Zaberd Sp. z o.o.

Opinie o Zaberd Sp. z o.o.

Marcos

Na jaki czas dostaje się umowę? Bo jest o prace tak?

lotos

Tak, UoP

@lotos

Spoko, na tym mi zależy, a stabilnie jest?

lotos
@Marcos

Z moich doświadczeń wynika, że tak

@Marcos

Pierwsza umowa na okres próbny 3-ch miesięcy. Kolejna na czas określony do 33 m-cy.

Tak dość standardowo

Dziękuję

@Marcos

Czy standardowo, to nie wiem.

@Marcos

Ale rozwiązanie całkiem okej.

Kazooi

Czy na robotnika drogowego wymagają czegoś specjalnego? jakieś umiejętnosci, doświasczenie?

@Kazooi

nie, wystarczy prawo jazdy kat b oraz dobry stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną. oczywiście dodatkowe uprawnienia są mile widziane.

@Mariam

A jakie to te dodatkwe uprawnienia sa?

@Kazooi

np. kurs kierowania ruchem, uprawnienia operatora podnośnika koszowego, koparki ładowarki itp.

Danuta
@Mariam

A czy firma zapewnia tego rodzaju kursy?

@Danuta

Z tego co widziałem tutaj to kierują na szkolenia jak są potrzebne, więc na takie kursy pewnie też

Dariusz
@Kazooi

Dzięki za info bo to bardzo pomocne. Takie kursy zwykle sporo kosztują. Firma pokrywa wszystkie koszty czy trzeba podpisywać umowę lojalnościową za takie szkolenie? Bo tego wolałbym uniknąć.

@Dariusz

Nie znam szczegółów, nie mam pojęcia

może zadzwoń i zapytaj?

@Dariusz

zawsze to będzie jakieś pewne info

@depot

Oczywiście, że firma pokrywa wszystkie koszty , ale wymaga podpisania umowy lojalnościowej

dobrze wiedzieć

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Zamówień Publicznych w ZABERD S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Golec

Uwziął się Pan, czy co?

demq
@Golec

chyba nie ma co robić i na siłę sobie zajęcia szuka...

ZABERD S.A. poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Działu w mieście Wrocław. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Mariam

Administratorze, skąd Pan/Pani czerpie informację na temat aktualnych rekrutacji w ZABERD ? To jest już trzecia nieprawdziwa wiadomość zamieszczona przez Pana w ciągu ostatnich dwóch dni ? Na chwilę obecną ZABERD nie poszukuje Kierownika Działu ani w mieście Wrocław ani w i żadnej innej lokalizacji.

Nimda
@Mariam

Chyba sobie sam wymyśla i pisze co mu ślina na język przyniesie...trzema z góry założyć, że to co pisze vel "Administrator" to nieprawda. Ale jaki ma w tym cel? Ciężko stwierdzić...

Aplikowałeś do ZABERD S.A. na stanowisko Kierownik ds. Utrzymania Dróg? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Były

Pracowałem tu kawał czasu.

Dobrze wspominam, porządna firma

immi
@Były

na jakim stanowisku robiłeś?

@immi

po takim czasie to chyba małe szanse, że tu zajrzy

@immi

Robotnik drogowy

memento

no proszę, a myślałem, że tu najczęściej tak raz tylko się zagląda

@memento

Wniosek - nie warto generalizować. Pozdrawiam.

@Były

a czy ja generalizowałem? Stwierdziłem, że małe szanse tylko

Hanna
@Były

A kawał czasu tzn. tak właściwie ile i co się stało, że odszedłeś?

@Hanna

Przepraszam, ale to moja prywatna sprawa i nie będę się tu wypowiadał na ten temat

serpico
@Hanna

a co się stało, że po nocach siedzisz na goworku i wypytujesz ludzi o powody ich odejścia z firmy?

mejos
@serpico

takie życiowe hobby niektórzy mają

W ZABERD S.A. poszukiwana jest osoba na stanowisko Asystentka. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

flugi

gdzie jest taka oferta?

