte przez administratora) to klamca i oszust . Kiedy przyjmowalam się do pracy do jego firmy , na rozmowach obiecywał mi gruszki na wierzbie: rodzinną i przyjazną atmosferę, stałą pracę i godziwe zarobki.Po kilku miesiącach od otwarcia, gdy okazało się, że firma nie przynosi takich zysków jakich chciałby oznajmił mi że nie może tyle płacic .Zdarzały się sytuacje, gdzie w momencie obsługiwania klienta, według jego, rozmawiałam z nimi za długo, co oznacza, że zapewne są naszymi krewnymi lub znajomymi. Atmosfera w pracy stała się nie do zniesienia.Grzegorz Polewski był i jest oszustem dla mnie . Pracowałam często po 10 godzin choc na papierach miałam pół etatu . Z płaceniem tez były problemy .

Ona a
@janicki 20.08.2016 18:40

POLEWSKI TO OSZUST : To dziwne ze jeszcze urząd skarbowy go nie nęka. To kręt.

sylwia.net

No tak , nic nowego . Pracowalam u niego jakis czas , tak ze wiem nieco . Czlowiek falszyly , dbajacy tylko o swoje . Sumpatyczny na pozor. Praca jak kazda inna z tym tylko ze nie zarejestrowal mnie . A mialo byc inaczej . praca na czarno mnie nie interesuje ! Oklamal mnie !

Zostaw opinię o GREGOR Grzegorz Polewski - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREGOR Grzegorz Polewski