"Prosped Cargo – Berus i Sternadel”Sp. J.

Opinie o "Prosped Cargo – Berus i Sternadel”Sp. J.

es.da.

Panie Prezesie - obłuda i jeszcze raz obłuda - jaka jest proporcja pomiędzy obietnicami a ich spełnieniem? Stosunek jak u Jarka? Jak się siebie samego posłucha to ciarki przechodzą - prawda? Trwać w samouwielbieniu - to nasz cel!

TSL

Jak ktoś uczciwie pracuje, jest fair w stosunku do Prezesów to jest O.K. Firma typowo rodzinna - atmosfera przyjazna, Panowie Prezesi uprzejmi i pomocni - ale trzeba wykazywać się wiedzą i umiejętnościami oraz chęcią rozwoju - czasem zaproponowac coś z własnej inicjatywy - to plusuje na maxa. Co do oczekiwanych dodatków/dni /wolnych/premii - na prawde da radę się dogadać (bo kokosów to niestety nie zarobi się!) tylko trzeba być szczerym, nie owijać w bawełnę. Dla chcącego znajdą się i minusy... od ubiegłego roku trochę oszczędnie się zrobiło wobec pracowników....(efekt utraty Klienteli a co za tym idzie ....kasy)

TSL
@TSL 19.02.2016 22:30

zapomniałbym dodać... Jako młody pracownik - Trzeba chwalić i podziwiać Zarządzających....i zapiltalać / jako starszy doświadczony pracownik - nawet nie próbować wywyższać się nad stałymi na wyższych stanowiskach .. ; )

noda2005

Ktoś z rodzinki się odezwał?

;)

NIe radze isc tam do pracy ja uciekłam praca za pana dyrektora który ma wszystko w [usunięte przez moderatora] i nic nie robi i ciagle sie kogos o cos czepia. Ogolnie rodzinny intere wiec wiadomo jak jest ;) pracuje sie za rodzinke ..

lolo

Nadgodzin tez nie chca płacic jak ich sie nazbiera to na dywan z kad ich sie nabrało :) nalerzy ci sie urlop to awantura jak chcesz go wykorzystac !!!!

Zostaw opinię o "Prosped Cargo – Berus i Sternadel”Sp. J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Prosped Cargo – Berus i Sternadel”Sp. J.