@flugi

Takiej oferty nie ma, ponieważ ZABERD nie prowadzi aktualnie rekrutacji na stanowisko Asystentki.

flugi
@Mariam

okej, wszystko jasne. to pan administrator ma najwyraźniej nieaktualne informacje...

Januszek

Byłem na rozmowie wszystko szło dobrze. Na koniec pytanie ile chce Pan zarabiać?? Tyle ile w ogłoszeniu a Pani rekrutująca nie wie ile...okej moje zdziwienie , ale mówię 4200-4300 . Fajnie dobrze to się słyszymy w następnym tygodniu tylko pani rekrutująca potwierdzi finanse z panią księgowa kadrowa czy inna. Za tydzień cisza , zatem kontaktuje się na olx z panią inna co jest grane?? Jak mnie nie chca niech powiedzą bo czekam i czekam. Pani inna wiadomość przeczytała nic nie odpisała. Ja rozumiem , nie spodobałem się ok, za dużo chciałem ok choć chciałem tyle ile w ogłoszeniu i jeszcze na olxie Pani inna pytała czy się zgadzam na wynagrodzenie z ogłoszenia, ale żeby nie potrafić odpisać - nie dziękujemy nie przyjmujemy albo kogo innego wzielismy, tylko rżnąć głupa to tego nie kumam. A zaznaczam że mieli zweryfikować finanse i się odezwać co dalej . Gowniarskie zachowanie Pani innej i nikt mi tłumaczyć nie musi że cena z ogłoszenia była inna niż na umowie, jak pisał ktoś wcześniej w komentarzach.

@Januszek

Dzień dobry, a na stanowisko Pan aplikował ?

Zofia
@Januszek

a powiedz mi, od wyslania cv przez olx długo czekałes na odezwanie sie od nich i zaproszenie na rozmowe ?

W Wrocław ZABERD S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Mariam

Obecnie ZABERD nie poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. zakupów .

Na stronie Pracuj.pl pojawiła się oferta pracy w ZABERD S.A. jako Kierownik Robót. Ktoś z Was będzie aplikował?

ja się zastanawiam

mubbo
@bugs

dlaczego się zastanawiasz jeszcze?

@mubbo

Proszę się nie zastanawiać tylko aplikować.

@mubbo

bo chcę przeanalizować różnie możliwości

@Mariam

tak jest generale... ;) aplikuję, jak sobie przemyślę, podjęcie decyzji o zmianie pracy to nie jest dla mnie takie hop siup, ale rozważam to

mubbo
@bugs

Byle ci nikt oferty sprzed nosa nie sprzątnął

będzie co będzie ;)

pawlus

Orientujecie się czy ta oferta ze strony jest aktualna?

@pawlus

Tak, jest aktualna

pawlus

Ok, dziękuję

Mietek

Czy ktoś pracuje we wrocku jako robotnik drogowy, bo widzę, że szukają. Jak jest, opłaca się?

@Mietek

Proszę najpierw złożyć CV abyśmy mogli zobaczyć jakie posiada Pan kwalifikacje. Jeżeli będziemy zainteresowani zaprosimy Pana na rozmowę na której przedstawimy nasze warunki i wtedy Pan się przekona czy są one dla Pana opłacalne.

Mietek
@Mariam

Dziękuję. Ale gdyby któryś z pracowników chciał się mimo wszystko podzielić swoimi doświadczeniami, to poproszę. Jednak chciałbym się conieco dowiedzieć zanim złożę cv.

xxx
@Mietek

Nie wiem czy ci to jeszcze potrzebne ale może komuś innemu się przyda. Ja już pracuje 2 rok i jest całkiem całkiem. Nie wszystko jest idealnie, parę rzeczy bym zmienił ale ogólnie kasa jest i robota solidna więc wiele więcej mi nie trzeba.

xxx
@Mietek

Ja bez doświadczenia przyszedłem i to też zależy jak zaczniesz. Mi wszystko pokazali także było mi łatwiej chociaż początki były dla mnie dosyć trudne. Ale w miarę czasu idzie wszystko ogarnąć.

