System X II

Jarosław

System X II
2 44

Opinie o System X II

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agnieszka

Wcześniejsze opinie pochodzą głównie od klientów - są one również ważne, bo także składają się na obraz firmy, ale może jest wśród użytkowników forum ktoś, kto pracował lub pracuje w System X II i może podzielić się opinią na temat tego pracodawcy? Jak pracuje się w tym miejscu, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w System X II, ale może ktoś wie coś na temat aktualnych rekrutacji?

Co powiecie na temat wynagrodzenia w System X II? Czy od dodania ostatniej opinii uległo ono zmianie?

Dawid

Osobiście nie pracowałem w tej firmie, natomiast miałem nieprzyjemność być klientem. W komputerze jedno zostało naprawione a drugie zepsute. jeżeli chodzi o gwarancje zostałem zwyzywany od psychicznie chorych, nienormalnym, idiotów itd. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!

klient

Ja polecam jeśli jesteś ich klientem yo nie mam zastrzeżeń. Zostawiłem porozbijani i zalany telefon u nich. Mocno naprawdę uszkodzony z dnia na dzień go wskrzesili tam były bardzo ważne kontakty

gość

Krzyki, ciągłe zmiany nastroju szefa, zdecydowanie odradzam

jks4ever
@gość 23.06.2012 23:11

potwierdzam, właściciel wydziera się na pracowników i klientów, a sam nic nie potrafi zrobić,

Norbi

Czy jest powód, że tak dawno nikt nie pisał? Słyszałem, że firma jest spoko!!

Agnieszka

@były klient, dlaczego? Powiesz coś więcej?

Agnieszka

@kaszankkka skąd taka opinia? Możesz powiedzieć coś więcej?

tomek

a czy mozna skorzystac z ich usług np. na jakis czas probny? W sensie nie podpisywac umowy tylko sprawdzic jak przez miesiac bedzie odbierał interenet,ktos tak robił?

kaszankkka

Jednym słowem kaszanka. Nie dajcie się zwieść "pozytywnym" komentarzom wystawianym przez pracowników tej firmy samym sobie. Zobaczyli jak bardzo ludzie nielubią ich firmy i teraz próbują naprawiać szkody. TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA

Zostaw opinię o System X II - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie System X II