Opinie o REM-POL Resources w Leirvik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy REM-POL Resources. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w REM-POL Resources na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REM-POL Resources w Leirvik

ja z czerwonych kampów

Dydy uwierz mi że rem-pol nie jest moją pierwszą firmą i zapewne nie ostatnią. Po za tym nie sprzedaję ludzi,równie dobrze mogę napisać że siedziałeś mu na kolanach.Dla mnie możesz siedzieć człowieku w chinach mało mnie to interesuję gdzie pracujesz.Pewnie jak tam Ci się nie uda też będziesz smarował na forum że firma jest nie dobra. Chodzi mi o to żeby być choć trochę obiektywny a nie wylewać żale dlatego że myłeś karczerem.Też byłem w firmie gdzie czytałem opinie na forum które były krytyczne ale jak pojechałem było spoko.Czasem czytają to ludzie którzy pierwszy raz by chcieli wyjechać żeby zarobić. Ps.Potrafię jechać na szczocie i się nie wstydzę tego kolego, ja mogę i wodę grabić jak będą kazać, ważne żeby na koncie się zgadzało.Pozdrawiam

Dydy

I tu sie mylisz cwaniaczku tylko ja i 3 inne osoby cos potrafilismy i dlatego po jednej rotacji olalem ta firme, bo nie bede robil na takich jak ty leserow. Gosciu z czerwonych kampow nadajesz sie wlasnie tylko do siedzenia w takiej firmie jak rempol, bo nie potrafisz znalezc normalnej firmy, zeby normalnie pracowac. Lubisz pewnie codziennie odwiedzic rudego zeby zdac mu sprawozdanie z pracy kto co mowil. Ja siedze sobie w Finlandii i mam gdzies firme, ktora za wszystko obcina za mieszkanie, prad, dojazdy, na wlasny koszt przylot i jeszcze zarcie, tobie to pasuje, bo potrafisz tylko na szczocie jechac.

Ja z czerwonych kampow

Dydy i tu się mylisz bo nie nie jestem że Szczecina nawet z okolic i nie znam nikogo kto by mi pomagał po znajomości. A i nie mam lombardu hehe.A mówisz że ludzie nic nie robią?? Widocznie nadawaleś się tylko do pompowania wody i do mycia karczerem jak byś coś potrafił to może dali by ci coś zbudować.

dydy

a ludzie co pisza ze im pasuje robota tam to goscie co nic w zyciu nie robili pajace co maja swoje lombardy i wyjezdzaja po znajomosci zeby sobie dorobic, nic nie potrafi to trzyma palec w dupie i robi co mu mowia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie REM-POL Resources? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
dydy

ludzie bylem w tej firmie wytrzymalem tylko jedno rotacje potem ich osralem, jedziesz jako monter rusztowan, a robisz wszystko oprocz rusztowan, sprzatasz statki, myjesz karcherem, wypompowujesz wode. Warunki mieszkalne dziadowskie, za wszystko ci potracaja za mieszkanie, za prad i swoj bilet lotniczy, zalosna firma i siedzi tam masa ludzi ze szczecina po znajomosci co maja paragrafy drukowane na kartce robione na lewo, wszystko po znajomosci od tego smiesznego managera rudego adama, cwaniaczka nad cwaniaczkami. Wyjezdzalem do do pracy do kilku krajow ale takiej bandy podpieprzaczy nie bylo jeszcze nigdzie, co mowisz na szatni zaraz rudy adam wie.

ja z czerwonych kampów

Zapewne Ci co piszą te brednie to nadają się do podawania elektrod nic więcej. Nie ma może kokosów nie zarobisz 20 tysięcy jak to nie jeden opowiada że był tam gdzieś i tyle zarobił.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Ja byłem teraz kontrakt i jestem zadowolony po odliczeniach swoje zarobiłem.Fakt że warunki na tym domku to tragedia ale już na kampie źle nie jest jeszcze jak by był internet to by było całkiem nieźle.Wypłata na czas co najważniejsze majster Sebastian bardzo pomocny i w porządku takich ludzi trzeba szanować. Z Adamem kontaktu nie miałem za dużo wydaje się normalny gość.Pozdrawiam normalnych monterów a nie pomocników hałera

kibic

Ale to cuchnie biurem...

poszukujący

aż tak jest tam żle miałem tam jutro jechać o prace pytac a tu (usunięte przez administratora)

bedacy tam od nich

zgadzam się z waszymi opiniami jeśli chodzi o tego "managera".kawal chama (nie ublizajac chamom)?!biuro wie o jego przekrętach itp.ciekawe ze prezes o tym nie wie? przypuszczam,ze nie dochodzą do niego rozne wieści ponieważ ta zaloga prezesa uprzedza i wymysla z góry historyjki jemu po to aby swoje (usunięte przez administratora) ochraniac.wiec on góry zna inna prawde.kroja na wszystkim to fakt a ponoc warunki norweskie.szkoda slow na nich.