@xxx

a ta kasa to zależnie od jakichś wyznaczników różna jest?

@xxx

nie wiem czy ty mi odpowiesz, ale chociaż ktoś inny prosze

@muniek

Kasa to najczęściej płaca zasadnicza + premia. Wysokość premii dla wszystkich pracowników w brygadzie jest taka sama, natomiast płaca zasadnicza może być różna w zależności od doświadczenia i posiadanych uprawień. Im ktoś ma więcej dodatkowych umiejętności tym płacę zasadniczą ma wyższą.

@Mariam

a premia od czego zależy, są też jakieś warunki?

snooki
@muniek

to premia zadaniowa

Jakub

Firma przyjmuje pracowników tylko na stałe czy też tymczasowo w jakichś okresach jak potrzeba

@Jakub

To zależy, raczej przyjmujemy pracowników na stałe. Tylko osoby zatrudnione do zimowego utrzymania dróg są zatrudnianie czasowo, chociaż co raku są to praktycznie te same osoby , więc można stwierdzić ,że pracują stale tylko z małą przerwą.

Jakub

Okej, rozumiem, dzięki

@Mariam

a robotnik drogowy to najczęściej obsadzane stanowisko? w sensie, że jest cały czas zapotrzebowanie

@Mariam

bo chyba nieczęsto są rekrutacje na inne stanowiska u was

@mitus

To prawda, że najczęściej szukamy pracowników na stanowisko robotnika drogowego, bo takim stanowisku pracuje 75% wszystkich pracowników zatrudnionych w spółce.

Jasne, dzięki

@Mariam

a to na różne lokalizacje czy tylko Wrocław?

pantadeusz

dają jakie premie, czy sucha podstawa?

@pantadeusz

Dają. Nie wiem o jakie stanowisko pytasz, bo są na różnych zasadach przyznawane.

@Reloy

Jak mogę to zapytam od razu jak to wygląda jeśli chodzi o serwisanta sygnalizacji??

@Serwisant

Dają premię nie tylko na papierze , ale faktycznie wypłacają co miesiąc.

@Mariam

Zazwyczaj zakładam że jak coś jest na papierze to i w rzeczywistości. Ale dzięki tak czy siak.

Mógłbyś rozwinąć myśl?

@Serwisant

No np. pracownicy na robotniczych stanowiskach mają premię zadaniową, co miesiąc. Na wykonawczych mają inne zasady i częstotliwośc przyznawania, a jeszcze inaczej pracownicy szczebla kierowniczego.

Aaa jasne, rozumiem

@Serwisant

O zasadach na innych niż robotnicze nie opowiem, bo się nie orientuję, ale może ktoś tutaj chciałby nakreślić, tak dla potomnych.

@Reloy

Ja to co chciałem wiedzieć to się dowiedziałem. Dobre wiadomości, ale i tak w razie rozmowy jeszcze dopytam. Dzięki.

Croc

uprawnienia te co są opcjonalne to można jakoś robić już w trakcie pracy jak są potrzebne? kierują jakoś na to? chodzi mi np o uprawnienia do obsługi podestu ruchomego

@Croc

Oczywiście, że kierujemy na szkolenia jeżeli jest taka potrzeba.

@Mariam

tylko jeśli jest potrzeba? czy jeśli pracownik chciałby wyrobić to też jest to jakoś rozpatrywane?

