System X II

Jarosław

Opinie o System X II

klient

Ja polecam jeśli jesteś ich klientem yo nie mam zastrzeżeń. Zostawiłem porozbijani i zalany telefon u nich. Mocno naprawdę uszkodzony z dnia na dzień go wskrzesili tam były bardzo ważne kontakty

gość

Krzyki, ciągłe zmiany nastroju szefa, zdecydowanie odradzam

były klient
@gość 23.06.2012 23:11

Dokładnie WŁAŚCICIEL powinien się leczyć, nie polecam

jks4ever
@gość 23.06.2012 23:11

potwierdzam, właściciel wydziera się na pracowników i klientów, a sam nic nie potrafi zrobić,

Norbi

Czy jest powód, że tak dawno nikt nie pisał? Słyszałem, że firma jest spoko!!

Agnieszka

@były klient, dlaczego? Powiesz coś więcej?

Agnieszka

@kaszankkka skąd taka opinia? Możesz powiedzieć coś więcej?

tomek

a czy mozna skorzystac z ich usług np. na jakis czas probny? W sensie nie podpisywac umowy tylko sprawdzic jak przez miesiac bedzie odbierał interenet,ktos tak robił?

kaszankkka

Jednym słowem kaszanka. Nie dajcie się zwieść "pozytywnym" komentarzom wystawianym przez pracowników tej firmy samym sobie. Zobaczyli jak bardzo ludzie nielubią ich firmy i teraz próbują naprawiać szkody. TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA

Zostaw opinię o System X II - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie System X II