DORADZTWO EKONOMICZNE Stanisław Bąk

Kalisz

Opinie o DORADZTWO EKONOMICZNE Stanisław Bąk

NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!

Oszust i naciągacz! Doradztwo ekonomiczne? Nie nazwałabym tego w ten sposób, po przelaniu pieniędzy kontakt staje się utrudniony, człowiek ten nie wywiązuje się z warunków umowy. Nie odbiera, nie odpisuje. Nie polecam, żałuję, że dałam się naciągnąć na nie małe pieniądze!

Anka25

u tego Pana przez jakiś czas pracowały same stażystki zatrudniane przez Urząd Pracy więc raczej wielkich kosztów zatrudnienia nie ponosił. Cwaniak i tyle. Fakt ze niektórym klientom pomógł pozyskać dobre pieniądze na rozkręcenie firmy. ale atmosfera była delikatnie mówiąc niezdrowa. Już nie wspomne o bałaganie jaki tam panował, nie dalo sie pracować. czy ta "firma" jeszcze istnieje? ktoś sie orientuje?

żle

ja też niemile wspominam tego "pana", ogólnie cwaniak

Gość

Nie wiem jakich użyć słów, by oddały to, jak bardzo niekompetentnym i nieuczciwym pracodawcą jest ten człowiek. Poszukuje "idiotów", którzy uwierzą w jego fantasmagorie i farmazony, i których można wykorzystać finansowo. To jedno wielkie nieporozumienie (łącznie z biurem, w którym panował totalny syf i bałagan). Mam nadzieję, że zakończył swoją karierę jako "doradca" i nie oszukuje ani pracowników, ani potencjalnych klientów. Obecnie człowiek ten, któremu w rezultacie odmówiłam (bardzo grzecznie) pracy w jego "cudownym" biurze, udaje, że nie poznaje mnie na ulicy. Nie mówiąc już o tym, że "zapomniał" zapłacić obiecanego uposażenia. Odradzam.

kaliszanka23

Miałam ta przykrą przyjemność pracować u tego człowieka bo Panem bym go raczej nie nazwała.. Na początku obiecywał góry i wszystko pięknie ładnie po czym nie ucząc mnie niczego wymagał rzeczy wielkich za kwoty o których ja się wstydze mówić on pewnie nie bo wstydu nie ma.. Dziwiłam się ludziom, którzy robią z nim interesy oraz podpisują z nim umowy.. Nie wspomnę o pieniądzach, które jest mi winien oraz o jest totalnej nieuprzejmości w stosunku do pracowników, a teraz nawet boi się mnie na ulicy i ucieka jak nie powiem co.. Na szczęście się opamiętałam i odeszłam. Niech nikomu nie przyjdzie do głowy zatrudnić się u niego bo to tylko szkoda czasu i nerwów.

Marcin

Widzą że nie jestem pierwszy którego naciągną na niemałe pieniądze. Ja też uważam że jest to zwykły krętacz i wyłudzacz. Na doradcę trzeba sobie zapracować a pan Bąk to zwykły oszust. Patrzy zgarnąć kasę i kontakt się urywa.

kasia

Zgadzam się z opinią powyżej.Jeżeli ktoś został oszukany przez Bąka ,proszę o stosowne opinie tak dalej być nie może,trzeba z tą sprawą iść do gazet lub telewizji,aby ostrzec innych.

Piotr

Zwykły naciągacz a nie doradca. Bierze pieniądze i kontakt się urywa.

Zostaw opinię o DORADZTWO EKONOMICZNE Stanisław Bąk - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DORADZTWO EKONOMICZNE Stanisław Bąk