Ejt
@Croc

No raczej tylko takie, które będą faktycznie potrzebne w pracy, jakieś wedle twoich widzimisię to jednak powinno być w twoim zakresie, wiesz, firma nie jest instytucją charytatywną, która wyśle cię na zrobienie papierów, które nie będą ci potrzebne w pracy, tylko po to, żebyś przykładowo miał podkładkę, żeby zawinąć manatki i iść pracować gdzieś indziej. Przynajmniej ja tak uważam.

@Ejt

rozumiem, tak też podejrzewałem ale zapytać zawsze można. i tak to że kierujecie na szkolenia to dobrze.

@Ejt

a tak już z innej beczki to nie uważam, że jakbym zrobił coś dodatkowo to bym zwinął manatki bo jednak raczej szukam pracy na dłużej.

Ejt
@Croc

Nie chciałem cie urazić jak coś. Po prostu różnych ancymonów już tu widziałem

@Ejt

nie uraziłeś, czułem potrzebę odpowiedzi na to co napisałeś więc odpowiedziałem. wszędzie się zdarza, nic nadzwyczajnego moim zdaniem. każdy ma to na co zapracował i tyle

Zenek

Chcę wysłać cv, ale widzę, że wymagany jest jeszcze list motywacyjny. Co w nim wpisać? Bo szczerze nie mam pojęcia jak się zabrać za to

@Zenek

Proszę przesłać CV bez listu. Jeżeli spełnia Pan wymagania zawarte ogłoszeniu list jest zbędny.

Korek
@Zenek

a przyszłościowo jak nie wiesz jak pisać list motywacyjny to po prostu wpisz fraze w google i ci podpowie jak to zrobić. to żadna większa filozofia

Zenek
@Korek

Po prostu chciałem zapytać, może ktoś akurat nie dawno się dostał i jakieś wskazówki by mi dał. Ale już wszystko wiem dzięki wielkie.

@Mariam

ile czasu zajmuje przyjęcie jeśli bym się dostał? zależy mi na czasie.

Korek
@koxo

Co masz na myśli? Chodzi Ci o to kiedy zaczynasz pracę po informacji, że się dostałeś czy jak?

@Korek

no pierwsze to kiedy oddzwaniają, czy to jest raczej tydzień czy dwa no i później jak szybko się już zaczyna

@koxo

W zależności na jakie stanowisko jest aplikacja. Przy stanowisku administracyjnym jest to do dwóch tygodni, w przypadku pozostałych około czterech tygodni.

dziękuje

@Mariam

Ale to jest w sensie od złożenia cv do pierwszego dnia czy od rozmowy do pierwszego dnia?

@?

Najczęściej w ciągu dwóch tygodni od otrzymania CV.

@Mariam

A czy każdy otrzymuje odpowiedź po rozmowie? W sensie, że nawet ta negatywna też jest przekazywana

kolas
@?

dla mnie to oczywiste że jak nie dostane przez 2 tygodnie odpowiedzi to mogę przypuszczać że się po prostu nie dostałem. trzeba też pod takim kątem patrzeć, praktycznym

@kolas

Może i dla ciebie oczywiste ale ja bym wolał jednak wiedzieć na co się nastawiać

@kolas

Właśnie pod tym kątem praktycznym...

tutek

ile etapów mają rozmowy o pracę u was?

@tutek

Z tego co pamiętam to ja miałem najpierw rozmowę z rekruterem a potem już z przełożonym że tak powiem, ale nie wiem czy na wszystkie stanowiska będziesz miał tak samo.

@tutek

Więc najlepiej jak zdradzisz na jakie aplikujesz, będzie łatwiej coś więcej powiedzieć i pomóc

tutek
@D

na drogowego a ile się czeka na odpowiedź?

@tutek

Ciężko tak powiedzieć zależy jakie zapotrzebowanie pewnie, nie wiem.

@D

Do dwóch tygodni , jeżeli Spółka jest zainteresowana zatrudnieniem kandydata.

Jamal
@Mariam

ale to mówimy teraz konkretnie o drogowym czy o każdym stanowisku na jakie się aplikuje w firmie?

