ZABERD S.A.

Ostróda

Opinie o ZABERD S.A.

W firmie pracuję już kilka lat. Pracowałem na wszystkich działach( od barier po chemo). Co jakiś czas mnie przerzucali. Nigdy nie zarobiłem tyle co mi obiecywano na początku. Od jakiegoś czasu szukam innej pracy. Ciągłe delegacje i praca w nocy przez kilka miesięcy pod rząd wykańczają. Wypłata delegacji czasami też jest problemem. Urlop tylko w zimę. A nawet wtedy ciężko wyprosić. Nie polecam nikomu pracy w tym (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o ZABERD S.A. - Ostróda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZABERD S.A.