trw SSP sp.z o.o.

Opinie o trw SSP sp.z o.o.

Czy ktoś z Was mógłby opisać trw SSP sp.z o.o. jako pracodawcę, odnosząc się do własnego doświadczenia?

iofsng

No z jednej strony @roka na produkcji nie jest łatwo i ciężko o jakiś rozwój, ale z tego co wiem to w tej firmy z tego stanowiska można awansować z czasem na kierownika

zuz

[usunięte przez moderatora]człowieka przez człowieka [usunięte przez moderatora]

rozwijajaca, interesująca

Zostaw opinię o trw SSP sp.z o.o. - Czechowice-Dziedzice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie trw SSP sp.z o.o.