zniesmaczony

Faktycznie firma masakra,warunki mieszkalne masakra,ich menager Adas(psełdo)szkoda slow na niego takiego barana to jeszcze nie widzialem -moze kiedys przestaniesz klamac ,praca jak praca

oszukany

byłem tam az dwa razy i mam nadzieje ze więcej nie będzie mi dane.Co do warunków mieszkalnych jeden wielki chlam co lepsze pokoje to rudy fałszywy menager trzyma dla swoich przydupasow a innym daje klity ze nawet nie ma gdzie swojej torby postawić wszędobylski syf i grzyb oczywiście za wszystko się płaci gruba kase .co do warunków pracy to nie najgorzej ale za to postepowanie czy opieka menagera woła o pomstę do nieba oszust i kłamca jakich mało -mam nadzieje ze odniesie się do tego bo widziałem ze parę razy wchodził na te opinie .niech wie ze jeszcze jak zyje 48 lat to takiego zakłamanego gościa nie widziałem pozdrawiam cie serdecznie środkowym palcem .Tak zenie polecam tej dziwnej firmy

Tony Halik

I ty uważasz ze tam są dobre warunki to chyba się grubo mylisz. Bylem tam i wiem coś na ten temat. Za wszystko kroja a co niektóre domki gdzie mieszkaja robole Runego to porażka. By się wstydził. Jak to w firmie mówią Norweskie standardy. Hehe.

zawiedziony

Nie musisz mi mówić wiem bo byłem tam ale już cale szczęście już stamtąd zjechałem rudy obiecuje różne rzeczy a jak cos to się wypiera ze nic takiego nie mówił najlepszy sposób to go nagrywać żeby mieć podkładkę . Mam nadzieje ze jak jeszcze kiedyś tam będę miał wyjechać to rudego kłamcy tam nie będzie współczuje wam chłopaki ze musicie współpracować z takim z....nym gościem

Chodzi wlasnie o stocznie myklebust kolego. Na tej stoczni dochodzi do takich nr. Z managerem.

Chciwe łapska dobrze ujete

To prawda za chate i dojazdy tyle ciagna plus prad i jakas sprzataczka ktora niby sprzata te chaty a pozniej na odcinku jest odciagniete ponad 100 koron i opisane jako ubezpieczenie. Manager klamca...i oszust zeby Rune wiedzial co on odwala za jego plecami to od razu by go wyrzucil na zbity pysk. Ale on sie doigra jeszcze troche. Omijajcie Rem-pol z daleka coraz wiecej kroja i w ch..a z ludzmi leca.

@pracownik

Wiem cos o sprzątaczkach i ponad 100koronach odciągniętych ale tylko na kwitku bo patrząc na ten syf to raczej jej nie było i co do tego rudego menagera to fakt przez niego chłopaki zjeżdżają bo on tylko potrafi kłamać i nic więcej ale co się dziwić kto się k...ą urodził ten kanarkiem nie zdechnie

byłemtu
@pracownik

Żeby ludzie nie myśleli, że tak jest wszędzie to piszcie w której stoczni są takie numery. Bo taki delikwent, co życia w Rempolu nie zaznał, nie będzie wiedział, że piszesz o Myklebuscie. W stoczni Ulstein mają mniej problemów. Chyba zawdzięczają to temu, że manager z Mykle nie wpycha tu swoich chciwych łap.

jeden jedyny raz

byłem na jednym kontrakcie pociągnęli mi ponad 3600 za chate chata masakra do tego 400 za dojazd nie licząc prądu co lepsze chaty to rudy menager(psełdo)udostepnia tylko i wyłącznie swoim kolesia

zawiedziony

Pracowałem w tej firmie dwa kontrakty co jest najgorsze to te wszystkie potracenia oraz ich pseudo menager który jest kłamczuchem i krętaczem z rozmów z chłopakami wywnioskowałem ze traktuje ta firmę jak własna już tam więcej nie pojade

ho ho ho

Czyżby brak chętnych by służyć nierobom z Rem-Polu bo wciąż się ogłaszają

Duncyk
@ho ho ho

Chętnych nie brak tylko etatów brak, widać że nie mają problemów z naborem do pracy,dzwonili kiedyś do mnie i proponowali pracę jak monter rusztowań z chęcią bym skorzystał problem w tym że potrzebowałem 2 tygodnie na wypowiedzenie pracy w Polsce a do tygodnia miałem wyjechać do Norwegi, nie udało się może następnym razem. Pozdrawiam wszystkich

Jacek

dobra wez nie placz paprykarzu, jak ci to pasuje to siedz tam ile mozesz, bo nigdzie indziej roboty nie znajdziesz, a w tym rempolu to robia sami tacy jak ty co jada raz w tygodniu do sklepu i mroza po 10 bochenkow chleba, bo chleb dla was trole jest najwazniejszy, bo 3/4 z was tam pracujacych zyja jak szmaciarze (usunięte przez administratora) spod siebie byscie zjedli, zeby jak najwiecej do polski przywiezc i sie pokazac, a na budowie to dziadowanie fajek i innych rzeczy

Zostaw merytoryczną opinię o REM-POL Resources - Leirvik

• Jak się pracuje w REM-POL Resources?

Zobacz opinie na temat firmy REM-POL Resources tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REM-POL Resources?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REM-POL Resources