Heff

Lubliniec

Opinie o Heff

anga

Witajcie, dawno nikt tutaj nie zaglądał myslałam, ze znajdę tutaj jakies opinie n atemat aktualnej atmosfery w firmie i zatrudnienia, może na produkcji kotłów i pieców coś się znjadize.

bleble

Najpierw zwalniali ludzi, a teraz chcą przyjmować

ślązak

firmę z góry odradzam. Praca na początek za 1400 PLN w charakterze spawacza (nie myślę o wynagrodzeniu w innym zawodzie). Na początek własne ciuszki, 0 premii, najpierw zaczynasz pracować a jak będziesz miał czas robisz badania WSTĘPNE do pracy! Dobrze skwitowane przez przedmówcę-DNO!

dno

bleble

Dziadostwo, chora firma [usunięte przez moderatora]

bleble

Zgadzam się kompletne dno, partyzantka i rękodzieło ludowe

hef

Zarobki beznadziejne, chaos.

Zostaw opinię o Heff - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heff