IMX Sp. z o.o

Katowice

Opinie o IMX Sp. z o.o

Maciek

Wiesz co, ale są przecież zapisywane na umowie, nie wiem skąd ludzie mają jakieś wąty że tak nie jest

patrykpdg

warent wnuk jaroslaw - 2013-02-18 12:15:47 Witam, również nasza firma zostala oszukana przez firme IMX i [usunięte przez moderatora] na kwote 16105zł. Wynajmowaliśmy my mu sprzęt budowlany na budowe drogi w okolice zywca na przelomie 2011/2012 i do tej pory nie odzyskalismy ani zlotowki. Komornik siedzi na jego 5 kontach a od pol roku nie ma od tego ani jednej złotówki.. [usunięte przez moderatora]Pracowalismy na tym sprzecie ale nie dostalismy za to pieniedzy. Zwykle wykorzystywanie ludzi

warent wnuk jaroslaw

oszukany3

jedna wielka kpina!!! 'szanowne szefostwo' buja się drogimi autami mieszka w wypasionych domach. a dla pracowników nie ma wypłat;/ nie dajcie się nabrać!!!

oszukany_2

Jak można tak oszukiwać ludzi???? Zero skrupułów, ludzie bez umów, nic nie płacone składki, mamienie i okłamywanie. A prawdziwi szefowie mieszkają w luksusowych domach, drogich okolicach a ludziom w oczy mówią że nie stać ich na wypłaty!!! Żart nad żartami!!! Najdroższe sprzęty w biurze, drogie telefony... złodziejstwo BIJE w oczy. Unikać Państwa [usunięte przez moderatora]. i ich \"dobrych przyjaciół\"!!!

oszukany

unikać - 2012-09-10 16:01:14 nie polecam nikomu! wszystko ładnie pięknie ale o kasę będzie się prosić miesiącami ale prawda taka że nigdy jej nie dostaniecie. Wszyscy pracownicy zatrudniani na fikcyjne umowy o dzieło lub zlecenie nie ma żadnego ubezpieczenia. Nie dajcie się nabrać na sztuczne uśmiechy i piękne warunki zatrudnieniaja także się pod tym podpisuję.

unikać

uciekać

Unikajcie tej firmy, nikomu nie życzę!!! Udawane uśmiechy i sympatia a jak przychodzi do wypłaty to ... właśnie cisza!!! Bardzo wielu nigdy nie otrzymało należnego wynagrodzenia a szefostwo się zmyło, pozmieniało numery tel i tyle ich było widać i słychać. Bardzo żałuje że nikt wcześniej tu tego nie napisał, może udałoby mi się uniknąć tych bardzo nie przyjemnych doświadczeń.

Zostaw opinię o IMX Sp. z o.o - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMX Sp. z o.o