homepartners falenica

Opinie o homepartners falenica

taka

Oddział w Falenicy jest w porządku. "pożarł" mega koszty firmie ale załoga tam pracująca, ta od samego początku rewelacja. Mimo iż już kilka osób odpadło atmosfera tam i ogólne zasady były naprawdę w porządku. Szefostwo miało zupełnie inne podejście niż do pracowników w Warszawie. Zachęcam do pracy w tym oddziale. Jedyny minus: brak podstawy, praca na samej prowizji. o Ile ze strony właścicieli można to zrozumieć tak ze strony pracowników przydałyby się pieniądze chociaż na paliwo.

lena

Witam świetna firma , profesjonalne podejście, szkolenia , dobre zarobki , doskonałe szefostwo , zawsze mozna narzekac ale nie tolerują oszustów i kretaczy oby wszystkie agencje tak działaly to bysmy mieli Usa i same wyłączności pozdrawiam JA 75

Zostaw opinię o homepartners falenica - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie homepartners falenica