Jamal
@Mariam

bo mnie interesuje stanowisko elektryka

@Jamal

W takim razie proszę o kontakt 503103 210.

@tutek

najczęściej ma dwa etapy - rozmowy z rekruterem i przełożonym

@loko

Czyli mam rozumieć że pierwsza część to jest jakiś telefon w stylu "zapraszam na rozmowę, ale jeszcze wcześniej zadam parę pytań", a potem już standardowa rozmowa na jakimś spotkaniu tak? I to rozumiem, że na miejscu?

@?

coś w ten deseń, przynajmniej ja tak miałem i było na miejscu. Teraz też raczej normalnie, ale pewności nie mam

@loko

Okej dzięki a pamiętasz jeszcze coś z rozmowy? Trudna była? Dużo pytań?

@loko

Wiem że dużo pytań ale wole tym razem wypytać jak najwięcej żeby mnie nic nie zaskoczylo.

@?

wiesz, to już było chwilę temu, ale nie przypominam sobie, żeby było coś zaskakującego podczas rozmowy

@?

ale też miałem spore doświadczenie wcześniej, więc byłem dość pewny swego

Alexandro

Postanowiłem coś napisać tutaj bo uważam, że należy się dobre słowo. Zaczynałem bez doświadczenia i mogłem wszystkiego się na robocie nauczyć, teraz wszedzie doswiadczenie potrzebne. Praca przy drogach jest ciężka.Jedno co że wszystko uczciwie, na czas, umowa o prace. Teraz przeprowadziłem się i nie miałem problemu, żeby znaleźć pracę, branża przyszłościowa, i wpis w cv o zaberdzie mysle że też mi pomógł. Tyle ode mnie.

Kapar
@Alexandro

A mogę jeszcze podpytać ile czasu pracowałeś? Bo też to potem do cv się wpisuje i jestem ciekawy jak to u Ciebie wyglądało. Jeżeli oczywiście to nie problem...

@Kapar

Około 4 lata pracowałem, więc nie tak mało i tyle ile się nauczyłem to moje.

Golden
@Alexandro

to całkiem sporo rzeczywiście. dzisiaj to raczej się częściej zmienia pracę niż kiedyś, czytałem taki artykuł na ten temat.

@Golden

Pewnie masz rację, ale to i tak dość indywidualna sprawa

Kazo
@Golden

to akurat temat na zupełnie inną i długą rozmowę, ale to fakt. nawet tak ostatnio siedziałem z kumplem i mówiliśmy, że jeszcze nasi rodzice to jak zaczynali pracę to siedzieli w niej przez długie lata, a teraz ludzie często zmieniają pracę i to nie dlatego, że ich sytuacja zmusza

Jajko
@Alexandro

A dalej przyjmują bez doświadczenia? Kojarzy ktoś może jak to teraz wygląda?

Totoro
@Jajko

Od robotników drogowych nie wymagają doświadczenia. Byle być robotnym, sumiennym i mieć prawko.

Milk
@Totoro

A jak się kształtują godziny pracy na tym stanowisku?

Milk
@Totoro

Są stałe, czy mogą być ruchome w zależności od różnych czynników? Sorry jeśli głupie pytanie, nie wiem jak to wygląda w tego typu pracy

@Milk

Godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy są różne w zależności od lokalizacji , a także rodzaju kontraktu na który m się pracuje.

Tet
@Mariam

właśnie, musisz sie bardziej określić

on

zgadzam się.

