Zaberd Sp. z o.o.

Opinie o Zaberd Sp. z o.o.

julek mocny

Ha,ha Lubisz być wykorzystywany - zapraszamy. Organizacja pracy - panowie, jaka organizacja pracy, murzyn ma pracować po 12-16 godzin, być do pełnej dyspozycji, do tego organizacji pracy nie trzeba. Kasa - no to pytanie ! A jesteś w rodzinie ? Trzeba być jak ten zawodnik z Barcelony - Bojan czy jak mu tam. Zima? kręcisz lody - żyjesz, nie kręcisz - bon do Tesco za stówke i za bramę. Ha,ha

obiektywnie

Ta firma wraz z podległymi mniejszymi firmami jest może i duża,ale zatrudnia ludzi nie kompetentnych,a ci co mogą wnieść coś dobrego to się ich nie szanuje i lekką ręką zwalnia.Bierze się prace teraz takie ,gdzie nie gwarantują dobrego imienia firmy.Jest niska temperatura a maluje się cienko i grubowarstwowo i chemo.Szkoda pracy tych ludzi.Osoby co bezpośrdnio zaangażowani to wiedzą o czym mowa,ludzie po hotelach siedzą po kilka dni czekając na sprzyjające warunki do malowania.Gdzie są ekonomiści tej firmy,precież to koszty przewyższajace malowanie za1m2.Wygrane przetargi na zimę też mają wiele do życzenia i tu należy prosić niebiosa aby śnieg opadł jak najpóżniej.PANIE prezesie czy Pan do tej pory nie czytał wpisów?Po nich[tych usuniętych i tych pozostałych] można wyciągnąć wnioski.Wstydem dla Firmy powinno być to że nie ma za co zapłacić pobyt w hotelaćh,na przelew,poza małymi wyjątkami,nikt niechce dawać jak usłyszy nazwę firmy.Osoby funkcyjne długo musza walczyć o przelanie pieniędzy na konto swoich kart.Reasumując to prawdopodobnie równia pochyła.Chyba że Ktoś pójdzie po rozum do głowy i będzie zależało mu na firmie i jej odziałach.Panie PREZESIE ludzie chcą pracować ,ale muszą mieć motywację a tu nie ma!!!!!!!!!!!!

Oren

A jak wygląda na praca na A4? Bo zastanawiam się nad pracą tam.

sam

lepiej omijać tą firme na zime bo o pieniądze będzie czeba sie prosic do następnej zimy

Aplikowałeś do ZABERD S.A. na stanowisko Kierownik ds. Utrzymania Dróg? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
obeznany

Fakt, zdarzają się opóźnienia w płatnościach, podobnie jak u 90% firm z branży budowlanej (u tych największych są duuuuużo większe opóźnienia) ale wszystkie płatności ostatecznie i tak są regulowane. Niestety, tak w tej chwili wygląda branża budowlana.

ali

bardzo sie slizgaja z fv do paru miesiecy nie ładnie pozdrawiam

BERDOX

czy moze sie wypowiedziec jakas firma na temat wyplacalnosci za fv firmy zaberd

BER-TRANS

Witam pytanko jak wywiazuje sie ZABERD z platnosciami wobec innych firm

tymek

czy do ZABERDu we Wrocku potrzebują wykwalifikowanych pracowników, czy szansę ma każdy - nawet "z ulicy"?

seba

Jak tam wyglada praca jako kierowca???

BARIERA

do kiery szukają pracowników do pracy naA1 wOUA Swierklany za najniższą krajową do prac porządkowych na początek dużo obiecuja premię nadgodziny które nie wypłacają a po trzech miesiącach i tak cię zwolnią.i przyjdą nowi dlatego bo się domagasz uczciwego traktowania.Jak by tam miał ktoś nadzór z zaberdu to by OK?.tylko tam rządzi FBSERVICE i oni decydują o wszystkim .Po akcji zima co zrobili z kierowcami z zaberdu.Wystarczy przejechać się A1 zGorzyczek do Sośnicowic kompletnie zaniedbana trawa na1 metr nie skoszona.No i teraz trzeba na szybko pracowników do tego buszu.

