claro fashion

Pabianice

Opinie o claro fashion

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@glen czy pracowałaś w claro fashion? Jak wygląda praca w firmie? Jakie są obowiązki? Czy można liczyć na umowę o pracę? Czy jest jakaś możliwość awansu? Takie informacje będą pomocne dla osób, które myślą nad aplikowaniem do firmy.

glen
użytkownik zarejestrowany

Cześć wszystkim. Widać , że firma ma na siebie pomysł na przyszłe lata . Oby tylko poprawili w pewien sposób organizacje pracy i nie bedzie do czego się przyczepić. @weso chyba rzeczywiście ludzie się tu na tym nie znają

Pacjent
użytkownik zarejestrowany

Zastanawiam się dlaczego claro fashion nie posiada żadnej strony internetowej, na której można byłoby zdobyć jakieś informacje odnośnie miejsca gdzie się znajdują czy asortymentu jaki posiadają. W zasadzie osoba nieznająca firmy nie ma szans się o niej dowiedzieć. Chyba, że bazują tylko na swoich stałych klientach - to inna bajka.

wol-ska

oni są jeszcze wypłacalni?

mimi

HOLA ucieka kolejny raz z ul.Bardowskiego 32 na ul.Witosa 11

poszykiwany-poszukiwana

Dla zainteresowanych. Tak szukałem aż znalazłam. Nowy adres: Ul. Bardowskiego 32 95-200 Pabianice Oni chyba myśleli że przeniosą się i nikt ich nie znajdzie. (usunięte przez moderatora)

beny

Hej. Uważajcie na tą firmę ! Kiedyś z nimi współpracowałem i na moje szczęście udało mi się zakończyć współpracę. Niestety od pół roku czekam na ostateczne rozliczenie (czyli na moje pieniążki z kaucji), a niestety nie jestem w tym sam. Unikajcie ich. Pracującym dziewczyną współczuje. P.S Zmienili siedzibę firmy i przenieśli się ok. 8 km dalej.

d-aria

Dziewczyny, czy od was też kierowca z zaopatrzeniem zabiera utarg raz w tygodniu i nie możecie zamknąć na chwilkę sklepu aby się rozliczyć, gdy jesteście same? Jak sobie z tym radzicie?

Każda pozytywna opinia wychodzi z firmy - żenada,że muszą się do takich sztuczek posuwać!!!! Ale cały zarząd jest żenujący,jacy ludzie,taka firma,czyli wszystko do (usunięte przez moderatora)!! :P Dziewczyny nie polecam tam pracy,uciekajcie czym prędzej!!!!!!

mimi

Claro i cały jego zarząd to ludzie bez serca!! Życzę im wszystkim aby kiedyś ktoś potraktował ich,jak oni swoich pracowników!!Mam nadzieje,że istnieje sprawiedliwość na tym świecie i kiedyś obudzą się z ręką w nocniku!!!! Podpisuje się pod koleżanką,tak inspekcja pracy powinna się nimi zająć i to na gwałt!!!!!! ODRADZAM TAM PRACY!!!!

inspekcja pracy powinna się za nich wziąć

Ja jestem zadowolona z pracy w ,,CLARO" i to bardzo!!! Nie ma miodu w dzisiejszych czasach,nie macie pojęcia o wykorzystywaniu pracownika!!! Polecam pracę w CLARO!!! A jeśli jest za ciężko to zawsze można zmienić pracę na taką ,gdzie nie będą niczego wymagać i dobrze za to płacić!!!!!!!!

była pracownica

No ładnie opinia cenzurowana!! ciekaw czemu?? Czyżby firma CLARO FASHION,z Pabianic miała coś do ukrycia??? Ojj ma i to sporo. z góry ODRADZAM TAM PRACY!!!!!!

była pracownica.Na szczęście! :)

Praca w Claro to jak praca w ( usunięte przez administratora ),po jednych pieniadzach!!(te firmy kiedyś ze sobą współpracowały) Ludzie do bani,bez serca. ( usunięte przez administratora )no chyba,że pracujesz w sklepie gdzie są po 2 dziewczyny,to wtedy Cię doceniają bo nie miał by kto jeździć na zastępstwa,delegacje itp. Wymagają od Ciebie wszystkiego,dobrze że jeszcze nie decydują o tym jaka perfumą masz pachnieć,hehehehe ;p ale tak tam jest!! A co masz w zamian??!!?? NIC!!!!!!!!!!!! Albo nerwice!! Wypłaty z ( usunięte przez administratora )!!!!Brak słów do zarządu!! A i co najwspanialsze?? Praca w soboty ( usunięte przez administratora )HAHAHAHAHAHAHAHA!!!! Ciesze się,że wyrwałam się stamtąd!!

Zostaw opinię o claro fashion - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie claro fashion