Baran
@Mariam

Są nocki? Bo mi się wydaje, że jak czasem jeździłem nocą jako kurier to np. malowanie pasów było w nocy i jakieś prace remontowe nie wiem.

k22
@Baran

Było gdzieś niżej, że jeśli jest potrzeba to są nocki, a to pewnie też zależy od kontraktu

pakito

ile czekaliście na odpowiedź po rozmowie? zastanawiam sie jak długo to trwa i na co ewentualnie się przygotować

mariam
@pakito

najczęściej odpowiedź jest w ciągu tygodnia

Mezo
@mariam

o to całkiem szybko trzeba przyznać. chyba że ogólnie nie prowadzą tez jakiś długich i skomplikowanych rekrutacji

Back
@mariam

A to nie zależy od stanowiska jakoś?

HoHo
@Back

ma ktoś jakieś wspomnienia z rozmowy? gładko szło czy raczej stresująco?

@HoHo

A co ma być stresującego? Normalna rozmowa rzeczowa o tym co masz robić i jakie są warunki zatrudnienia.

Wd
@Bolek

a jak szybko można oczekiwać odpowiedzi już po rozmowie? ile to wszystko może mniej wiecej trwać?

@Wd

Ciężko raczej to określić zwłaszcza jak się nie jest rekruterem no... Nie wiadomo ile ludzi się zatrudnia i tak dalej. Ja na przykład czekałem parę dni. Ale to nie jest zasada

mot
@Bolek

Wiesz, sam fakt rozmowy z potencjalnym pracodawcą (lub jakimś jego przedstawicielem) jest dość stresujący, kiedy nie wiesz czego się spodziewać. Ale to jest nie do uniknięcia moim zdaniem, a stres bywa motywujący, więc nie ma się co stresować stresem ;) Alleluja i do przodu.

@mot

To mi tego nie musisz mówić, napisałem tak żeby jakoś dodać otuchy kandydatom. to musiałeś zepsuć

chris
@Bolek

z ciekawości.. na jakich stanowiskach pracujecie? jakis dłuższy staż czy to są dopiero początki?

@chris

Ja mogę od siebie powiedzieć że już dłużej pracuje

chris
@D

i w takiej dłuższej perspektywie jak to oceniasz? warto faktycznie wiązać dłuższą przyszłość z tą firmą?

@chris

Powiem tak - gdyby było inaczej, to by mnie tutaj nie było

@chris

Więc odpowiadając na pytanie - jak najbardziej

@chris

No ale wiadomo, to jest czysto moja perspektywa, więc gwarancji, że tak będzie w twoim przypadku dać nie mogę

ZABERD S.A. właśnie rekrutuje w mieście Wrocław. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Edek

zaberd ma w ogóle inne lokalizacje niż ta we Wrocławiu?? bo ja nie wiem

comely
@Edek

Skoro nie wiesz, to po co odpowiadasz pytaniem na pytanie?

jack

w ofercie widziałem, że macie prywatną opiekę medyczną, w jakiej firmie?

@jack

i jeszcze jedno, czy są jakieś specjalne wymagania na majstra robót drogowych, o których powinienem wiedzieć?

@jack

i jak wygląda proces rekrutacji ogólnie? z góry dzięki za odp

Luxmed

@jack

Specjalnych wymagań nie mamy. Szukamy osoby z doświadczeniem w montażu barier drogowych oraz posiadającej doświadczenie w zarządzaniu brygadą.

Nicko

rekrutacja zazwyczaj ma 2 etapy

Nicko
@jack

najpierw jest rozmowa z rekruterem, a potem już z przełożonym

Ali
@Mariam

a jak duże doświadczenie trzeba mieć?

2-3 lata na podobnym stanowisku

Ali
@Mariam

to nie tak mało, ale ok, chyba sie wcisnę

Soleir
@Ali

Chyba? Nie wiesz ile doświadczenia masz?

Soleir
@Ali

Nie tak mało, ale no dużo też wcale nie

tomko
@Soleir

z perspektywy świeżaka na pewno dużo

haha
@Soleir

a kto umarł ten nie żyje. to są te twoje konkrety?

Zostaw merytoryczną opinię o Zaberd Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Zaberd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zaberd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaberd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zaberd Sp. z o.o.