Bueller & Frye Sp. z o.o.
counter
3 12 5 5 1
Aga Nowy wpis

Pracowałam tam przez chwilę.....masakra.... totalnie nie wiedza o co chodzi w biznesie, lecą tylko na dofinansowaniach z unii i z tego jakos żyją. Większość firm patrzy na nich jak na dwóch małolatów bawiących się w biznes.. szkoda nawet rozmawiać z nimi przez telefon

fsde Nowy wpis

Świetnie, że można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę. O taką stabilność jest teraz dość trudno, bo wszędzie wciskają śmieciówki, a tu takie miłe zaskoczenie. Przecież to się jeszcze wiąże z jakimiś ubezpieczeniami do zatrudnienia, więc jest o co walczyć.

Marek Nowy wpis

Typowo polskie buraki, niestety. Najlepiej, żeby zrobić za pół-darmo a potem i tak nie płacą. Jakikolwiek harmonogram nie ostnieje. Szef apodyktyczny i nie ma zielonego pojęcia o tym co robi.

mm1

mała i nieprofesjonalna firma, odradzam wszystkim, którzy szukają stałej agencji lub ciekawej pracy. pod płaszczykiem strategii robią słabej jakości ulotki i plakaty, bardzo marna wiedza o zarządzaniu, brak wiedzy o marketingu i mierna merytoryka. generalnie jest to firma w której rządzi szef i tylko on ma tam coś do powiedzenia.

Bueller & Frye Nowy wpis
@mm1

Robert, przykro nam, że się nasza współpraca nie ułożyła. Jeszcze bardziej nam przykro, że Twoja reakcja na zwolnienie to pisanie kłamstw na temat naszej firmy. Może oprócz informacji, że jesteśmy małą firmą co akurat uważamy za nasz atut. Osoby zainteresowane współpracą lub pracą u nas zapraszamy do bezpośredniego kontaktu na adres contact@buellerfrye.com. Chętnie pokażemy jak zarzucany nam brak profesjonalizmu wygląda w rzeczywistości :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Bueller & Frye Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bueller & Frye Sp. z o.o.