BARIERA

do kupca socjal to w pomocy społecznej ale nie w tej firmie.Tam pracujesz do końca umowy(jezeli dotrwasz) i ci podziękują na 3 miesiące.Przykład to OUA Świerklany naA1 z kierowcami zimowego utrzymania.A na koniec niejaki (usunięte przez administratora)? z zaberdu pomówił ich .Ale się mu nie udało i ma problemy.Tam się nie liczył pracownik tylko kasa dla firmy.nie polecam, (usunięte przez administratora)

andy

Dokładnie nieroby są w tej firmie i nażekają a jak po wypłate to każdy cieszy miche.Nikt nie napisze że co 10 wypłata jest zawsze tylko same negatywy,a to że firma mam czasami jakieś problemy to normalne przy takiej konkurencji,tylko (usunięte przez administratora) nie potrafią tego zrozumiec.Zawsze jak się komuś nie podoba to do pośredniaka może isć po 600zł(usunięte przez administratora)

BARIERA

(usunięte przez administratora)Jestem ciekaw co na to ZABERD czy wyciągli wnioski ze współpracy z tą firmą.Chyba nie po tych manewrach oj niektórzy z kierownictwa zaberdu powinni się udać na odpowiednie szkolenia [ nie mów hop póki nie podskoczysz bo możesz upaść z hukiem](usunięte przez administratora)widać że coś tam się dzieje a będzie śię działo!!!.

pracownik1

Powiem wam tak ,w Poznaniu dzieje sie bardzo zle .To czego sie ostatnio dowiedzielismy to sa kpiny ,jak mozna tak szanowac pracownika .Wszystko chca nan poucinac ,bedziemy robic za podstawy zapomnij o premii.Wszystko bierze ten za..... zaberd wroclaw.Najlepiej jak bys robil 300godzin za psi grosz.Firma zatrudnia ponad 200 ludzi a my nie widzielismy świadczen socjalnych na oczy .Latem nawet wody nam nie kupuja wielce wymowka ze pieniedzy niema .Flota jaka flota same stare graty.Powiedziane było odgornie jak sie komus cos nie podoba to na wasze miejsca mamy 5 nowych ludzi.Prosze bardzo i życze wam kar kar i jeszcze raz kar ktore pograza ta firme .

Stefan

(usunięte przez administratora)Powinno się nam poprawić, chyba ?

Szanowni Państwo, zastanawiam się czy nie aplikować do ZABERD'u na stanowisko IT. Po tym jednak co tutaj czytam zastanawiam się czy jest sens. Chętnie spotkam się osobiście z panem, który napisał że firma mu za coś nie zapłaciła, żeby ustalić na ile informacje tutaj podawane są wiarygodne. Chciałbym póki co podjąć dobrą pracę, zaberd ma niby certyfikat rzetelna firma, ale wolałbym to sprawdzić. (usunięte przez administratora)

vega

(usunięte przez administratora)Byc moze sa premie dla tych ludzi.Niedobrze jesli skarza sie mlodzi ludzie,oni maja inne spojrzenie na uklady pracownicze,a jeszcze bardziej na umowy smieciowe,lub prace tylko na sezon.Zastanawia mnie fakt,ze firma ma rozbudowana administracje......w koncu po co?Skoro tnie sie oszczednosci,a administracja przy komputerach nie ma pomyslu na rozwoj firmy,wiec grzeja (usunięte przez administratora) jak urzednicy udajac jak sa zapracowani i potrzebni.W koncu gdyby nie wygonic tych szarych na droge do malowania,lub stawiania znakow.........czyli produkcje firmy....reszta ludzi w biurach moze isc za brame/na nich trzeba zarobic/.Wiec jak czytam....brak poszanowania dla pracownika(usunięte przez administratora)Moze nastepne pokolenia wypracuja inny model i wieksza tolerancje,a stare pokolenie niech nie mysli,ze nie jest do zastapienia..........bo jest.

k

Nie chce wam się pracować i tylko narzekacie. Wszystko źle bo trzeba popracować 2-3 godziny dziennie. Jak wam nie odpowiada taka praca to na budowę zapraszam, tam nudzić się na pewno nie będziecie, a i czasu na bzdurne komentarze nie będziecie mieć. Docenilibyście wtedy firmę w której pracujecie.

ao

Wiem ze nie lubicie tej firmy i ludzi tokto kaze wamtam robić lepiej na pośredniak albo puszki zbierać jak nie nauczyłeś się pracy to co byś chciał 6tyś zarabiać ? Na A4 potrzebuja ludzi na szlabany droga wolna tylko tam nie ma co ((usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zaberd Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Zaberd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zaberd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaberd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zaberd Sp. z o.o.